PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم یکی بهتره؟

tttvvvaaa
31-07-2011, 10:20
من میخوام یه گوشی بخرم تا سقف 120 هزار تومن.بین گوشی هایی که دیدم اینا از همه بهتر بودن:
Nokia X2

Nokia 5130 Xpress Music

Nokia 2730 Classic

Nokia C2-01

حالا به نظر شما کدومش از لحاظ امکانات و کارایی بهتره؟
در ضمن اگر خودتون هم پیشنهادی دارید تا سقف 120 هزار تومن که امکاناتش هم خوب باشه بفرمایید.

sajjad1973
31-07-2011, 10:59
من میخوام یه گوشی بخرم تا سقف 120 هزار تومن.بین گوشی هایی که دیدم اینا از همه بهتر بودن:
Nokia X2

Nokia 5130 Xpress Music

Nokia 2730 Classic

Nokia C2-01

حالا به نظر شما کدومش از لحاظ امکانات و کارایی بهتره؟
در ضمن اگر خودتون هم پیشنهادی دارید تا سقف 120 هزار تومن که امکاناتش هم خوب باشه بفرمایید.

بین این مواردی که شما گفتی به نظر من nokia X2 بهتره

اما اگه 20 تا 30 هزارتومن بزاری روش میتونی (Sony Ericsson K970 (ELM بگیری فکر میکنم با 140 هزار تومن

گارانتی اصلیش تو بازار گیر بیاد . که به نظر من از همه این مواردی که شما گفتی بهتره

Scud_MD2
31-07-2011, 11:38
Nokia X2 بهتره

tttvvvaaa
31-07-2011, 11:57
نه ممنون من تاحالا دو تا سونی اریکسون داشتم و ازشون خیری ندیدم!
تو نوکیا یا سامسونگ پیشنهادی ندارین؟

sajjad1973
31-07-2011, 13:01
نه ممنون من تاحالا دو تا سونی اریکسون داشتم و ازشون خیری ندیدم!
تو نوکیا یا سامسونگ پیشنهادی ندارین؟

samsung S8300 UltraTOUCH

اون موقع که اومده بود تو بازار خیلی سر و صداکرد و 300 هزار تومن هم قیمتش بود
اما فکر میکنم الان قیمتش خیلی پاییین اومده باشه - راستش خبر از قیمت فعلیش ندارم میدونم که تا یک سال پیش تا 240 تومن هم اومده بود پایین اما الان چنده نمیدونم- حدس میزنم پاین تر هم اومده باشه

tttvvvaaa
31-07-2011, 16:54
دوست عزیز این گوشی که 300 هزار تومنه!!!!ایناها ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من گفتم یه گوشی باشه تا 120 هزار تومن.اما این گرونه.ولی بازم ممنون.

sajjad1973
31-07-2011, 18:01
دوست عزیز این گوشی که 300 هزار تومنه!!!!ایناها ببین:

من گفتم یه گوشی باشه تا 120 هزار تومن.اما این گرونه.ولی بازم ممنون.

اقا ببخشید - والا من همین یک سال پیش ( 10 - 9 ماه پیش) بود که میخواستم بگیرمش - قیمتش بود 240000 تومن - اخرشم نگرفتمش

گفتم تا حالا حتما اومده پایین تر

جالبه رفته بالاتر

tttvvvaaa
31-07-2011, 20:19
دیگه اینم از عجایب بازار موبایل ایرانه!ولی خب اگر بازم پیشنهادی داشتید خوشحال میشم بگید

Mig33
01-08-2011, 08:30
مدل Nokia C3

cinemaresearch
01-08-2011, 10:27
دوست عزیز حدود یک ساله که 5130 دارم اصلا ازش خیری ندیدم. هرچند گوشی محکمی هست، ظاهرش بدک نیست و کیبوردش هم نسبتا خوبه. ولی مرتب هنگ میکنه گاهی اصلا روشن نمیشه باید باتریشو نیم ساعت بزاری کنار بعد جا بزنی تا روشن بشه. از لحاظ نرم افزاری که فوق العاده مشکل داره. ماشین حساب فابریکی که روش بود پرید!! چند ماهه که اصلا قسمت موزیک پلیر و رادیو رو باز نمیکنه و پیام (Not enough memory) میده (با اینکه هم حافظه گوشی هم رم خالیه) و اتفاقا همین چند شب پیش که یک سیم کارت ازش عوض کردم و چند ساعت از گوشی کار کشیدم وقتی دوباره سیم کارت اصلی رو گذاشتم روش، دیدم اصلا وارد قسمت پیامها نمیشه و پیام (message storage memory is not ready) رو میده. خلاصه اینکه با کلی ور رفتن و ریست کردن آخرش همه پیام هام پرید تا درست شد اما هنوز مشکلات قبلی سر جاشه. اینم بگم که برای حل این دو تا مشکل مخصوصا دومی کلی تو اینترنت وقت گذاشتم خیلی از کاربرها تو سایتهای خارجی این مشکل رو داشتند ولی یه راه حل خوب نتونستم پیدا کنم.
و دیگر مشکلات:
گاهی وقتی سیم کارت میزاری و روشن میکنی اصلا سیم کارت رو نمیشناسه!! باید دوباره سیم کارت رو دربیاری و جا بزنی!
تعداد پیامها وقتی زیاد بشه فوق العاده سرعت گوشی خصوصا توی فولدرهای پیامها و باز و بسته کردنشون پایین میاد.
شارژش خیلی سریع تموم میشه خیلی سریع دیگه اعصابمو خورد کرده (البته شایدم باتریش خراب شده نمیدونم)
برنامه nokia pc suite 7.1 میشناسدش ولی جالب اینه که نمیتونه sync کنه و اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم.
این تجربیات من بود البته شاید گوشی من مشکل داره نمیدونم
اما در مورد 2730 classic همین دیروز همکارم یکی گرفت 96 تومن (که به نظرم اصلا نسبت به امکاناتش نمی ارزه) که آورد پیشم تا تست کنم. وقتی کسی بهش زنگ میزد، دوتا زنگ میخورد و بعد یک بوق ممتد و بعد از چند ثانیه گوشی ریست میشد. و همینطور وقتی میخواستی به کسی زنگ بزنی همین اتفاق میافتاد. جالب اینکه شماره های missed call رو ذخیره نمیکرد!!! (البته فکر کنم به همین مشکل مربوط بود) خلاصه همکارم رفت پس داد.

نمیدونم نوکیا چرا یکی دو ساله داره اینطوری گوشی میزنه. کم و بیش میشنوم که دوستان دیگه هم راضی نیستن.
موفق باشی.

tttvvvaaa
01-08-2011, 19:09
خب نظر شما درمورد نوکیا c2-01 و نوکیا x2 چیه؟

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

مدل Nokia C3
اینطور که من دیدم تنها برتری C3 به X2 فقط Wi-Fi هستش.تازه X2 هم دوربینش 5 هستش هم فلاش داره اما انی کهه دوربینش 2 هستش و فلاش هم نداره.

Mig33
01-08-2011, 19:30
اینجا رو ببینید تنها برتری اون نیست که فرمودید

c3 در اندازه صفحه ،کمی رم داخلی,وای فای، فول کی بورد و از همه مهمتر باتری از x2 برتره..
اگه دوربین البته براتون مهم زیاد نباشه c3 گزینه بهتریه.

tttvvvaaa
02-08-2011, 19:18
البته باتری رو که فرمودید اگر تو همین صفحه ای که گذاتشید پایینش رو دقت بفرمایید زمان مکالمه ی X2 بیشتر از C3 هستش .البته زمان پخش موزیکش رو نزده.درمورد اندازه ی صفحه هم حق با شماست اما خب یکم طراحیش از لحاظ زیبایی مشکل داره.حافظه ی داخلی هم که به نظر من انقدر مهم نیست.توی رم و رامشون که با هم یکی هستن.البته خب قابلیت وای فای هم چیز کمی نیست اما من شنیدم وای فای این گوشی های ارزون ضعیفه.در مورد دوربین هم فکر نمیکنم دوربین x2 5 مگاپیکسل واقعی باشه! همشون مینویسن اما تو عمل مشخص میشه قدرتش چقدره.ولی خب به هر حال به نر من تو طراحی x2 بهتره از c3 هستش گرچه c3 فول کیبرد هستش اما چون من این گوشی رو واسه ی یه خانم میخوام و واسه همین تاکید دارم که ظریف باشه.به هر حال ممنونم که کمک کردید.

4MaRyAm
02-08-2011, 19:23
ببین اگه گوشی رو واسه یه خانم میخای همین x2 بخر، من خودم دارمش خیلی هم راضیم
دوربینش هم که نسبت به قیمتش فوق العادس، مهم تر از همه میزان صدای بالایی داره... اینم یکی از مزیتهاشه
حتی صدای موزیکش از لپ تاپم بالاتره.