PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کروماکی غیر آبی، save پروژه برای استفاده مجدد؟

esi222
02-08-2011, 22:10
سلام به همه دوستای گل
دوتا سوال داشتم:
1-چطور میشه این کلیپ های کوتاهی که هستش و واسه میکس استفاده میشه که باید با کروماکی اون تیکه رو حذفش کرد که فیلم مورد نظر سر جاش باشه؟
آبی رو بلدم راحت میشه،اما اگه سیاه یا سفید باشه چطور باید حذفش کرد؟ (پریمیر و ادیوس)

2- چجوری میشه یه پروزه ای که کار کردم و میخوایم برای دفعات بعدی هم استفاده کنم.فقط با جایگزاری کلیپ ها و عکس ها پروزه ردیف شه.(مثل کلیپ های آماده بازار).چجوری باید سیو بشه؟
تمام عکس ها و کلیپ هارو جای مشخص save کنم درسته؟ میشه بعدا هم با چیزای دیگه جایگزین کرد؟

samiei_m_j
16-08-2011, 22:29
با سلام و خسته نباشيد
براي حذف آبي يا مشكي بايد همون روش حذف آبي رو بري يعني با ----- chroma key ( اگه اشتباه اسمشو نگفته باشم ) پيش بري فقط به جاي انتخاب رنگ آبي از رنگ هاي ديگه استفاده كني مثلا سفيد يا مشكي يا ... البته تو پريماير درست حذف نميكنه و يه كمي از رنگو اطراف كار باقي ميذاره هر كار كني
براي از بين بردن كامل رنگ آبي ميتوني از افتر افكت استفاده كني كه هم سريعتره هم راحت تر البته براي رندر كردن زمان بيشتري نسبت به ----- قبلي مي خواد

براي نوع ذخيره كردن هم بايد بگم مثل هميشه بايد ذخيره كني ولي فيلم ها و عكس هايي كه توي پريماير استفاده كردي رو بايد يا پاك كني يا جاشونو عوض كني يا اسمشونو عوض كني حالا وقتي پروژت رو لود ميكني اون فيلم ها و عكس ها رو ازت مي خواد كه ميتوني فيلم ها و عكس هاي ديگه اي رو بهش بدي
البته بايد توجه داشته باشي كه فيلم ها و عكس هاي جديد بايد فرمتش مثل فرمت قبليا باشه و زمان فيلم ها و اندازه عكس ها هم تقريبا بايد هم اندازه قبليا باشه

اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم
ممنون