PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارش در اثر گزیدگی پشه!

farhad1122
02-08-2011, 14:37
سلام
بهترین پماد برای کاهش خارش ناشی از گزیدگی پشه چیه؟ من چند روز قبل بازوی دست راستمو ده تا پشه نیش زده (:18:) خیلی خارش داره رفتم داروخونه گفتم بهترین پماد رو بهم بده کالان دولا گیاهی داده و تاثیر نداره به نظرم! اگه میشه بهترین پماد رو بهم معرفی کنید حداقل بخرم بذارم تو خونه برا این جور موقع ها...
ممنون:11:

scali
02-08-2011, 15:03
یه پمادی هست که روش بزرگ نوشته after bite و رولی هستش یعنی مثل مام هایی که استفاده میکنیم .

هر سال که میرم شمال یه دونه از اینا مخرم و هر چه قدر پشه ها نیش بزنن با این پماد یکی دو روزه خوب میشه .

morsadr
02-08-2011, 16:24
سلام
بهترین پماد برای کاهش خارش ناشی از گزیدگی پشه چیه؟ من چند روز قبل بازوی دست راستمو ده تا پشه نیش زده (:18:) خیلی خارش داره رفتم داروخونه گفتم بهترین پماد رو بهم بده کالان دولا گیاهی داده و تاثیر نداره به نظرم! اگه میشه بهترین پماد رو بهم معرفی کنید حداقل بخرم بذارم تو خونه برا این جور موقع ها...

کلا پماد های حاوی مواد ضد التهاب استروئیدی میتونن کمک کننده باشند . مانند بتامتازون و هیدرو کورتیزون .

farhad1122
02-08-2011, 17:00
یه پمادی هست که روش بزرگ نوشته after bite و رولی هستش یعنی مثل مام هایی که استفاده میکنیم .

هر سال که میرم شمال یه دونه از اینا مخرم و هر چه قدر پشه ها نیش بزنن با این پماد یکی دو روزه خوب میشه .
میشه روشو بخونی ببینی از چه موادی ساخته شده؟ اگه میشه لطف کن مواد سازندشو برام بنویس.:11:

farhad1122
02-08-2011, 17:22
کلا پماد های حاوی مواد ضد التهاب استروئیدی میتونن کمک کننده باشند . مانند بتامتازون و هیدرو کورتیزون .
کالان دولا که داروخونه بهم داد چی؟ اون خوبه؟ یکی از موادش caroteoids هست همون هیدرو کورتیزونه که شما گفتین؟ کالان دولا اگه خوبه گیاهیش بهتره یا شیمیایش؟ از نظر تاثیر میگم... آخه من کالان دولا رو برای سوختگی بیشتر شنیده بودم استفاده میکنن...

depot
02-08-2011, 17:48
منم میرم شهرستان پشه ها سوراخم میکنن ...... یه پیر مردی ما رو دید گفت پنبه رو بزن تو ابلیمو خارش رو برطرف میکنه این کارو کردم دیگه جاش نخارید !

pooria-ir
02-08-2011, 20:31
جاتون خالی یه ماه پیش رفتیم جایی حقیقتا پشه ها نابودم کردن،یعنی جاش کبود شد !!

2 تا چی رو بعدش خریدم و استفاده کردم واسه این خر نیش ها !!! نتیجه خوبی داد

یکی این

لوسیون پیش از نیش حشرات دپی که به صورت مام هست روش نوشته Before Bite

یکیم این که واسه بعد از نیشه و التهاب رو کاهش میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرانسوی و کیفیت خوبی داره،برای حساسیت و حتی سوختگی و به طور کلی هر نوع از التهابات پوستی قابل استفادس،قیمتشم مناسبه 4500 تومن :)

morsadr
03-08-2011, 14:15
کالان دولا که داروخونه بهم داد چی؟ اون خوبه؟ یکی از موادش caroteoids هست همون هیدرو کورتیزونه که شما گفتین؟ کالان دولا اگه خوبه گیاهیش بهتره یا شیمیایش؟ از نظر تاثیر میگم... آخه من کالان دولا رو برای سوختگی بیشتر شنیده بودم استفاده میکنن...

کالان دولا هم یک دارو ضد التهابی با زمینه گیاهی می باشد ولی تاثیر چندانی ندارد . کاروتنوئید هم شما می فرمایید با هیدروکورتیزون متفاوته .