PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی HTC Wildfire رو چطوری راه اندازی کنم ؟

Ship Storm
29-07-2011, 22:47
سلام دوستان
من امروز این گوشی رو خردیم HTC Wildfire
چندتا سوال داشتم
یارو میگفت 30 تومن میگیرم راه اندازیش میکنم گفتم برو بابا نمیخوام (البته طبق راهنمایی قبلی دوستان در این انجمن) : دی
خلاصه خواستم بدونم چی میخواسته واسم نصب کنه که میگفت 30 تومن میگیرم
من قبلا اینجا مطرح کرده بودم دوستان گفتند که برنامه هاش رو از اینترنت خودت میتونی بگیری و نصب کنی حالا میشه راهنمایی کنید که این برنامه هاش چیه و از کجا دانلود کنیم؟
فارسی ساز برای گوشی اگر هست
آنتی ویروسی
قابلیت اس ام اس فارسی
نرم افازر GPS که فعال بشه رو گوشی
و ... کلیه نرم افزارهای مورد نیاز این گوشی
ممنون از همگی :11:

Havbb
30-07-2011, 00:23
دوست عزیز شما که خودت ناظری و با سابقه ای.... اگه میرفتی توی تاپیک مخصوص این گوشی که همه اینا بود همونجا هم میتونستی بپرسی....

golmohammadi
30-07-2011, 03:28
سلام
راه اندازی چیه ؟
مگه میخواست کوه بکنه
برو بخش نرم افزارها هر چی خواستی دانلود و نصب کن
بازی هم پیدا میشه
راستی چرا همش گوشیهای عجیب میگیری ؟
حالا چند گرفتی؟
این گوشی نسبت به کارکردش گرونه کمی

Ship Storm
30-07-2011, 13:29
دوست عزیز شما که خودت ناظری و با سابقه ای.... اگه میرفتی توی تاپیک مخصوص این گوشی که همه اینا بود همونجا هم میتونستی بپرسی....

من از حضور شما عذر میخوام :11:

سلام
راه اندازی چیه ؟
مگه میخواست کوه بکنه
برو بخش نرم افزارها هر چی خواستی دانلود و نصب کن
بازی هم پیدا میشه
راستی چرا همش گوشیهای عجیب میگیری ؟
حالا چند گرفتی؟
این گوشی نسبت به کارکردش گرونه کمی

اسماعیل جان والا نمیدونم این چه صیغه ایه میگن راه اندازی کنیم و نصب نرم افزار اسمس فارسی و جی پی اس و این چیز میزا
برای من نیست و برای یکی از دوستانه تایوانیش 270 دیشب از علائدین خریده میگفت چینیش هم بود 260
البته میگفت 305 هم قیمت دادن طبقات مختلف
حالا این نرم افزارهاش مدلش چیه؟ جی پی اس و ایناش چطوری فعال میشه و فارسی چطوری اس امس بفرستیم ؟

sourena
30-07-2011, 14:16
آقا حامد ....

اکثر موبایل فروشا .... نرم افزارهاشونو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگیرن!

من خودم حدود یکسال تو موبایل فروشی کار کردم .... میدیدم چه کلاهی سر ملت میذاشتن! به نظرم هم خودت بگرد .... هم از هادی کمک بگیر .... مطمعنن میتونی درستش کنی!(هادی هم اینو خریده :دی )

Ship Storm
30-07-2011, 14:23
آقا حامد ....

اکثر موبایل فروشا .... نرم افزارهاشونو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگیرن!

من خودم حدود یکسال تو موبایل فروشی کار کردم .... میدیدم چه کلاهی سر ملت میذاشتن! به نظرم هم خودت بگرد .... هم از هادی کمک بگیر .... مطمعنن میتونی درستش کنی!(هادی هم اینو خریده :دی )

ممنونم
منم میگم اینا بازار گرمی خودشونه واسه 4 نفر که اطلاعی در این زمینه ندارن بتونن الکی الکی 30 ، 40 تومنی ازشون تیغ بزنن

golmohammadi
30-07-2011, 17:13
ممنونم
منم میگم اینا بازار گرمی خودشونه واسه 4 نفر که اطلاعی در این زمینه ندارن بتونن الکی الکی 30 ، 40 تومنی ازشون تیغ بزنن

من 600 تا برنامه میریزم 40 نمیگیریم
نمیدونم اینا چیکار میکنند

به هر حال چند تا برنامه قوی
برای gps بنصب maverick را به همراه نقشه هاش در موبایلستان موجوده
برای ویدئو پلیر بنصب vitalplayer
و کیبورد فارسی هم همین سایت باید موجود باشه
دیکشنری و .. هم خیلیهاش تو همین سایت موجوده