PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای سوت در حین اجرای furmark

robert
29-07-2011, 14:17
سلام به همگی

نمیدونم با برنامه furmark کار کردید یا نه...

این برنامه برای ارزیابی پایداری و سلامت کارت گرافیک هست ...

من وقتی این برنامه رو اجرا میکنم سیستمم صدای سوت خیلی خفیفی میده و بعد از چند دقیقه هنگ میکنه...

ولی وقتی در حین اجرای برنامه و قبل از هنگ کردن دکمه space رو میزنم و اون چیزی که شبیه یه تایر پشمی !!! هست و همش میچرخه غیب میشه دیگه این مشکل رو ندارم...!!

میخواستم بدونم منشا این مشکل کجاست...؟؟ و اینکه عین همین بدبختی رو تو بازی crysis 2 هم دارم و اونجا هم سوت میزنه و وسط بازی چند تا خط و مثلث ظاهر میشن.

گرافیک : گیگابایت 5850

پاور 680 گرین

ممنون میشم اگر توضیح بدید.

Rainbow
29-07-2011, 14:40
به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیک شما دچار مشکل شده

robert
29-07-2011, 18:04
به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیک شما دچار مشکل شده

پس چرا همین چهار روز پیش تو شرکت آواژنگ بمن گفتند کارتت سالمه و با 3D MARK تست کردند ...؟؟

آیا3D mark برای تست سلامت و پایداری کارت گرافیک ارزشی داره...؟؟ یا ایشون با این کارشون منو پیچوندن...؟؟

اگر برم کارتم رو با همین برنامه furmark بدم بهشون و بگم تست کنند قبول میکنند یا میگن : همینه که هست..؟؟

Rainbow
29-07-2011, 20:55
از بابت گارانتی شرکت آواژنگ من تا حالا باهاشون به مشکلی نخوردم و اصولا افراد منطقی هستند . شما اگه می خوای خیالت بابت
سلامت کارت گرافیک راحت بشه ، می تونی کارت خودت رو روی یک کیس دیگه تست کنی

Rainbow
29-07-2011, 20:55
از بابت گارانتی شرکت آواژنگ من تا حالا باهاشون به مشکلی نخوردم و اصولا افراد منطقی هستند . شما اگه می خوای خیالت بابت

robert
29-07-2011, 21:15

خب در عوضش گرونترین گارانتی مال آواژنگه...!!:31:

من رو کیس خودم یه 5450 رو با همون furmark تست کردم و مشکلی نداشت...

در ضمن نگفتید که 3Dmark اصلا برای ارزیابی صحت عملکرد کارت گرافیک بدرد میخوره یا اینکه فقط بدرد امتیاز دادن میخوره..؟؟

ممنونم :11:

Rainbow
30-07-2011, 08:22
اگر کارت گرافیک و یا حتی تداخل رم با مادربرد توی سیستم وجود داشته باشه ، تو نرم افزار 3dmark خودش رو نشون میده . این نرم افزار
بار سنگینی رو وی سخت افزار تحمیل می کنه . از اونجایی که در ابتدا 5850 خود شما با یک 5450 تعویض شده و این کارت دوم بدون مشکل کار کرده کاملا مشخصه که 5850 دچار مشکل شده . شرکت Future mark که تولید کننده نرم افزار 3Dmark هست نرم افزار دیگه ای هم داره که برای تست کل یک سیستم استفاده میشه بنام PCMark از اون هم می تونی استفاده کنی . یادمه که چند سال قبل یک سیستم اسمبل کردم و همین نرم افزار رو تست کردم به محضی اجرا پس از 2 ثانیه سیستم ریست می کرد . بعد متوجه شدیم که رم
خریداری شده با مادربرد سازگار نبود .