PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف یکی از درایو ها بعد از نصب win7 !!!

mortal kombat 2008
02-08-2011, 18:50
سلام ...
دوستان من اولین درایو کامپیوترم یعنی همون درایو c که توش کلی اطلاعات بود رو از دست دادم ... قبلا ویندوز Xp داشتم وقتی ویندوز 7 رو نصب کردم تو درایو d دیدم که درایو c دیگه وجود نداره و عوضش d امده شده c !! و برقیه درایو ها هم به ترتیب تغیر اسم دادن ... یعنی در واقع درایو c من الان معلوم نیس کجائه !!!!
من می خوام بدونم الان چیکار کنم ؟؟؟ باید ریکاوری بشه ؟؟ دوباره ویندوز عوض بشه ؟؟ یا راهی هست که درایوم برگرده ؟؟ لطفا سریع تر جواب بدید اخه اطلاعاتی که تو دریو مربوطه بود خیلی برام مهمه...
:11::11::11:

sayanermia
02-08-2011, 20:31
شما برو از disk management کل درایو هاتو نگاه کن. احتمالا درایو C شما که الان ناپدید شده letter اش حذف شده و بدون letter شده. کافیه انتخابش کنی کلیک راست کنی روش و change letter بزنی و یه letter براش بذاری

FAR_FA
02-08-2011, 22:01
وقتي ويندوز 7 رو توي درايو C نشون ميده پس XP توي درايو D نمايش داده ميشه .
شما دنبال اطلاعاتتون توي درايو D بگرديد .

در كل اگه ويندوز 7 رو توي هر درايوي نصب كنيد و پس از اينكه واردش شديد ، خودش رو توي درايو C
نشون ميده . اين خصيصه ويندوز هفته .

براي ترميم صفحه بوت و نمايش ويندوز XP و 7 ، از نرم افزار EasyBCD استفاده كنيد .

mortal kombat 2008
03-08-2011, 13:53
شما برو از disk management کل درایو هاتو نگاه کن. احتمالا درایو C شما که الان ناپدید شده letter اش حذف شده و بدون letter شده. کافیه انتخابش کنی کلیک راست کنی روش و change letter بزنی و یه letter براش بذاری
اقا دمت گرم ... خیلی خیلی سپاسگذارم ... مشکل حل شد ... دقیقا همون کاری که گفتی رو انجام دادم
:11::11::11::11::11::11: