PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Don't Sendهاي مکرر Windows Explorer

Honradez
03-08-2011, 23:20
سلام.

اخيرا بارها با مشکل Don't Send ويندوز اکسپلورر مواجه ميشم. يعني تا يه فولدري رو ميرم، بعد يهو Don't Send ميده. چند بار هم شده وقتي بعد از Hibernate روشن ميکنم، پيغام Don't Send مياد و حرکت ماوس به شدت کند ميشه طوريکه لازمه ريستارت کنم.

آيا راهي وجود داره که بتونم اين مشکل رو رفع کنم؟
با تشکر.

Amir Varasteh
04-08-2011, 00:02
ویروس نداری ؟

Honradez
04-08-2011, 00:04
فکر نميکنم. Nod32 دارم و مرتبا هم آپديت ميکنه. تنها ايرادي که ميگيره اينه که ويندوزت آپديت نيست.

Amir Varasteh
04-08-2011, 00:13
Patch یا نرم افزار جانبی که ویندوز رو جیگول میگول میکنه نریختی؟

Honradez
04-08-2011, 01:30
ويندوزم از ابتدا ارجينال بود. (يعني براي تعمير داديمش و بعد خود شرکت روش ويندوز ارجينال ريخت)

اگر منظورتون نرم‌افزارهايي که ويندوز رو خوشکل ميکنن يا تغيير آنچناني توش ميدنه نه؛ فقط يکبار Ashampoo Win Optimizer ريختم ولي قبلش اين مشکل شروع شده بود.

Amir Varasteh
04-08-2011, 07:10
خب من پیشنهاد میکنم با نرم افزاری مثل SpeedUpMyPC سیستمت رو یه چک بکنی تا از نظر Registery و اینا یه بررسی و تعمیری بشه.

همچنین DVD ویندوزت رو بوت کن و از قسمت Repair برو رو CMD رو باز کن و دستور sfc /scannow فایلهای سیستمیت رو چک و درصورت نیاز Repair کن.

Dew Drop
04-08-2011, 11:06
سلام
تا اونجایی که دیدم ارور dont send تو ویندوز سون وجود نداره!!!
فکر کنم منظورتون windows explorer has stoped working باید باشه .
به هرحال ... رو چه پوشه هایی این مشکل رو دارید؟پوشه های تصویری ؟!
مشکل هایبرنیت هم به احتمال زیاد باید از کارت گرافیکتون باشه.درایور کارت گرافیک رو نصب کردید؟
در ضمن معمولاً شرکتهایی که ویندوز نصب می کنند کمتر از ویندوز ارجینال استفاده می کنند و معمولاً ویندوزهای دستکاری شده
که خودشون کرک شدن استفاده می کنند که این ویندوز هام مشکلاتی با خودشون دارن ...

Honradez
04-08-2011, 12:08
خب من پیشنهاد میکنم با نرم افزاری مثل SpeedUpMyPC سیستمت رو یه چک بکنی تا از نظر Registery و اینا یه بررسی و تعمیری بشه.

همچنین DVD ویندوزت رو بوت کن و از قسمت Repair برو رو CMD رو باز کن و دستور sfc /scannow فایلهای سیستمیت رو چک و درصورت نیاز Repair کن.
باشه. فقط من DVD ويندوزو ندارم آيا راه ديگه‌اي هستش که بشه اينکارو کرد؟

سلام
تا اونجایی که دیدم ارور dont send تو ویندوز سون وجود نداره!!!
فکر کنم منظورتون windows explorer has stoped working باید باشه .
به هرحال ... رو چه پوشه هایی این مشکل رو دارید؟پوشه های تصویری ؟!
مشکل هایبرنیت هم به احتمال زیاد باید از کارت گرافیکتون باشه.درایور کارت گرافیک رو نصب کردید؟
در ضمن معمولاً شرکتهایی که ویندوز نصب می کنند کمتر از ویندوز ارجینال استفاده می کنند و معمولاً ویندوزهای دستکاری شده
که خودشون کرک شدن استفاده می کنند که این ویندوز هام مشکلاتی با خودشون دارن ...
بله منظورم همونه.
فکر نميکنم روي پوشه خاصي باشه. چند بار هم روي پوشه‌هايي که مثلا فايل ورد و اينها دارن اتفاق افتاده.
درايورش که نصبه. (يعني توي Device Manager، اسمش رو نوشته: NVIDIA GeForce 8400M GS؛ نميدونم اين کافيه براي اينکه بگيم نصبه يا نه.)

Elendil1
04-08-2011, 12:24
سلام ، من هم این مشکل رو دارم .
امروز این مشکل رو پیدا کردم ، جالب اینه وقتی هارد اکسترنال رو در میارم دیگه ارور نمیده
ویروس اسکن هم از ESS استفاده می کنم ، آپدیت هم هست

Honradez
04-08-2011, 13:07
سلام ، من هم این مشکل رو دارم .
امروز این مشکل رو پیدا کردم ، جالب اینه وقتی هارد اکسترنال رو در میارم دیگه ارور نمیده
ویروس اسکن هم از ESS استفاده می کنم ، آپدیت هم هست
منم هارد اکسترنال دارم. شايد بخاطر اون باشه.

البته اين اتفاق فقط تو فايلهاي هارد اکسترنال نميفته و اينکه قبل از ويندوز هفت، ويستا داشتم و اين مشکل وجود نداشت.

Amir Varasteh
04-08-2011, 13:37
باشه. فقط من DVD ويندوزو ندارم آيا راه ديگه‌اي هستش که بشه اينکارو کرد؟

نه راهی نیست. خب بگیر از دوستی آشنایی...

درضمن این کاری که میگم رو هم انجام بده. برو به Folder Options و تب View و تیک اولین گزینه یعنی Always show icons,never thumbnails رو بردار و Ok کن. چک کن ببین بازم ارور میاد یا نه؟

Honradez
04-08-2011, 15:00
نه راهی نیست. خب بگیر از دوستی آشنایی...

درضمن این کاری که میگم رو هم انجام بده. برو به Folder Options و تب View و تیک اولین گزینه یعنی Always show icons,never thumbnails رو بردار و Ok کن. چک کن ببین بازم ارور میاد یا نه؟
Speed up my pc و Registry booster رو نصب کردم و چک کردم کلي ارور پيدا کرد که زدم فيکسشون کنه. (الان دارم DriverScanner هم دانلود ميکنم. - چه خوبن!!)

ايني که ميفرماييد،‌ اگر اجازه هست من يه چند ساعت کار کنم ببينم آيا مشکل دوباره بروز ميکنه يا نه. اگر نشد اين رو امتحان کنم.

ضمنا بسيار بسيار ممنون از راهنماييها.

Elendil1
04-08-2011, 18:25
مشکله من بد تره انگار ، :-s به محض وصل کردن هارد هر جا که باشم (حتی Desktop) این ارور میاد ، الان هارد رو جدا کردم.

someone help plz :-s

Mr.reCoder
04-08-2011, 18:39
نوع و مدل هارد ها رو بزارین!!
درایور هارد رو آپدیت کنین!!!
شاید مایکروسافت درایور هاردها رو خیط کاشته!!!:31:

Elendil1
04-08-2011, 19:11
نه مشکل از مدل هارد و اینجور چیزا نیست ،

یه سرچ تو گوگل زدم ، خیلیا به دلایل مختلفی دچار این مشکل شدن ، که 2تا دلیلش که بیشت از همه بوده :

1-بد نصب شدن یه فایل :
اگر بعد از نصب هر فایلی دچار این مشکل شدید ، فایل رو پاکش کنید (unistall). (مشکل من این بود ، بعد از پاک کردن فایل ویندوزم درست شد)

2-فولدر هایی که داخلشون ویدیو های خراب هست :
هر ویدیویی که دانلود کردید که به طور کامل دانلود نشده و یا خراب بوده ، و یا هر ویدیویی که داخل هاردتون هست که سالم نیست ، اونو پاکش کنید.

در غیر این صوت بازم تو گوگل سرچ کنید :) :دی

ebrahimjan
05-08-2011, 05:58
من فکر می کنم از add ons باشه مثل افزونه idm که شما میتونید اون رو disable کنید . و اگر مشکل حل نشد میتونید از سیستم ریستور ویندوز استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه . البته کسان دیگه ایی هم مشکل شما رو داشتند که تو این سایتهایی که میگذارم راهنمایشون کردند شما هم میتونید استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید