PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی آندورید خوب تا 300-350 هزار تومان

AC_POP
02-08-2011, 23:53
سلام دوستان.عرض کنم به خدمتتون که میخوایم برای داداشم یه گوشی بگیریم که آندروید باشه و خوب باشه و توی باز کردن بازی ها و نرم افزار ها مشکلی نداشته باشه.قیمتش هم نهایتا 350 تومن باشه.نظر خودم که وایلد فایر اس و گالاکسی جیو هست که گالاکسی اس رو چند تا فروشنده ی موبایل تایید نکردن . حالا نظر خودم گالاکسی جیو هست ولی بنظرم کیفیت فیلم برداریش و مخصوصا رم پایینی داره.نظر شما چیه ؟ اگه گوشی خوب دیگه ای میشناسین که سی پی یو و رم خوبی داشته باشه(اگه فیلم برداری و دوربینش هم خوب بود که چه بهتر!!!!!) و حدود های 350 باشه معرفی کنین.ممنون.

matrix_3s
03-08-2011, 00:32
سلام دوستان منم دنبال همچین گوشی هستم (دیگه تاپیک نزدم)ولی اصلا از مدلها و ....سردر نمیارم ممنون میشم منم راهنمایی کنین......:10:

sAeEd_kHaAn
03-08-2011, 07:57
360 تومن بده یه htc nexus one بگیر گوشی فوق العاده قدرتمندی هست با ساپورت گوگل که ارزش خرید داره بقیه گزینه ها تو این رنج به مراتب ضعیفترن نسبت به nexus one

AC_POP
03-08-2011, 09:05
360 تومن بده یه htc nexus one بگیر گوشی فوق العاده قدرتمندی هست با ساپورت گوگل که ارزش خرید داره بقیه گزینه ها تو این رنج به مراتب ضعیفترن نسبت به nexus one

به آندروید 2.3 که آپدیت نمیشه درسته ؟؟؟
توی اجرای گیم و نرم افزار که مشکلی نداره هان ؟ درضمن تفاوت قیمت این گوشی با htc desire چقدره؟

AC_POP
03-08-2011, 09:26
راستی یه Nexus S کارکرده پیدا کردم که 11 ماه از گارانتیش مونده . طرف میگه 430 تومن (خالیه خالی ه و هیچی هنوز توش نصب نشده مثل اینکه تازه از کارخونه در اومده باشه) نظرتون راجع به این چیه ؟ قیمتش مناسبه ؟

Scud_MD2
03-08-2011, 12:08
دوست عزیز کی گفته به 2.3 آپدیت نمیشه
همین الان هم 2.3.5 برای نکسوس وان اومده

کدوم مدل نکسوس اس ؟؟؟

AC_POP
06-08-2011, 12:44
دوست عزیز کی گفته به 2.3 آپدیت نمیشه
همین الان هم 2.3.5 برای نکسوس وان اومده

کدوم مدل نکسوس اس ؟؟؟

نکسوس اس I9023

چند تا سوال هم داشتم :
1-گوشی خوب آندروید بگین ( حداکثر 520 تومن باشه . نظر خودم گالاکسی اس هست )
2-گالاکسی اس به آندروید 2.3 آپدیت میشه ؟ ( کلا نگفتن یا معلوم نیست تا کی آپدیت های آندورید براش بیاد ؟ مثلا اگه 2.4 بیاد بنظرتون واسه گالاکسی اس میاد؟)
3-بنظر شما گالاکسی اس بهتره یا همین نکسوس اس 9023؟
4-بنظرتون قیمت گالاکسی اس 2 تا 3-4 ماه بعد چقدر میاد پایین ؟

ببخشین اگه تعداد سوالام زیاد بود.شرمنده :11:

hasanmotori
06-08-2011, 12:56
نکسوس اس I9023

چند تا سوال هم داشتم :
1-گوشی خوب آندروید بگین ( حداکثر 520 تومن باشه . نظر خودم گالاکسی اس هست )
2-گالاکسی اس به آندروید 2.3 آپدیت میشه ؟ ( کلا نگفتن یا معلوم نیست تا کی آپدیت های آندورید براش بیاد ؟ مثلا اگه 2.4 بیاد بنظرتون واسه گالاکسی اس میاد؟)
3-بنظر شما گالاکسی اس بهتره یا همین نکسوس اس 9023؟
4-بنظرتون قیمت گالاکسی اس 2 تا 3-4 ماه بعد چقدر میاد پایین ؟

ببخشین اگه تعداد سوالام زیاد بود.شرمنده :11:

گلکسی اس خوبه ... گلکسی اس پلاس خوبه ... آرک هم خوبه
همین الان براش اندروید 2.3.4 هست ولی 2.4 معلوم نیست بیاد یا نه
گلکسی اس صفحه super amoled داره... مموری میخوره
i9023 مموری نمیخوره ولی 16 گیگ داخلی داره ... دوربینش فلش داره و اندروید 2.4 یا حتا بالاتر براش میاد
در کل اگه به فکر آپدیت هستی i9023 بهتره
قیمتش فک نمیکنم زیاد بیاد پایین چون تولیدش کم شده و به جاش اس ال و اس پلاس تولید میشه که اس ال 380 90 تومنه و اس پلاس 500 تومن و احتملاً اس پلاس ارزونتر میشه

AC_POP
06-08-2011, 16:29
گلکسی اس خوبه ... گلکسی اس پلاس خوبه ... آرک هم خوبه
همین الان براش اندروید 2.3.4 هست ولی 2.4 معلوم نیست بیاد یا نه
گلکسی اس صفحه super amoled داره... مموری میخوره
i9023 مموری نمیخوره ولی 16 گیگ داخلی داره ... دوربینش فلش داره و اندروید 2.4 یا حتا بالاتر براش میاد
در کل اگه به فکر آپدیت هستی i9023 بهتره
قیمتش فک نمیکنم زیاد بیاد پایین چون تولیدش کم شده و به جاش اس ال و اس پلاس تولید میشه که اس ال 380 90 تومنه و اس پلاس 500 تومن و احتملاً اس پلاس ارزونتر میشه

ممنون از راهنمایی هات . ولی ببخشید دلیلی وجود داره که دیگه گوشی گالاکسی اس 2 گوشی که 6-7 ماه از عرضه ش میگذره تولیدش کم شده؟(خراب از آب در میان یا دلیل خاصی هست ؟)
درضمن این گوشی هایی که شما گفتین پردازنده تک هسته ای دارن و الان تکنولوژی گوشی ها داره میره بسوی دو هسته ای شدن (فیلم برداری شون هم اچ دی هست ولی گالاکسی اس 2 فول اچ دی). بعدا کم نیارن این تک هسته ای ها یهو ؟؟؟
این گالاکسی اس پلاس و اس ال هم آپدیت 2.4 و بالاتر براش میاد ؟

یه دنیا ممنون :40:

AC_POP
06-08-2011, 16:41
گالاکسی اس ال - گالاکسی اس پلاس -گالاکسی اس 2
شما اگه بودین کدوم رو میخریدین ؟ (با دلیل)
فقط به دو صورت جواب بدین :
1-اگه پولتون از پارو بلند میشد و مشکل مالی نداشتین
2-اگه پولی که به گوشی میدادین براتون مهم و با ارزش بود .

عاشق و کوچیک تک تک تون هستم :46:

P I R A N H A
06-08-2011, 17:10
1:گلکسی اس2
2:گلکسی اس پلاس
3:گلکسی اس ال
به ترتیب ارزش خرید دارند بستگی به بودجه داره
دلیلش هم که خودت بالا گفتی اس2 دوهسته ایه و از هردوشون خیلی خیلی جلوتره
اس پلاس صفحه سوپرامولد داره+سی پی یو1.4

AC_POP
06-08-2011, 22:25

این که میگن دو هسته ای ها داغ میکنن تا چه حد درسته ؟؟؟ دیگه طوری نباشه که فردا پس فردا پول دادیم اس 2 خریدیم یه گیم با گرافیک عالی نصب کنیم بعد که با گیم حال کردیم وسط گیم گوشی خاموش بشه بعد بفهمیم که بله سی پی یو سوخت !!!!!!!!
من توی قسمت نظرات یه سایتی که اسمش یادم نیست خوندم اس 2 هم یکم داغ میکنه که یکی جواب داده بود گفته بود با 2 تا آپدیت داغ کردنش حل میشه . درسته عزیزان ؟

P I R A N H A
06-08-2011, 22:47
من که نداشتم برو تو کلوپش بپرس
منC6-01دارم یکم که بازی میکنم چنان داغ میکنه که میشه روش کباب درست کرد:31: ولی تا حالا مشکلی براش پیش نیومده

sAeEd_kHaAn
07-08-2011, 08:05
دقیقا یاد اون پست خودم که ازش ایراد گیرفتی افتادم حالا معلوم شد کی تعصب داره کی نداره
حداقل کاش ادعا نمیکیرید به خدا

hsein
07-08-2011, 10:53
سلام دوستان.عرض کنم به خدمتتون که میخوایم برای داداشم یه گوشی بگیریم که آندروید باشه و خوب باشه و توی باز کردن بازی ها و نرم افزار ها مشکلی نداشته باشه.قیمتش هم نهایتا 350 تومن باشه.نظر خودم که وایلد فایر اس و گالاکسی جیو هست که گالاکسی اس رو چند تا فروشنده ی موبایل تایید نکردن . حالا نظر خودم گالاکسی جیو هست ولی بنظرم کیفیت فیلم برداریش و مخصوصا رم پایینی داره.نظر شما چیه ؟ اگه گوشی خوب دیگه ای میشناسین که سی پی یو و رم خوبی داشته باشه(اگه فیلم برداری و دوربینش هم خوب بود که چه بهتر!!!!!) و حدود های 350 باشه معرفی کنین.ممنون.

من جیو دارم و واقعا راضی هستم
+نکسوس وان هم میگن خوبه

P I R A N H A
07-08-2011, 12:10
sAeEd_kHaAn شما اینو بخون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گفته بین این 3گوشی