PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک: گرفتن ماه . وار ه بدون دیش ؟؟؟

leopard7
29-07-2011, 08:05
آیا این کار ممکنه؟

(اگه اینجا نمیشه pm بدید لطفا)

poonel
29-07-2011, 08:29
با اینترنت میشه.
یه دو سه تا نرم افزار معروف برای این کار هست. اما کیفیت تصویر شبکه ها بصورت اینترنتی خیلی پایینه.

mehdy.sms
29-07-2011, 08:54
فلش ماه.+.واره.+. ای هم هست ولی کلاهبرداریه. تازه این فلش ها هم به اینترنت نیاز داره. پس میشه گفت راهی وجود نداره.
البته دیش صفحه تخت هست که حالت بشقابی شکل نداره و سطحش در حد یه کاغذ A4 هست. قیمتش زیاده. فکر کنم بین 270 تا 320 هزارتومن. استفاده از این وسیله گرون قیمت ، جزو روش های گرفتن کانال های ماه.+.واره.+. ای بدون دیش حساب نمیشه.

shabnam1986
31-07-2011, 14:08
فلش ماه.+.واره.+. ای هم هست ولی کلاهبرداریه. تازه این فلش ها هم به اینترنت نیاز داره. پس میشه گفت راهی وجود نداره.
البته دیش صفحه تخت هست که حالت بشقابی شکل نداره و سطحش در حد یه کاغذ A4 هست. قیمتش زیاده. فکر کنم بین 270 تا 320 هزارتومن. استفاده از این وسیله گرون قیمت ، جزو روش های گرفتن کانال های ماه.+.واره.+. ای بدون دیش حساب نمیشه.

توی تبلیغاتش نوشته به تلویزیون ال ای دی یا فلش خور هم وصل میشه پس به خط تلفن نیازی نداره که...

در مورد دیش جدید از کجا اطلاعات بیشتری بگیرم؟

mehdy.sms
31-07-2011, 14:25
اون تلویزیون های LED احتمالاً باید Wi-Fi داشته باشه. من خودم اون فلش ها رو از نزدیک دیدم و دیدم که نیاز به اینترنت داره.
برای اطلاعات بیشتر در مورد اون دیش به آدرس زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

leopard7
02-08-2011, 04:19
نه دوستان. اصلا با اینترنت نمیخوام. با اینترنت بدرد نمیخوره. البته من فلش رو نمیدونم چیه ولی برنامه ها رو که دیدم خوب نیست...