PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین دستگاه گیرنده امواج دیجیتال صدا و سیما ؟!!! :دی

mojtaba_sa
01-08-2011, 22:56
شاید این یه سوال خنده دار باشه ولی میخوام از این گیرنده های دیجیتال بگیرم و بالاجبار بشقابمونو بیاریم پایین!!

و میخوام از این دستگاهها خریداری کنم . بهترینشون با بهترین امکانات چیه ؟

ممنون از راهنماییتون.

Spiffy
03-08-2011, 21:46
چرا خنده دار؟؟
همه شون سروته یه کرباسن. من یه سادشو دارم به اسمه مارشال :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اویل یه اکسویژن خریدم که از پله ها سقوط کرد.سرعت کم در گرفتن (نسبت به بقیه)
alison هم خریدم که قیمتش 85 تمنه الان (تو مراکز و پاساژها اما اگه از فروشگاههای بخری 95 تمکنه) که دوتا پورت usb داره و hdmi یه دونه
پیشنهاد میدم هموون مارشال رو بخری هم سرعتش رو اعصاب نیست و هم لگ نمیزنه (کم میزنه)
فقط خروجی hdmi نداره و یواس بیش فقط فرمت های ویدئویی --- رو پخش میکنه و قیمتش من خریدم 40 تمن برا شمام اگه از فروشگاه بخری 50 تمنه
بهتره tv خودت گیرنده داشته باشه وگرنه این مارشال hdmi نداره

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

Manager_66
04-08-2011, 09:43
یک سوال: کسی میدونه این گیرنده دیجیتالهایی که رو جعبه اش زده از فرمت mkv پشتیبانی میکنه درسته یا نه؟

AB
08-08-2011, 23:43
شاید این یه سوال خنده دار باشه ولی میخوام از این گیرنده های دیجیتال بگیرم و بالاجبار بشقابمونو بیاریم پایین!!

و میخوام از این دستگاهها خریداری کنم . بهترینشون با بهترین امکانات چیه ؟

ممنون از راهنماییتون.

شما که همین الان با همون کیفیت تصاویر رو میگیرین.دیگه چرا میخایی 50 تومن برای همون کیفیت پول بدی؟!!!

من خودم ندارم ولی دوستان در درجه اول الیسون و بعدش ایکس ویژن رو میگن خوبه.

AKBAR132
12-08-2011, 16:31
توي قسمت خريد قطعات بهتر به نتيجه ميرسي اما خوب تا جايي كه من فهميدم يكي از بهتريناش تو رنج 100 تومن اين مدله :
به نظر من كه خوبه با قيمت 91 تومن

+bluesens t114

Ice Pain
13-08-2011, 03:45
چرا خنده دار؟؟
همه شون سروته یه کرباسن. من یه سادشو دارم به اسمه مارشال :

اویل یه اکسویژن خریدم که از پله ها سقوط کرد.سرعت کم در گرفتن (نسبت به بقیه)
alison هم خریدم که قیمتش 85 تمنه الان (تو مراکز و پاساژها اما اگه از فروشگاههای بخری 95 تمکنه) که دوتا پورت usb داره و hdmi یه دونه
پیشنهاد میدم هموون مارشال رو بخری هم سرعتش رو اعصاب نیست و هم لگ نمیزنه (کم میزنه)
فقط خروجی hdmi نداره و یواس بیش فقط فرمت های ویدئویی --- رو پخش میکنه و قیمتش من خریدم 40 تمن برا شمام اگه از فروشگاه بخری 50 تمنه
بهتره tv خودت گیرنده داشته باشه وگرنه این مارشال hdmi نداره

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

آقا دم شما گرم هرچی پول داشتی دادی به اینا:31:

---------- Post added at 04:45 AM ---------- Previous post was at 04:44 AM ----------

یک سوال: کسی میدونه این گیرنده دیجیتالهایی که رو جعبه اش زده از فرمت mkv پشتیبانی میکنه درسته یا نه؟
بله درسته پخش میکنه mkv

farshidshd
13-08-2011, 12:01
USB ش وجود داره؟ بخوره به تلویزیون؟

Ice Pain
13-08-2011, 12:10
سوالتان واضح نیست . میشه بهتر بپرسید؟:11:

mojtaba_sa
13-08-2011, 12:29
احتمالا منظور دوستمون اینه که خروجی usb داشته باشه برای وردی تلویزیون .
بعید میدونم همچین چیزی باشه !

AB
13-08-2011, 12:34

بله وجود داره ولی فقط برای کامپیوتر.چون درایور لازم داره.برای تلویزیون باید ست تاپ باکس بگیرین.

NirvanaH
15-08-2011, 23:53
خدایا با نام تو
آقا میشه یه سری اطلاعات کامل از این گیرنده های دیجیتال بدین؟
اینکه بعد از نصب نیاز به آنتن داره؟ بهترین مدلهاش کدومه؟ میشه همزمان دوتا دستگاه_مثلا کامپیوتر و تلویزیون_ رو بهش وصل کرد؟

حامد:11:

NirvanaH
16-08-2011, 21:58
خدایا با نام تو
اینکه بعد از نصب نیاز به آنتن داره؟ بهترین مدلهاش کدومه؟ میشه همزمان دوتا دستگاه_مثلا کامپیوتر و تلویزیون_ رو بهش وصل کرد؟

حامد

اقا کسی اطلاعاتی نداره؟!؟!؟!عجب!

حامد

بی باک بی بال
16-08-2011, 22:16
اقا کسی اطلاعاتی نداره؟!؟!؟!عجب!

حامد

شما درباره ماه هزچی خواستی اطلاعات هست اما از این کسی نداره :31:

AB
16-08-2011, 22:43
خدایا با نام تو

حامد:11:

یه آنتن کوچولو کافیه.برای تلویزیون باید ست تاپ باکس بگیرین.ولی برای کامپیوتر با یو اس بی وصل میشه.مدل هاش رو هم دوستان تو صفحه قبل گفتن.

NirvanaH
17-08-2011, 11:17
یه آنتن کوچولو کافیه.برای تلویزیون باید ست تاپ باکس بگیرین.ولی برای کامپیوتر با یو اس بی وصل میشه.مدل هاش رو هم دوستان تو صفحه قبل گفتن.

ممنون دوست من.
آیا میشه از یه ستاب باکس هم برای کامپیوتر و هم برای تلویزیون استفاده کرد؟با اضافه کردن تبدیل؟

حامد

golabi2
17-08-2011, 13:23
از این آنتن کوچول موچولا میشه واسه اون ایکس ویزن و...استفاده کرد؟!
قیمت واسم این آنت ها چیس؟!

shabnam1986
18-08-2011, 15:23

از نظر کیفیت چجوریه این یو اس بی ؟

به اون pci ها میرسه؟

NirvanaH
20-08-2011, 17:11
سلام
از دوستان بابت جوابهای کامل و علمی شون ممنونم. از اینکه وقت گذاشتین، بازم ممنونم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد

shabnam1986
03-09-2011, 09:10

پخش دیجیتال فقط تو شهر های بزرگ چواب میده؟

mojtaba54
14-09-2011, 19:28
من هم یک مارشال خریدم ولی با آنتن معمولی کار نکرد رفتم آنتن تقویتی خریدم اون موقع تصویر اومد در کل ارزش خرید نداره همون آنتن بشقابی خیلی بهتره کانالهای بیشتری رو میگیره . ولی کیفیت رو مقایسه کردم هر دو در یک حد بودند.(آنتن بشقابی و آنتن دیجیتال).