PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : |l# لطفا بیاید تو...چند تا نرم افزار میخواستم #l|

solo8
27-07-2011, 23:08
سلام دوستان...

یه چند تا نرم افزار میخواستم...

1-یه نرم افزاری میخوام که تنظیمش کنم که هر چند وقت یه بار هشدار بده و بیاد رو همه ی پنچره ها، صدا هم داشته باشه خوبه...مهم نیست پیغام خاصی بده مهم اینه یادآوری کنه...

2-یه نرم افزار که مث Power Spy کلید هایی که در ویندوز زده میشه و ثبت کنه...البته حتما کرک شده باشه...چون کرک خیلی مهمه:31: راستی عکس هم بگیره چه بهتر...

3-نرم افزاری هست که استایل XP رو مث سون کنه ولی سرعت رو پایین نیاره؟ یعنی بجای اینکه همش باز بمونه فایل های گرافیکی جایگزین کنه که دیگه بعنوان نرم ازفرا باز نمونه!

4-یه نرم افزار میخوام که یه چیزی تو مایه های بک آپ از نرم ازفزارهای ویندوز باشه که ویندوز عوض کردم راحت باشم...

ممنون از همگی...کمک کنید دعاتون میکنم...

saeed774
28-07-2011, 10:44
-یه نرم افزاری میخوام که تنظیمش کنم که هر چند وقت یه بار هشدار بده و بیاد رو همه ی پنچره ها، صدا هم داشته باشه خوبه...مهم نیست پیغام خاصی بده مهم اینه یادآوری کنه...
برای این مورد فکر کنم نرم افزار زیر کمکت کنه : ساعت زنگدار هست که میتونی تنظیمش کنی و صدا هم خواستی بذاری

Alarm Clock

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه نرم افزار که مث Power Spy کلید هایی که در ویندوز زده میشه و ثبت کنه...البته حتما کرک شده باشه...چون کرک خیلی مهمه راستی عکس هم بگیره چه بهتر...

Award Keylogger 2.9

نرم افزاری هست که استایل XP رو مث سون کنه ولی سرعت رو پایین نیاره؟ یعنی بجای اینکه همش باز بمونه فایل های گرافیکی جایگزین کنه که دیگه بعنوان نرم ازفرا باز نمونه!

من فقط این نرم افزار رو میشناسم ولی علاوه بر اینکه فایل های سیستمی رو جایگزین میکنه فقط دو ، سه مورد کم حجم رو به استارت آپ اضافه میکنه که اونم در سرعت سیستم تاثیر نداره .

Seven Transformation Pack 5.1

یه نرم افزار میخوام که یه چیزی تو مایه های بک آپ از نرم ازفزارهای ویندوز باشه که ویندوز عوض کردم راحت باشم...
منظورت اینه که فقط از نرم افزارها بک آپ بگیره و بعد از نصب مجدد ویندوز فقط نرم افزارها رو برگردونه؟ این کار رو که من تا بحال نرم افزاری ندیدم انجام بده ، در حقیقت فکر نکنم امکان پذیر باشه . ولی شما میتونی از کل درایو ویندوز به همراه نرم افزارهای نصب شده ایمیج بگیری و دوباره همون درایو رو با تمام محتویاتش مثه روز اول برگردونی .
برای اینکار هم نرم افزار زیاده مثله Acronis True Image یا Norton Ghost یا .... تو انجمن هم تاپیک داره بگردی پیداش میکنی

solo8
28-07-2011, 10:49
منظورت اینه که فقط از نرم افزارها بک آپ بگیره و بعد از نصب مجدد ویندوز فقط نرم افزارها رو برگردونه؟ اینکار کار رو که من تا بحال نرم افزاری ندیدم انجام بده ، در حقیقت فکر نکنم امکان پذیر باشه . ولی شما میتونی از کل درایو ویندوز به همراه نرم افزارهای نصب شده ایمیج بگیری و دوباره همون درایو رو با تمام محتویاتش مثه روز اول برگردونی .
برای اینکار هم نرم افزار زیاده مثله Acronis True Image یا Norton Ghost یا .... تو انجمن هم تاپیک داره بگردی پیداش میکنی

اقا خیلی خیلی ممنون...

خیلی لطف کردی...

تو تاپیک آکرونیس سوال پرسیدم که چطوری طرز کار ولی کسی جواب نداده!

یعنی میخوام بدونم بعد عوض کردن ویندوز فایل های بک آپ چجوری ظاهر میشن؟ میدونی شما؟!

saeed774
28-07-2011, 11:19
من خودم با آکرونیس کار نکردم ولی قبلا با نورتون کار میکردم که اونم بصورت داس بود یعنی هم بصورت داس ، بکاپ میگرفت و هم از طریق داس ریستور میکرد . برنامه آکرونیس هم فکر کنم باید همین شرایط رو داشته باشه منتهی برای بکاپ گیری از طریق ویندوز اقدام میکنه ولی برای ریستور کردن باید از طریق بوت اقدام کرد . در ضمن بکاپی که میگیری هم نباید در درایو ویندوز و درایوی که میخوای ازش بگیری ذخیره بشه .
شما تاپیک آکرونیس رو لینک بده تا من بگم چیکار کنی .

solo8
28-07-2011, 12:53
خیلی آقایی...وافقعا ممنون...

بفرمائید:

saeed774
28-07-2011, 14:04
این تاپیک که شما مشکلتون رو مطرح کردی مربوط میشه به معرفی و دانلود نرم افزار آکرونیس ، شما نباید تو این تاپیک سوال مطرح میکردی و خلاف قوانین هست !!

من خودم برنامه رو دانلود و نصب کردم . ولی چیزی که شما نیاز داری رو شامل نمیشه یعنی نمیشه برنامه های نصب شده رو پشتیبان گرفت . میشه از ویندوز و پوشه های مهم ویندوز بکاپ گرفت یا از کل پارتیشن که شامل برنامه های نصب شده هم خواهد بود بکاپ گرفت . برای باز گردوندن فایل بکاپ یه قسمت داره بنام Create Bootable Media که یه سیدی با فایل بوت برنامه میسازه که باهاش بوت میشی و بعد مسیر فایل بکاپ رو که تو هاردت ذخیره کردی بهش میدی و برنامه قائدتا با سوالاتی که خواهد پرسید فایل بکاپ رو به پارتیشن مورد نظر برخواهی گردوند . یعنی ابتدا باید مثلا از پارتیشن بکاپ بگیری و روی هارد در یه پارتیشن دیگه ذخیره کنی و بعد فایل بوت رو بسازی و مسیر فایل بکاپ رو بدی .