PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي با دوام تا 250 هزار تومان

arman486
02-08-2011, 15:33
دوستان من دير به دير گوشي عوض ميكنم
چيزي ميگيرم كه راحت 4 سال برام كار كنه
استفاده من هم تماس خوب و راحت و صداي مناسب
اس ام اس دادن راحت و خوش دستي گوشي
گاهي هم عكس
اما مهمتررين نكته اينكه تاچش بعد از مدتي از كار نيوفته و ميخواي چيزي رو تايپ كني زور نزني روي صفحه گوشي
و از اون مهمتر گوشي با دوام باشه و محكم
ترجيحاً نوكيا ولي اگر گوشي مناسبي در مارك ديگه اي مد نظرتون هست ممنونتونم اگر راهنماييم كنيد

NIMA 36
02-08-2011, 15:39
من Samsung S7230 رو پیشنهاد میکنم،سیستم عاملش هم Bada هست.
واقعا گوشی خوبیه.

arman486
02-08-2011, 16:40
ممنون دوست عزيز ولي من اصلاً از سامسونگ خوسم نمياد چندين گوشي تا حالا ازش داشتم كه آخرينش استار بود بعد از مدتي تاچش ضعيق شد آنتن دهي ضعيف و خلاصه راضي نبودم اگر لطف كنيد مدلهاي ديگه اي بهم معرفي كنيد ممنون ميشم

sayanermia
02-08-2011, 16:53
خب تو این قیمت می تونید Nokia X6 بر دارید! تاچ خازنی ، چی پی اس خوب ، دوربین مناسب و صدای عالی

خوش دست و زیبا هم هست. فقط یکم طبق review ها گالری عکس کند هستش و شاید با تاخیر نیم دقیقه کل عکسارو لیست کنه

shahabprince
02-08-2011, 16:54
Nokia C5
گوشی خوش دستیه
در ضمن کیفیت صداش عالیه
فروشش هم تو بازار زیاده

avril
02-08-2011, 17:00
پیشنهاد من Sony Ericsson W8 با سیستم عامل آندروید
مشخصه فنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NIMA 36
02-08-2011, 17:07
اون گوشی تو رنج 150 الی 300 تومن بهترین گوشی هست ولی اگه از اون خوشتون نمیاد،Nokia 5800 Xpress-Music هم هست که خیلی پر فروشه و گوشی خوبیه.
سونی اریکسون Xperia X10 mini pro هم واقعا تاچش عالیه و سیستم عاملش اندرویده.
Xperia X8 هم از سونی اریکسون گوشی خوبیه.
Nokia C5 هم خوبه ولی تاچ نیست و به نظر من عیب خیلی بزرگیه.

avril
02-08-2011, 17:07
اگه دوربین برات اهمیت زیادی داره و می خوای دوربین قوی و خوبی داشته باشه Sony Ericsson Vivaz
مشخصه فنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman486
02-08-2011, 17:51
دوستان ويواز آيا گوشي محكميه؟ مثل گوشيهاي نوكيا با دوام هست؟
در ضمن ويواز بهتره يا ويواز پرو كساني كه تجربه دارند كدام بهتر هست براي مني كه چند سال قراره گوشي توي دستم باشه
ممون از دوستاني x6 و 5800 رو معرفي كردند ممنونم من از اين 2 گوشي خوشم نمياد xperia mini هم فارسي نيست
چشمم ويواز و ويواز پرو رو گرفته منتها نميدونم با اون خصوصياتي كه من ميخوام جور در مياد يا نه منظورم دوام و استحكام چون من هميشه گوشي رو توي جيبم ميگذارم و بهش شايد فشار بياد و خصوصيات خود گوشي در ضمن فارسي هم باشه
لطف كنند دوستان مثل الان كه خيلي راهنماييم كردند راهنماييم كنند
ممنون از همگي

avril
02-08-2011, 18:03
در ضمن ويواز بهتره يا ويواز پرو كساني كه تجربه دارند كدام بهتر هست براي مني كه چند سال قراره گوشي توي دستم باشه
ممون از دوستاني x6 و 5800 رو معرفي كردند ممنونم من از اين 2 گوشي خوشم نمياد xperia mini هم فارسي نيست
چشمم ويواز و ويواز پرو رو گرفته منتها نميدونم با اون خصوصياتي كه من ميخوام جور در مياد يا نه منظورم دوام و استحكام چون من هميشه گوشي رو توي جيبم ميگذارم و بهش شايد فشار بياد و خصوصيات خود گوشي در ضمن فارسي هم باشه
ممنون از همگي

vivaz pro بدلیل داشتن صفحه کلید کامل QWERTY مناسب برای اس ام اس هست اما نسبت به vivaz دوربین پایین تری داره البته در دوام باتری هم یه کوچولو فرق دارن و ویواز پرو کمتر است
در نهایت با توجه به پست اول vivaz pro تایید میشه

NIMA 36
02-08-2011, 18:07
ممنون از همگي
چرا xperia x10 mini فارسی داره من خودم pro اش رو دارم و کاملا هم فارسی داره.

arman486
02-08-2011, 18:12
گزينه دوام و استحكام ويواز ها چطوره ؟

NIMA 36
02-08-2011, 18:30
من در مورد ویواز خیلی اطلاعات ندارم ولی اون چیزی که بعضی از دوستان دیدم که ویواز داشتن به نظر خیلی مقاوم نمیاد.
البته میگم من اطلاعاتم کمه در مورد ویواز و با یه نگاه نمیشه خیلی خوب قضاوت کرد.
اما Xperia X10 Mini Pro که من دارم واقعا مقاومت و استحکامش عالیه و همیشه تو جیبم نگهش میدارم و مشکلی نیست و چند بارم که از ارتفاع افتاده زمین مشکلی براش پیش نیومده.

arman486
02-08-2011, 18:39
فقط مثل اينكه تنها مشكلش اينه كه شارژش خيلي زود تموم ميشه و بلوتوث هم نداره
در ضمن با وجود اينكه خيلي كوچيكه باهاش ميشه راحت اس ام اس داد ؟ من مصرف اس ام اس گوشيم خيلي بالاست

NIMA 36
02-08-2011, 21:31
فقط مثل اينكه تنها مشكلش اينه كه شارژش خيلي زود تموم ميشه و بلوتوث هم نداره
در ضمن با وجود اينكه خيلي كوچيكه باهاش ميشه راحت اس ام اس داد ؟ من مصرف اس ام اس گوشيم خيلي بالاست
آره خب باتریش هم سریع تموم میشه هم خیلی سریع فول شارژ میشه.البته اگه از طریق خود گوشی و دستور العملش بهینه سازی کنی،کند تر شارژ خالی میکنه و استفاده از والپیپر زنده هم که دیگه دشمن باتریه.
در کل اگه بخوای گوشی تو دستت همیشه ازش کار بکشی،آره نسبتا زود تموم میکنه.
در مورد اس ام اس هم من مشکلی باهاش ندارم.بلوتوس هم که اگه ورژن اندرویدش 2.1 باشه،این مشکل هم
برطرف شده و خیلی خوب کار میکنه بلوتوثش.
شاید تنها معایبش یکی صفحه کوچیکش و یکی هم کیفیت نه چندان بالای صفحه نمایش باشه.

sAeEd_kHaAn
03-08-2011, 16:11
اون گوشی تو رنج 150 الی 300 تومن بهترین گوشی هست ولی اگه از اون خوشتون نمیاد،Nokia 5800 Xpress-Music هم هست که خیلی پر فروشه و گوشی خوبیه.
سونی اریکسون Xperia X10 mini pro هم واقعا تاچش عالیه و سیستم عاملش اندرویده.
Xperia X8 هم از سونی اریکسون گوشی خوبیه.
Nokia C5 هم خوبه ولی تاچ نیست و به نظر من عیب خیلی بزرگیه.
5800 ؟ بابا چی پیشنهاد میدین به این بنده خدا 5800 که فسیل به حساب میاد همون x10 مینی پرو اصلا ارزش نداره

من به این دوستمون galaxy Gio رو پیشنهاد میدم که کاملا به قیمتش میارزه گوشی جدید با امکانت خوب تو این رنج مالتی تاچ داره که یه زمانی گوشی های hi end داشتن و x10 بیچاره این امکانو نداره :31:

NIMA 36
03-08-2011, 18:34
5800 ؟ بابا چی پیشنهاد میدین به این بنده خدا 5800 که فسیل به حساب میاد همون x10 مینی پرو اصلا ارزش نداره

من به این دوستمون galaxy Gio رو پیشنهاد میدم که کاملا به قیمتش میارزه گوشی جدید با امکانت خوب تو این رنج مالتی تاچ داره که یه زمانی گوشی های hi end داشتن و x10 بیچاره این امکانو نداره :31:
اتفاقا 5800 یکی از پرفروش ترین گوشیهای ایرانه.
ولی ایکس 10 مینی نسبت به قیمتش فوق العادس.
ضمنا ظاهرا شما همینجوری اومدی تو تاپیک،ایشون گفتن که از سامسونگ خوشش نمیاد.

sAeEd_kHaAn
03-08-2011, 19:22
اتفاقا 5800 یکی از پرفروش ترین گوشیهای ایرانه.
ولی ایکس 10 مینی نسبت به قیمتش فوق العادس.
ضمنا ظاهرا شما همینجوری اومدی تو تاپیک،ایشون گفتن که از سامسونگ خوشش نمیاد.
نه اتفاقا شما یکم اطلاعاتت ناقصه 5800 فسیله مطلقه x10 minii pro هم همش اشکاله از صفحه کوچیک سی پی یو ضعیف رزولوشن کم و ... الان بهترین انتخاب تو این رنج galaxy GIO هست هرچی دیگه برداره ضرر کرده 1100 هم تو ایران پرفروشه دلیل نمیشه که ببین کلا نوکیا finish

NIMA 36
03-08-2011, 19:45
نه اتفاقا شما یکم اطلاعاتت ناقصه 5800 فسیله مطلقه x10 minii pro هم همش اشکاله از صفحه کوچیک سی پی یو ضعیف رزولوشن کم و ... الان بهترین انتخاب تو این رنج galaxy GIO هست هرچی دیگه برداره ضرر کرده 1100 هم تو ایران پرفروشه دلیل نمیشه که ببین کلا نوکیا finish
این گوشی رو خیلی از دوستای من دارن و خیلی هم راضی هستن ولی خب قدیمیه اما در اینکه یکی از پرفروش ترین گوشیاس شکی نیست.کسی که تاپیک رو زده از سامسونگ خوشش نمیاد وگرنه خیلی انتخابهای خوب از این برند تو این رنج هست.

arman486
03-08-2011, 20:53
دوستان عزيز با تشكر از همگي كه كمك ميكنيد براي انتخاب من
من اتفاقاً از سامسونگ خوشم مياد اما چون گفتم گوشي استار داشتم از سامسونگ كه بعد از يكسال كلاً گذاشتمش كنار مثلاً در اس ام اس دادن و در منوهاي اون هر گزينه اي رو ميخواستي انتخاب كني تاچشو فشار ميدادي گزينه بالايي رو ميزد تاچش خيلي بايد فشار ميدادي كه بعد يكسال كلاً گذاشتم كنار. هم از اين نظر هم از نظر آنتن دهي بسيار ضعيف شد روي اين حساب گفتم سامسونگ نه اما به نظر من گوشي هاي نوكيا با دوام تر هستند
همون طور كه گفتم من گوشي قراره چند سال توي دستم باشه و آدم گوشي بازي هم نيستم كه 2 ماه دستم باشه خسته بشم بفروشم يكي ديگه بگيرم
از ويواز خوشم اومده كه كسي نگفت كه محكم هست يا نه و خواسته هاي منو داره يا نه
در ضمن يك نكته ابتدايي هم بگم اينكه من گوشيم اصلاً روي زنگ نميگذارم فقز روي ويبره هست ويبره گوشي هم بايد قوي باشه
سپاسگذار ميشم منو راهنمايي كنيد تا انتخاب درست بكنم
ممنونم

sAeEd_kHaAn
04-08-2011, 09:52
این گوشی رو خیلی از دوستای من دارن و خیلی هم راضی هستن ولی خب قدیمیه اما در اینکه یکی از پرفروش ترین گوشیاس شکی نیست.کسی که تاپیک رو زده از سامسونگ خوشش نمیاد وگرنه خیلی انتخابهای خوب از این برند تو این رنج هست.
به دوستات بگو گوشیشونو عوض کنن :31: چه اصراری داری که سامسونگ دوست نداره بابا بگو اطلاعات نداری خلاص
galaxy GIO در صورت افزایش بوجه htc nexus one اگه تا 360 جور کنی و nexuse one بگیری برد کردی شک نکن

NIMA 36
04-08-2011, 11:52
به دوستات بگو گوشیشونو عوض کنن :31: چه اصراری داری که سامسونگ دوست نداره بابا بگو اطلاعات نداری خلاص
galaxy GIO در صورت افزایش بوجه htc nexus one اگه تا 360 جور کنی و nexuse one بگیری برد کردی شک نکن
اگه نگاه کنی اولش منم یه گوشی از سامسونگ بهشون پیشنهاد دادم با توجه به بودجه ای که در نظر داشتن ولی گفتن خوششون نمیاد.
ضمنا دوستام چون خوششون میاد عوض نمیکنن:27:
حالا که ایشون نظرش رو ویواز هست،(که البته یکی از معایبش خز بودنشه.دیگه الان دست هرکی رو نگاه کنی ویوازه)
لطفا کسی که در مورد استحکامش اطلاعات داره بیاد و کمک کنه.

Intel VS AMD
04-08-2011, 13:48
لطفا کسی که در مورد استحکامش اطلاعات داره بیاد و کمک کنه.

سلام

من 1 ماهه ويواز خريدم براي خواهرم به قيمت 230000 از مشهد و در مورد استحكام بگم كه گوشي به نظرم كاملا دخترانست و من دستم

ميگيرم فكر ميكنم بچه دو ماهست و هر لحظه ممكنه بيفته از دستم !!!

ولي يه قاب كه براش بگيري هم سنگين تر ميشه هم خوش دست تر .

مزايا : سرعت بالا . فيلمبرداريه عالي .عكسبرداريه نسبتا خوب-- زيبايي . تاچ خوب --

معايب : -- هك نشدن .-- حساس بودن دكمه پاور (ميخواي بري روي پروفايل حواست

نباشه خاموش ميشه ). --- سوكت شارژ بسيار بسيار مضخرف يعني نيم ساعت بايد تلاش كني تا بزنيش به شارژ :20: مخصوصا تو شب

صداي ضعيف در پخش و ضبط------- البته مثل اكثر سوني اريكسون ها صداي هدفون خوبي داره كه بايد براش اكولايزر

نصب كني تا بتركونه.

در كل بهت توصيه ميكنم اگه اهل نرم افزاري برو سراغ اندرويد كه تو اين قيمت فقط سامسونگ اندرويد داره فكر كنم

ولي منم مثل خودت از سامسونگ خوشم نمياد .

arman486
04-08-2011, 20:52
ممنونم دوستان عزيز
لطف ميكنيد يك مدل نوكيا بهم پيشنهاد بديد

Intel VS AMD
04-08-2011, 23:25
ممنونم دوستان عزيز

تو اين رنج قيمت فكر كنم سي 6 خوبه ولي من باهاش كار نكردم فقط مثل يه گزينه تو ذهنت باشه كه بررسي كنيش

ويواز اينقدرام كه گفتم داغون نيست :) اينارو گفتم كه زمان خريد حواست باشه كه از قبل اطلاع داشته باشي كه بعدا

غافلگير نشي ولي ويواز بازيهايي رو با توجه به پردازنده و گرافيكش اجرا ميكنه كه نوكيا ها مثل 5800 تو اين رنج قيمت تو

خواب هم نميبينن .

در كل مراقب باش من خودم با رم 2 ويوازو خريدم با اينكه شنيده بودم 8 همراهش هست ولي نميدونم سرم كلاه رفته

يا نه ؟

چون رم 2 جوابگو نيست هر عكسي ميگيره حدود 1 مگ و هر ثانيه فيلمبرداري هم حدود 1 مگ فضا ميگيره !!

راستي كسي كه به من ويواز معرفي كرد گلكسي 5 سامسونگ هم پيشنهاد داد كه اندرويده ولي دوربين خوبي نداره

و رزولوشن صفحه نمايششم پايينه ولي خوب ديگه اندرويده

چقدر حرف زدم اميدوارم مفيد بوده باشه.

arman486
05-08-2011, 10:16
ممنونم دوست خوبم
لطف ميكنيد بگيد x8 سوني اريكسون چطور گوشي هست؟

P I R A N H A
05-08-2011, 10:28
گوشه خوبیه نسبت به قیمتش

poonel
05-08-2011, 10:55
تو این قیمت گوسی بهتر از SAMSUNG Gio ندیدم.
سیستم عامل آندروید واقعا محشره.

ممنونم دوستان عزيز
نوکیا دیگه ورشکسته شد. رفت پی کارش.
الآن سامسونگ از همه گوشی ها سرتره

arman486
05-08-2011, 11:22
من x8 چشمم رو گرفته لطف كنيد بگيد از لحاظ استحكام و كارايي و ويبره چطوره؟
اس ام اس دادن باهاش سخت نيست؟
باطريش چطوره؟

Intel VS AMD
05-08-2011, 15:38
تو این قیمت گوسی بهتر از SAMSUNG Gio ندیدم.
سیستم عامل آندروید واقعا محشره.

نوکیا دیگه ورشکسته شد. رفت پی کارش.
الآن سامسونگ از همه گوشی ها سرتره

شما خيلي با سامسونگ كار كردي ؟

من كه ميترسم برم سمتش چون از همون مدلهاي قديميش كه ديدم خاطرات بدي تو ذهنمه . اول كه رفتم گوشي بخرم

فروشنده جيو و فيت رو پيشنهاد داد ولي از اونجا كه هميشه سعي ميكنم فروشنده رو مخم نره براي خريد يه مارك

خاص و حتي از ظاهر گوشي كه مثل اسباب بازي بود خوشم نيومد فكر مي كنم سامسونگ حداقل تو ديزاين خيلي كار

داره تا به جايي برسه

در مورد اندرويد بودنش هم فكر كنم با توجه به پردازنده هاي ضعيفي كه دارن نميتونن از پس برنامه هاي اندرويد بر بيان

نوكيا براي سيمبين اين پردازنده ها رو گذاشته نه اندرويد و فكر كنم بيشتر براي تبليغات و فروشه كه سامسونگ

اندرويد زده و اگه توجه كني موتورولا هم اندرويدي شده شديد اين دو ماركي كه هميشه از نوكيا و سوني اريكسون

حداقل تو ايران عقب بودن .به نظر من اندرويد سامسونگ مثل اينه كه موتور پيكانو بزاري رو بدنه بنز خيلي شيكه

ولي كارايي داره ؟

اينا رو گفتم كه بقيه دوستان هم نظرشون رو بگن تا بحث گرم بشه شايدم جاش اينجا نباشه ؟؟

kushk
06-08-2011, 21:15
نه دوست عزیز.گالکسی جیو پردازنده ی قوی داره.800 mhz
خیالت راحت باشه.سامسونگ نباید الان با گوشیای قدیمیش مقایسه بشه.چون برای برد و باقی موندن تو میدون باید خوب باشه.

Intel VS AMD
07-08-2011, 15:40
نه دوست عزیز.گالکسی جیو پردازنده ی قوی داره.800 mhz
خیالت راحت باشه.سامسونگ نباید الان با گوشیای قدیمیش مقایسه بشه.چون برای برد و باقی موندن تو میدون باید خوب باشه.

آره حالا يادم اومد رو ماكتش گنده زده بود 800 MHz