PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فرم تماس با ما

m.m.m5651
28-07-2011, 18:40
سلام.
من یه فرم تماس با ما ساختم که وقتی روی دکمه ی ارسال کلیک می کنیم، این ارور رو میده:

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\xampp\htdocs\contact-us.php on line 24

منظورش رو نمی فهمم ممنون میشم کمک کنین.

sarve
30-07-2011, 10:11
اونچه که مشخصه برای اینکه شما بتونی یک ایمیل بفرستی باید پورت 25 روی سیستم سرورت باز باشه که در اینجا سیستم سرور همون کامپیوتر خودته
ولی چون سیستم localhost که با xamp نصب کردی mailservery روش فعال نیست و طبیعتا پورت شماره 25 سیستمت هم بستس ، این پیغام رو میده ، برای تست این بخش از سایتت پیشنها می کنم این بخش رو ی یک host آپلود کنی و بعد تستش کن
از اونجا که پیغام بالا در لحظه ارسال ایمیل صادر می شه به احتمال زیاد برنامه ات درسته و فقط اشکال از همون پورته که اشاره شد.

wickietetsu
17-08-2011, 10:11
اونچه که مشخصه برای اینکه شما بتونی یک ایمیل بفرستی باید پورت 25 روی سیستم سرورت باز باشه که در اینجا سیستم سرور همون کامپیوتر خودته
ولی چون سیستم localhost که با xamp نصب کردی mailservery روش فعال نیست و طبیعتا پورت شماره 25 سیستمت هم بستس ، این پیغام رو میده ، برای تست این بخش از سایتت پیشنها می کنم این بخش رو ی یک host آپلود کنی و بعد تستش کن
از اونجا که پیغام بالا در لحظه ارسال ایمیل صادر می شه به احتمال زیاد برنامه ات درسته و فقط اشکال از همون پورته که اشاره شد.

تایید میشه.
ضمنا؛ سعی نکن از سرورهای لوکال برای ارسال ایمیل استفاده کنی. چون زود آی پی سرور لوکال مربوطه بن میشه.:31: