PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام دوسـتان این ارور بـرا چیــه ؟

Hadi King
27-07-2011, 15:22
سلام دوســتان .
مشــکل دارم با نصــب بعضی از برنامه هـــا ؟
خیلی برنامـه نصب کردم هیچی اروری نمیدن ولی بعضی از برنامه ها ارور زیر میدن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کردم Setup هایی که دانلود میکنم خراب هستن تو سه سایت مختلف دانلودش کردم ولی بازم همین ارور ؟
مشکـل چیــه دوســتان .
ممنون میشــم راهنمایی کنیــد .
موفق باشید!:40:

golden111
27-07-2011, 15:43
سلام فکر میکنم اینو در سایت مایکروسافت دیده بودم یوزرهای دیگه هم این مشکلو داشتند
ویندوز شما سرویس پک 2 هست دیگه؟

این مشکل از طرف ویندوزه که هات فیکس هم تو سایت مایکروسافت هست می تونید سرچ کنید دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ویندوزتون را ارتقا بدین به ورژن های دیگه

Hadi King
27-07-2011, 15:48
سلام فکر میکنم اینو در سایت مایکروسافت دیده بودم یوزرهای دیگه هم این مشکلو داشتند
ویندوز شما سرویس پک 2 هست دیگه؟
این مشکل از طرف ویندوزه که هات فیکس هم تو سایت مایکروسافت هست می تونید سرچ کنید دانلود کنید
پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ویندوزتون را ارتقا بدین به ورژن های دیگه
سلام دوســت عزیز اینـــ سیستـــم و ویندوز من هستشـــ نیازی داره عوضشــ کنم ؟

golden111
27-07-2011, 15:54
ویندوز اکس پی یکی از محصولات موفق مایکروسافت بود که هنوز هم خیلی ها دارند از این ویندوز استفاده میکننند مایکروسافت هم به همین دلیل هنوز داره از این ویندوز پشتیبانی میکنه اما اعلام کردند که یوزرها به ویندوز سون مهاجرت کنند چون پشتیبانیشونو قطع میکند
شما اگه با اکس پی کارت راه میفته میتونی استفاده کنی ، چون در ایران بدلیل اصلی نبودن بودن ویندوزها ما پشتیبانی و آبدیت به اون صورت نداریم اما خوب خوبه اگه خواستید سون هم نصب کنید اما کار کردن باهاش ابتدا شاید کمی مشکل باشه یا این طور به نظر برسه

Hadi King
27-07-2011, 16:03
ویندوز اکس پی یکی از محصولات موفق مایکروسافت بود که هنوز هم خیلی ها دارند از این ویندوز استفاده میکننند مایکروسافت هم به همین دلیل هنوز داره از این ویندوز پشتیبانی میکنه اما اعلام کردند که یوزرها به ویندوز سون مهاجرت کنند چون پشتیبانیشونو قطع میکند
شما اگه با اکس پی کارت راه میفته میتونی استفاده کنی ، چون در ایران بدلیل اصلی نبودن بودن ویندوزها ما پشتیبانی و آبدیت به اون صورت نداریم اما خوب خوبه اگه خواستید سون هم نصب کنید اما کار کردن باهاش ابتدا شاید کمی مشکل باشه یا این طور به نظر برسه
یعنی این مشـکل حل نشدنیــــه !
من خیلی برنامه روی این سیستم نصـب کردم خودتون ببینید هیچ مشکلی هم ندارم .
فقــط با بعضی از برنامه هــا . یعنی الان میخـوام برنامه پی سی سویــت گوشی های آندروید نصب کنم این ارور میــده .
برای نصـب یه برنامه ویندوز عوضـــ کنــم . ؟
میخــوام مشکل اصلی رو حـل کنم تا در آینده با برنامه های دیگـه که شاید ضروری باشـن تو نصــبشون به مشکل بر نخـورم .

golden111
27-07-2011, 16:17
سلام مشکل شما را در این لینک کاملا توضیح داده شده

میگند یه هات فیکس هست که در سرویس پک 2 نبوده اما در 3 وجود داره و ارور شما
همون shelldll
اگه انتی ویروس avg را اجرا کنید یا این برنامه BricoPack Vista Inspirat from CrystalXP را نصب کرده باشین رخ میده
که با پاک کردن BricoPack Vista Inspirat مشکل حل میشه
----------------------------------
ارتقا ویندوز هم یه امر اختیاری هست میتونید ارتقا بدین اگه آپدیت بودن ویندوز واستون مهمه

Hadi King
27-07-2011, 17:07
با تشکــر از دوست خوبمــون golden111 مشکـل حـل شــد .
با حـذف برنامه Seven Remix XP ... :46:!

omidbooter
07-08-2011, 04:35
سلام
من جدیدل لین ارور رو هنگام اجرای خیلی از برنامه ها و خصوصا اتوران ها دارم اکا بعد از ارور برنامه اجرا میشه.

دلیلش چیه؟

jax2
07-08-2011, 12:39
سلام
من جدیدل لین ارور رو هنگام اجرای خیلی از برنامه ها و خصوصا اتوران ها دارم اکا بعد از ارور برنامه اجرا میشه.

دلیلش چیه؟

شما برنامه ی Microsoft Visual C++ Run-Time رو نصب کن مشکل حل میشه

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

از این برنامه هم میتونین استفاده کنین

omidbooter
09-08-2011, 05:21
سلام
نصب کردم اما باز نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!