PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی لپ تاپ با شرایط دشوار در حد مردافکن!!

broken heart
27-07-2011, 20:17
سلام به همه ی هموطنان عزیز
من در سردرگمی قرار گرفتم کههر روز بیشتر میشه چون هر روز یکی یه چیز میگه واما مشکله من:
من می خوام یه لپتاپ تا رنج 1.300 بگیرم که بیش تر واسه فیلم و اینترنت و بازی میخوامش البته می خوام طوری باشه تا 3 4 سال دیگه کم نیاره
البته تر جیح میدم config به صورت مقابل باشه :
cpu:corei7 cach:3gig hard:500 ram:4ddr3 vga:1gig ddr3
تمامی مشخصات به بالاترشم اگه بود مشکل نداره ها!!
و اما نتشجه تحقیقات بنده :
dell:خرابی زیاد داره hp:چیپ گرافیکش میسوزه و سرعته مادربردش کمه و تو ایران گارانتی نداره , lenovoوfujitsu:زیاد تو ایران مطرح نیستن
sonyو apple:در رنج قیمتی نیستن!! asus:صدا و جزئیات جانبی نداره acer:قطعات درجه aنمیزنه
حالا مرد میخواد بیاد به من لپ تاپ درست وحسابی معرفی کنه!!(تازه همه این برند ها هم رفتن زیره اسمنل چین!) :27:

hojatnorai
27-07-2011, 20:39
اگه می خوای لبتاب مقاوم با مشخصات فوق بگیری
لبتاب سونی
[ VAIO VPC-F13WFX ]

رو بگیر

با این کانفینگ

Processor: Intel® Core™ i7-740QM (1.73~2.93 GHz) Quad Core
Memory: 4.0 GB DDR3
HDD: 500 GB SATA
Graphics: NVIDIA GeForce® 425M 1.0GB
Display: 16.4" TFT Active Matrix
Optical Drive: Blu-Ray
Other: Lan, WiFi, HDMI, Webcam, Bluetooth

Xilevens
27-07-2011, 22:09
سلام به همه ی هموطنان عزیز
من در سردرگمی قرار گرفتم کههر روز بیشتر میشه چون هر روز یکی یه چیز میگه واما مشکله من:
من می خوام یه لپتاپ تا رنج 1.300 بگیرم که بیش تر واسه فیلم و اینترنت و بازی میخوامش البته می خوام طوری باشه تا 3 4 سال دیگه کم نیاره
البته تر جیح میدم config به صورت مقابل باشه :
cpu:corei7 cach:3gig hard:500 ram:4ddr3 vga:1gig ddr3
تمامی مشخصات به بالاترشم اگه بود مشکل نداره ها!!
و اما نتشجه تحقیقات بنده :
dell:خرابی زیاد داره hp:چیپ گرافیکش میسوزه و سرعته مادربردش کمه و تو ایران گارانتی نداره , lenovoوfujitsu:زیاد تو ایران مطرح نیستن
sonyو apple:در رنج قیمتی نیستن!! asus:صدا و جزئیات جانبی نداره acer:قطعات درجه aنمیزنه
حالا مرد میخواد بیاد به من لپ تاپ درست وحسابی معرفی کنه!!(تازه همه این برند ها هم رفتن زیره اسمنل چین!) :27:
hp چیپ گرافیکش میسوزه؟
لنوو تو ایران مطرح نیست؟
سونی تو این رنج قیمت نیست؟
اسوس صدا و جزئیات نداره؟
میشه گفت همه لپ تاپ ها ساخت چین هستن و این مسئله خاصی نیست
واسه شما اگه زیاد اهل بازی هستی و زیاد هم به صفحه نمایش حساس نیستی 6080 یا 6070 از اچ پی خوبه
asus n53
سونی هم که معرفی کردن
لنوو هم بدک نیست ولی باید بیشتر گشت

broken heart
28-07-2011, 10:14
اولا ممنون از دوستان که جواب دادن!!!
در مورد اون سونی که فرمودید مطمئنی تو رنج قیمته من هست؟اگه هست که همین الان میرم میگیرم!!
اما دوست دومی
خب با نظر شما که باز افتادم تو همون گرداب قبل!!!(البته کمی بهتر از قبل!)
خب حالا بین سونی و hpو asus کدومو توصیه می کنید؟ به نظر من که اگه خیلی با هم فرقی ندارن hp تو این رنج قیمت config بالاتری داره؟در ضمن از لحاظ گارانتی کدوم بهتره؟

hojatnorai
28-07-2011, 23:09
بله دوست عزیز قیمت امروز 1320 بدون گارانتی با گارانتی 1350

تا 20 هم میشه پاینتر پیدا کرد

blueboy884
28-07-2011, 23:54
خب حالا بین سونی و hpو asus کدومو توصیه می کنید؟ به نظر من که اگه خیلی با هم فرقی ندارن hp تو این رنج قیمت config بالاتری داره؟در ضمن از لحاظ گارانتی کدوم بهتره؟

از لحاظ گارانتی ظاهرا به این شکل هست که اول اسوس ، بعد سونی ( تا حدی هم همتراز با همان Asus ) در در نهایت میرسیم به HP که گارانتی نداره و کمی خریدش مشکلتر هست در این زمینه ...
بنده هم خودم در خرید HP گیرم الان گارانتی هست ...

Xilevens
29-07-2011, 01:57
اولا ممنون از دوستان که جواب دادن!!!
در مورد اون سونی که فرمودید مطمئنی تو رنج قیمته من هست؟اگه هست که همین الان میرم میگیرم!!
اما دوست دومی
خب با نظر شما که باز افتادم تو همون گرداب قبل!!!(البته کمی بهتر از قبل!)

دوست عزیز چون گفتی واسه بازی میخوای اچ پی رو معرفی کردم وگرنه صفحه نمایشش زیاد به درد فیلم دیدن نمیخوره زاویه اصلا نداره
با این حال در مورد صفحه نمایش باز هم میگم همیشه خود فرد باید بره و از نزدیک ببینه
چون کاملا یه امر شخصی هست
در مورد گارانتی هم دوستمون خیلی خوب توضیح دادن
بعد هم میتونید برید سراغ اسوس و بعد F13 سونی

mehdi_rh
30-07-2011, 19:49
lenovo Z470 یا Z570 اولی 14 دومی 15 اینچه هر دو عالیند پول هم بابت سونی نده