PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : \|/|\|/\|/|\|/\|/|\|/ سئوال مهم درباره ساخت محیط شبکه مجازی برای تمرین آموزشهای شبکه \|/|\|/\|/|\|/\|/|\|/

siyasiya
29-07-2011, 20:20
دوستان عزیز

کدام برنامه قابلیت ساخت شبکه مجازی را در محیط ویندوز داره؟
برای تمرین برای دوره های شبکه مایکروسافت میخوام.

Hyper-V
Vmware
Virtual Box
Virtual PC

ممنون اگر جواب بدین و از تجربیات خودتون در این زمینه بگید
مرسی

Amir Varasteh
29-07-2011, 20:38
سلام.

هر 4 تا میشه.

اما من با Vmware کار کردم و خیلی هم عالی بوده.

سوال دیگه ای هست بگو.

avril
29-07-2011, 21:52
Virtual PC و Vmware گزینه های خوبین
موفق باشید

siyasiya
03-08-2011, 22:25
سلام.

هر 4 تا میشه.

اما من با Vmware کار کردم و خیلی هم عالی بوده.

سوال دیگه ای هست بگو.

دوست عزیز
اول اینکه با هم همشهری هستیم

دوم اینکه کامپیوترم باید چه مشخصات سخت افزاری داشته باشه تا این برنامه خوب اجرا بشه و محیط شبکه رو با چند تا سرور و کلاینت بتونه خوب شبیه سازی کنه؟

خیلی ممنون

Amir Varasteh
03-08-2011, 22:40
دوست عزیز
اول اینکه با هم همشهری هستیم

دوم اینکه کامپیوترم باید چه مشخصات سخت افزاری داشته باشه تا این برنامه خوب اجرا بشه و محیط شبکه رو با چند تا سرور و کلاینت بتونه خوب شبیه سازی کنه؟

خیلی ممنون
اردات دارم همشهری جان.

عرض کنم که 2 تا نکته مهم واسه سخت افزار هست. اولیشن این که CPU ت باید از Virtualization پشتیبانی کنه که میتونی این امکان رو توی سایت سازنده ی CPU سرچ کنی و چک کنی.

نیازی به CPU قوی نیست. چیزی که خیلی نیاز داری RAM هست. اگه بتونی 6 یا 8 گیگ رم جور کنی خیلی توپ میشه.

شبکه کلاس چی میری و پیش کی ؟

ehsan_sabet62
08-08-2011, 14:48
دوستان عزیز

کدام برنامه قابلیت ساخت شبکه مجازی را در محیط ویندوز داره؟
برای تمرین برای دوره های شبکه مایکروسافت میخوام.

Hyper-V
Vmware
Virtual Box
Virtual PC

ممنون اگر جواب بدین و از تجربیات خودتون در این زمینه بگید
مرسی
سلام ...
بستگی داره که بخواین از چه سیستم عامل هایی استفاده کنید ... اگر از سرور 2008 استفاده می کنید بهترین نرم افزار Hyper-V هستش که ساخته خود مایکروسافته و کلا با سرور 2008 مچ هستش . حتی بعضی جاها و تو شرکت های بزرگ برای مجازی سازی و کم نمودن فضای اشغال شده توسط رک ها و سرور های بزرگ و حجیم ... یک سرور فوق العاده قوی تهیه کرده و با استفاده از این اپلیکیشن مجازی سازی می کنند ... ولی اگه مدنظرتون سیستم عامل های دیگه و یه سری قابلیتها مثل فیلم برداری از صفحه نمایش و غیره هستش بهترین همون VMware ... در رابطه با سخت افزار هم دوست خوبم امیر آقا راهنمایی کرده در ضمن اون قابلیت Virtualization حتما باید روی CPU فعال باشه ... همین ...:31:

rasouli.823
11-08-2011, 08:24
اردات دارم همشهری جان.

عرض کنم که 2 تا نکته مهم واسه سخت افزار هست. اولیشن این که CPU ت باید از Virtualization پشتیبانی کنه که میتونی این امکان رو توی سایت سازنده ی CPU سرچ کنی و چک کنی.

نیازی به CPU قوی نیست. چیزی که خیلی نیاز داری RAM هست. اگه بتونی 6 یا 8 گیگ رم جور کنی خیلی توپ میشه.

شبکه کلاس چی میری و پیش کی ؟

سلام
من هم با شما همشهری هستم.تازه دارم دوره +network رو تو آموزشگاه تحلیلگران میرم(تقی آباد اول بهار) به نظر شما چطوره؟مدرکش معتبر هست؟اگه از اینا مدرک بگیریم اسممون تو blacklist مایکروسافت نمیره؟
چون تو همین انجمن خوندم مدارک اینا کلا غیر قانونیه!!!!!!!!!!!!

ehsan_sabet62
12-08-2011, 13:11
سلام
من هم با شما همشهری هستم.تازه دارم دوره +network رو تو آموزشگاه تحلیلگران میرم(تقی آباد اول بهار) به نظر شما چطوره؟مدرکش معتبر هست؟اگه از اینا مدرک بگیریم اسممون تو blacklist مایکروسافت نمیره؟
چون تو همین انجمن خوندم مدارک اینا کلا غیر قانونیه!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز اول این که بحث مدارک رو میتونی تو این تایپیک ها ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن همشهری عزیز یه سر هم به آکادمی گستره دانش بزن ، پشیمون نمیشی !

Amir Varasteh
12-08-2011, 13:49
منم با احسان موافقم برو گستره دانش پیش مهندس عطری:)

اون مدارکی که اونجا میده رو هم نمیدونم چطوریه.

rasouli.823
14-08-2011, 10:47
منم با احسان موافقم برو گستره دانش پیش مهندس عطری:)

اون مدارکی که اونجا میده رو هم نمیدونم چطوریه.

ممنون دوستان آدرس موسسه گستره دانش کجاست؟network+ رو که گذروندم برای دوره های بعدی میرم اونجا.

siyasiya
14-08-2011, 22:33
از دوستان گلم ممنون

من کلاس نمیرم چون وقتش رو ندارم. خودم میخونم که البته خیلی بهتر میفهمم.
از مجموعه های آموزشی MCITP هم خریدم (کمپانی های آمریکایی) که خیلی جالب و کامل هست
و جزوه های فارسی که توی اینترنت دیدم خیلی ضعیف تر از این مجموعه ها هست.

ehsan_sabet62
16-08-2011, 13:50
ممنون دوستان آدرس موسسه گستره دانش کجاست؟network+ رو که گذروندم برای دوره های بعدی میرم اونجا.
اگه تبلیغ نباشه ! اینم آدرسش:
خیابان دانشگاه ، تقاطع جنت ، شماره 285 تلفن:8420266

pashangi
02-09-2011, 10:13
از دوستان گلم ممنون

من کلاس نمیرم چون وقتش رو ندارم. خودم میخونم که البته خیلی بهتر میفهمم.
از مجموعه های آموزشی MCITP هم خریدم (کمپانی های آمریکایی) که خیلی جالب و کامل هست
و جزوه های فارسی که توی اینترنت دیدم خیلی ضعیف تر از این مجموعه ها هست.

لطفا بگید از کجا خریدید:11:

ceiavash
07-09-2011, 20:17
سلام
من میخواهم نصب و راه اندازی و مدیریت شبکه تحت xp را حداقل برای 40 تا کامپیوتر یاد بگیرم چه مطالبی را باید دانلود کنم و از کجا ؟
لطفا مرا راهنمایی نمایید