PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك در مورد Fdisk هارد و تعويض سيستم عامل

moghbeli
12-06-2006, 00:25
دوستان قبلا سيستم عامل كامپيوتر من ويندوز ايكس پي و فرمت پارتيشنهاي هارد نيز Fnts بوده كه لازم است ويندوز ايكس پي را پاك كرده پارتيشنهاي قبلي را تغيير داده و ويندوز 98 را نصب نمايم اما هر كار ميكنم كه برنامه Fdisk ويندوز 98 كل هارد را شناسايي كند نميتواند اصلا مثل اين است كه هارد 160 گيگابايتي من فقط 20 گيگابايت ظرفيت دارد حالا ويندوز ايكس پي هم كل هارد را شناسايي نميكند و اصلا در ويندوز ايكس پي فايل Fdisk را نديدم لطفا در مورد پارتيشن بندي مجدد با توجه به مشكل مذكور و نيز Fdisk و پارتيشن بندي با سي دي ويندوز ايكس پي مرا راهنمايي كنيد ممتون همه

mshiraz.2006
12-06-2006, 04:23
به نام خدا

با سلام
من چیز زیادی نمی دونم فقط یه با سیستمم همین طوری شد اومدم یه سیدی ویندوز ایکس پس گزاشتم وقتی گفت تو کدوم درایو نصب کنم گفتم اول همه درایوها را پاک کن و دوباره بساز " با زدن کلیدهای D و C " بعد برو ویندوز نصب کن.
تو هم همین کار رو بکب احتمالا جواب بده.
با تشکر

smd7m
12-06-2006, 19:27
از پارتيشن مجيك استفاده كنيد مشكل شما حل مي شود.

Tornado2800
13-06-2006, 22:39
به نام خدا

با سلام
من چیز زیادی نمی دونم فقط یه با سیستمم همین طوری شد اومدم یه سیدی ویندوز ایکس پس گزاشتم وقتی گفت تو کدوم درایو نصب کنم گفتم اول همه درایوها را پاک کن و دوباره بساز " با زدن کلیدهای D و C " بعد برو ویندوز نصب کن.
تو هم همین کار رو بکب احتمالا جواب بده.
با تشکر
درسته
c= Continue
d- delet
ببین اینو انتخواب کن
Format The Drive Using Fat32 Partition
با این کار می تونی درایوت رو از NTFS به FAT برگردونی
یا علی

Elyar
22-06-2006, 13:33
ببین عزیز fdısk ویندوز نمیتونه هارد های بزرگ رو بشناسه برای همین مجبوری از نرم افزارهایی مثل پارتیشن مجیک استفاده کنی
یا انکه تو خود ایکس پی رو my computer راست کلیک کن گزینه manage رو انتخاب کن بعد تو پنجره اومده گزینه Disk Management رو انتخاب کن میتونی باهش پارتیشن هاتو تغییر بدی