PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دیکشنری

alaydyn
29-07-2011, 15:00
سلام:rolleye:

من تمامی تاپیکها را دنبال میکنم برای پیدا کردن یک دیکشنری قوی و بدون دردسر هر کسی یک چیزی گفته:41:

یکی میگه بابیلون که اینو خودم میگم اصلا نه چون خیلی دردسر داره از کرکش تا ... پیدا کردن کلاسرها ... اصلا کلان بهش آلرژی پیدا کردم و نیاز ندارم

یکی دیگه میگه Lingoes
یکی دیگه میگه GoldenDict
یکی دیگه میگه ای سی ترانسلیتور
یکی دیگه میگه گوگل ترانسلیتور
یکی میگه گردو دیکشنری
یکی هم میگه نارسیس .... که این هم مشکل کرک داره
و...

آقا لطفا خواهشا حرفه ای ها مدیران محترم بزرگان عزیزان کمک کنید من نیاز به دیکشنری کامل و خوب و حرفه ای دارم با بانک خیلی قوی که بتونم بدون دردسر چندسالی ازش استفاده کنم حالا در همه زمینه ها

چه بخواهم بلفرض یک فایل پی دی اف ترجمه کنم چه بخواهم یک زیر نویس را ترجمه کنم اصلا یک کتاب ترجمه کنم .....

حالا هم یک فایل پی دی اف رو دستم هستش آموزشی هستش باید هر چه زودتر بخوانمش و مطالبش را یاد بگیرم به زبان انگلیسی

چه کلمه چه متن بتونه ترجمه کنه البته می دونم برای متن اکثرا به اینترنت نیاز دارند و بعد از ترجمه خودش یک دردسر دیگه داره برای جمله بندی کلماتش :41:

از کلیه کسانیکه در این زمینه بهم کمک میکنند کمال تشکر را دارم مخصوصا مدیران این سایت بزرگ و دوستاشتنی
نمی دانم دیگه چه جوری درخواست این دیکشنری از شما بکنم که متوجه بشید چه نیاز فوری و حساسی بهش دارم :42::42::42::42:
همگی موفق باشید

alaydyn
30-07-2011, 08:57
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟

shabnam1986
30-07-2011, 10:59
معمولا حرفه ای هاش نیاز به کرک داره...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

پسورد فایل:

jafarian
30-07-2011, 13:48
اگربه غیر ازترجمه کلمه واسه متنم میخواین من Babylon یا که Translate Client پیشنهادمیدم اما بصورت حرفه ای جفت متن ترجمه نمیکنن واسه ترجمه متن هم باید به نت وصل باشین:20:

تاپیک دانلود Babylon

roberto ravaneli
30-07-2011, 18:12
دوست عزیز نیاز به نسب هیچ برنامه ای نیست
تو جستجو گرت بنویس گوگل ترانسلیتر پیدا کردی بازش کن translate.google.com
2)زبان گوگل ترانسلیتر برا هر ربانی دوست داری تنظیم کن
3)البته برا ترجمه از هر زبانی به انگلیسی مثلا فارسی به انگلیسی باید اون زبان رو نسب کنی اگه بلد نبودی بپرس بهت بگم
4)حالشو ببر
ضمنا ترجمش همراه صداست
البته مردم تا به فارسی اینو برات نوشتم