PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ اچ پی پاویلیون dv6500 , و داغی سوزاننده ی اطراف کیبرد

mountainous
01-08-2011, 21:08
دوستای گل سلام عرض شد
مارک لپ تاپ من hp pavilion dv6500 هست والان نزدیک 3 ساله که خریدمش ،ولی 1 ساله که به شدت داغ میکنه طوری که 1 بار فلشمو که ازش کشیدم بیرون کج شده بود و سوخت، انقد داغ میشه که به محض گذاشتن روی پام حتی اگ ه شلوار کلفت پام باشه ،پامو میسوزونه! 6 ماه پیش بردمش پایتخت توشو تمیز کردن توی فنش یک خورده گردو غبار و پرز گیر کرده بود،تعمیر کاره با یک مایع مخصوص توشو تمیز کرد و حتی یک روغن مخصوص ریخت توی یک قسمتی ا از fan اش ،ولی حتی بعدش بدترهم شد....چند جایی دیدم که ملت از کول پد استفاده میکنن ولی آخه لپ تاپی که قرار باشه دائما باش چیز دیگه حمل بشه چه فایده ای داره؟
البته میدونم که اچ پی ها کلن اینطورین ...تازه یک مشکل دیگه هم دارم و واون این که بعضی اوقات انقد کند میشه که حتی گاهی با scroll کردن صفحات وب هم مشکل دارم، میشه راهنماییم کنید که باید چه کنم؟آیا قطعه ای هست که داخل لپتاپ نصب بشه و نقش کول پد رو داشته باشه؟در هر صورت هر پیشنهادی که به نظرتون میاد رو میشه بگید؟
ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rainbow
01-08-2011, 22:31
سری DV6000 درصد بالایی رو تو خرابی داشتن و بیشتر مصرف کننده ها دقیقا همین داغی بیش از حد رو باهاش درگیر بودن
اونم علتش این هست که تو سری 6000 بخش مربوط به خنک کننده چیپهای روی مادربرد بسیار بد طراحی شده و این گرمای تولیده شده بجای دفع شدن از سیستم همون جا تو لپ تاپ موندگار میشه . متاسفانه باید بگم احتمال اینکه یک روز ببینید لپ تاپتون روشن نمیشه بسیار زیاده و راجع به این مدلها کار زیادی نمیشه روشون انجام داد . البته قابل تعمیر هست ولی هزینه بالای تعمیر به نظر من توجیه اقتصادی برای این مدلها نداره چون پایه واساس طراحی این سری ها دچار مشکل بوده . توصیه میکنم از اطلاعات مهم حتما بکاپ بگیرید .