PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید کوشی دزدی بهم انداختن بیچاره شدم.

big zeus
29-07-2011, 08:42
ماجرا از این قراره که من یه گوشی از یکی از آشنا هامون گرفتیم(غلط کردم)................بعد 2روز فهمیدم گوشی سرقتییه ولی اینم بگم تا حالا توش سیم ننداختم .یه سری میگن میتوتونی برای اینکه رد گوشی رو نزنن با ید سریال گوشی رو بسوزونی ایا واقققعاااا میشه این کار رو کرد ؟؟؟اگه نمیشه یه راه حل پیش نهاد کنید (کوشی n82)

sajjad1973
29-07-2011, 08:51
ماجرا از این قراره که من یه گوشی از یکی از آشنا هامون گرفتیم(غلط کردم)................بعد 2روز فهمیدم گوشی سرقتییه ولی اینم بگم تا حالا توش سیم ننداختم .یه سری میگن میتوتونی برای اینکه رد گوشی رو نزنن با ید سریال گوشی رو بسوزونی ایا واقققعاااا میشه این کار رو کرد ؟؟؟اگه نمیشه یه راه حل پیش نهاد کنید (کوشی n82)

اقا خب این که خیلی راحت اگه واقعا به شما اثبات شده که این گوشی سرقتی هست برو به همون اشناتون پسش بده - این که ناراحتی نداره - سری که دردنمیکنه چرا میخوای دستمال ببندی - سریال سوزوندن و این چیزا دیگه چرا - برو پسش بده -

اگه فکر میکنی طرف ناراحت میشه و مشکل به وجود میاره

اصلا نگو که فهمیدی که گوشی مشکل داره - بگو خوشم نیامده ازش میخوام یه مدل دیگه بخرم یه بهانه ای بیار - مثلا بگو دوربینش اون کیفیتی رو که من میخواستم نداره .......

rahimism
29-07-2011, 10:23
چه جور راه حلی مد نظرتون هست؟ یه راه حلی بگن که بتونید از گوشی که خودتون میگید دزدی هست استفاده کنید؟ تنها مشکل شما این هست که رد گوشی رو نزنن؟! با استفاده از مال دزدی مشکلی ندارید؟ مملکتی شده واقعا

sajjad1973
29-07-2011, 10:54
چه جور راه حلی مد نظرتون هست؟ یه راه حلی بگن که بتونید از گوشی که خودتون میگید دزدی هست استفاده کنید؟ تنها مشکل شما این هست که رد گوشی رو نزنن؟! با استفاده از مال دزدی مشکلی ندارید؟ مملکتی شده واقعا

اقا دقیقا چیزی رو گفتی که تو دل منم بود اما نتونستم بگم - واقعا چی به سر ماها اومده؟

ebibarati
30-07-2011, 08:32
به نظر من اگه بری بهش پس بدی پولتو هم نگیری سود کردیه . یکی از آشناهای ما همین بلا سرش اومد ولی خداییش نمی دونست گوشی سرقتیه بالاخره ردشو زدن چون خط به اسن باباش بود این حاجی ما رو هی می بردن دادگاه و می اومد جالب اینکه خونش تو خوزستان بود دادگاهش تو استان هرمزگان بالای 1 میلیون هزینه کرد بالاخره پول گوشی رو هم به طرف داد تا رضایت داد و فعلا بعد از 1 سال قضیه راکد مونده جالب تر اینکعه دزدا تو زندان بودن سر یه سرقت دیگه و اعتراف هم کردن که گوشی رو خودشون دزدیدن ولی قاضی می گفت چون اونا پول ندارن باید خریدار غرامت بده !!!!!!

HEGMATANEH
30-07-2011, 10:43
این از اون حرفاس که فقط در دادگاه های ما میزنند

big zeus
30-07-2011, 20:11
دمتون گرم بردم گفتم خوشم نیومد تمام پولم رو هم گرفتم دیگه از این اشتباها نمیکنم مرسی خیلی از نظراتتون استفاده کردم

ebibarati
13-08-2011, 08:59
اینو بدون یه شر خیلی بزرگ از سرت رد شد دیگه اگه کسی مفتی هم داد نگیر