PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای زیر نویس

ali_phd71
28-07-2011, 02:37
با سلام خدمت دوستان
یه سری زیرنویس دارم که با فیلم جور نیستن واسه همین نمیدونم چیکار کنم.لطفا اگه برنامه ای هست که بشه درستش کرد ممنون میشم کمکم کنید مشکلشم اینجاست که زیرنویس سه چهار ثانیه از فیلم جلوتره یه برنامه هست که کل زیرنویسارو چند ثانیه عقب جلو کنه؟فرمتشم srt هستش
با تشکر

Arash4484
28-07-2011, 05:01
با سلام خدمت دوستان
یه سری زیرنویس دارم که با فیلم جور نیستن واسه همین نمیدونم چیکار کنم.لطفا اگه برنامه ای هست که بشه درستش کرد ممنون میشم کمکم کنید مشکلشم اینجاست که زیرنویس سه چهار ثانیه از فیلم جلوتره یه برنامه هست که کل زیرنویسارو چند ثانیه عقب جلو کنه؟فرمتشم srt هستش
با تشکر

سلام
با چندین برنامه و پلیر قابل حل است از جمله برنامه KMPlayer،

در این برنامه فیلم رو برای پخش بگدارید و با alt+o زیرنویس را اضافه کنید و سپس با زدن دکمه های ] و [ روی کیبرد زیرنویس رو همگام (سینک) کنید

تاپیک جامع برای آموزش و معرفی KmPlayer :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تاپیک جامع برای طرح مشکلات راجع به زیر نویسها(توضیحات و آموزش کلی در پست اول) :

ask_bl
28-07-2011, 07:47
سلام
از نرم افزار Subtitle Creator v2.3rc1 استفاده کنین.

Subtitle Creator v2.3rc1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
28-07-2011, 09:28
با برنامه Subtitle Workshop خیلی راحت میتونی بصورت دستی تنظیم کنی

با این برنامه به 2روش میتونی تنظیم کنی

درضمن این برنامه نسخه ی فارسی هم داره

:10:

saeed774
28-07-2011, 11:00
برای اینکار ، برنامه ای که در پست 5 معرفی شده امکانات زیادی برای زیرنویس های Srt داره . کافیه زیرنویس رو وارد کنی و در پنل سمت چپ ، از سه منوی کشوئی پایینی ، کشوی اولی رو روی Arabic قرار بدی تا زیرنویس فارسی نشون داده بشه . بعد همزمان کلیدهای Ctrl+D رو بزنی تا صفحه Set Delay باز بشه . دو حالت داره : یکی ( + ) که اگه زیرنویس جلو باشه و فیلم عقب ، باید ازش استفاده کنی و زمان تاخیر رو بهش بدی و دیگری ( - ) که اگه فیلم جلو باشه و زیرنویس عقب باید ازش استفاده کنی و با زمان رو بهش بدی . زمان هم به ترتیب میلی ثانیه و ثانیه و دقیقه و ساعت هست.

Subtitle Workshop 4.0 Beta 4 / 2.51

ورژن 2.51 رو دانلود کن .

borhan_3010
02-08-2011, 09:48
با potplayer با دکمه های < و > وقتی فیلم داره پخش میشه زیرنویس رو عقب و جلو ببری
و با KMplayer یا دکمه های [ و ]
راحت ترین کار همینه یا اینکه خود زیرنویس رو ویراش کنی که دوستان در پست​های قبلی نوشتن چجوری:5: