PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نام پست الكترونيك ملي هم آمد: فخر

VAHID
03-08-2011, 11:38
ايتنا - معاون سازمان فناوري اطلاعات ايران: قصد حمايت از يك يا چند اپراتور داخلي خدمات پست الكترونيك را داريم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معاون سازمان فناوري اطلاعات ايران گفت: پس از شناسايي فراهم‌كنندگان جويشگر رايانه‌اي‌(فجر) يا همان موتور جست‌وجوي ملي، حمايت از فراهم كنندگان خدمات رايانه(‌پست الكترونيكي) در دستور كار سازمان فناوري اطلاعات است.

به گزارش ايتنا علي اصغر انصاري در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: پس از شناسايي شركت‌هاي توانمند در حوزه موتور جست‌وجوي ملي (فجر)، سازمان فناوري اطلاعات ايران، برنامه شناسايي شركت‌هاي توانمند در حوزه پست الكترونيك ملي(فخر) را در دستور كار دارد.

معاون توسعه فضاي تبادل اطلاعات سازمان فناوري اطلاعات توضيح داد: فخر، نام پيشنهادي براي فراهم كنندگان خدمات رايانه‌(پست الكترونيك) است.

وي افزود: هم اكنون چند اپراتور در زمينه پست الكترونيك در كشور فعاليت مي‌كنند كه فعاليت اين شركت‌ها در حوزه دولت الكترونيك و سرويس‌هاي پست الكترونيك متمركز شده است.

انصاري گفت: همانند پروژه موتور جست‌وجوي ملي، به منظور تقويت سرويس‌هاي بومي پست الكترونيك در كشور، قصد حمايت از يك يا چند اپراتور داخلي خدمات پست الكترونيك را داريم.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا با تعدد اپراتورهاي پست الكترونيك، فعاليت آنها با آدرس‌هاي ايميل مختلف همراه خواهد بود، گفت: يك يا ۲ آدرس واحد انتخاب مي‌شود تا آدرس‌‌ها پراكنده نباشد.

معاون توسعه فضاي تبادل اطلاعات سازمان فناوري اطلاعات ايران با تاكيد بر اينكه سازمان در اين پروژه‌ها هيچ سرمايه‌گذاري‌ مستقيمي انجام نمي‌دهد، خاطر نشان كرد: واگذاري چنين خدماتي از سوي سازمان فناوري اطلاعات به بخش خصوصي جنبه حمايتي دارد.

itna.ir

befermatooo
03-08-2011, 12:39
سرویس ایمیل : فــــخر

واحد پیشنهادی پول ملی : پـــــهن !

بعضی چیزا هست که نباید تغییر کنه و میشه گفت جهانی هستن .

پلیس ، آمبولانس و ... .

online_amin
03-08-2011, 17:03
واحد پیشنهادی پول ملی : پـــــهن !

بعضی چیزا هست که نباید تغییر کنه و میشه گفت جهانی هستن .

پلیس ، آمبولانس و ... .

به نظرم اشتباه فهمیدی دوست عزیز, نمیخوان اسم Email رو به فخر عوض کنن (چون رایانامه هست) میخوان سرویس ایمیل فخر راه اندازی کنن مثل Gmail یا مثل Hotmail اینا هم میخوان Fakhr راه اندازی کنن.

MOHAMMAD2010
03-08-2011, 17:13
این اسما رو از کجا میارن !؟

Masоud
03-08-2011, 17:27
چند روز یکبار چکشون میکنن ؟ :31:

Hamid Reza
03-08-2011, 17:50
اينم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sashi.God
03-08-2011, 22:32
برای ارسال ایمیل باید تاییدش کنن ؟ :31:

poonel
03-08-2011, 22:53
فقط خوب کار کنه والا اسم مهم نیست

befermatooo
04-08-2011, 08:09
جالبه این که برای ثبت نام باید شماره ملی و ادرس و ... رو میخوان ! فکر کردن کاربران مشنگ تشریف دارن که سرویس های رایگان و بی دردسر Gmail , Yahoo رو ول کنن بچسبن به سامانه ثبت احوال :31:

D o l f i n
04-08-2011, 11:53
بعد حتما این رو فیلتر براش میزارن مثلا از فیس بوک ایمیل نیاد
جالبه

_LOVE_CODER_
04-08-2011, 23:45
البته یادتون نره که تمام ایمیل ها رو به دنبال کلمات مورد نظرشون جستجو می کنند و ایمیل ها خوانده میشن

شاهزاده خانوم
05-08-2011, 07:06
حالا جدی چطوری میخواد بشه؟
اینترنت ملی
ایمیل ملی
احتمالا بعدش نوبت نفس کشیدن ملی میشه

VAHID
05-08-2011, 16:13
بالاخره اینو ساختن فکر اینجا هاشم کردن به نظر من که راحت میتونن تمام
ایمیل های کاربرا رو ببینن یا توشون سرچ کنن....

A.IvI.I.N
05-08-2011, 17:50
فــــــخر....!!!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط مونده اب و هوا رو ملی کنن:27:

pcforlife
05-08-2011, 21:43
واقعا مهمه که همه چیز ملی باشه؟ خودرو ملی، رسانه ملی، اینترنت ملی، ایمیل ملی، بانک ملی، کفش ملی!! و... ؟!! یک عدد کالا یا خدمات برای همیشه به نام ملی و با تفکرات میلی؟ نه رقیبی، نه قدرت انتخابی نه... (شاید من اشتباه می کنم...)
حالا این وسط خصوصی سازی کلا نقش کشکه و اصل 44 نقش آش؟ یعنی برای خصوصی شدن هر بخشی، باید اون بخش در اختیار دولت باشه تا بعد n وقت ازش گرفته بشه؟! من فکر کنم خیلی از ماها (شاید آنها) بعد شادروان شدن، هم مثل زنده بودن، به نکیر و منکر هم شعار تحویل خواهند داد...! (نمیدونم... شاید من اشتباه می کنم...)

یاعلی:11: