PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در save as از بعضي از سايتها

amirkayvan
21-03-2005, 13:33
با درود وتبريك سال نو به همه عزيزان يك مشكل براي من بوجود امده من از بعضي از سايتها كه مي خواهم يك save داشته باشم بخصوص سايتهايي كه عكس هم دارد بصورت web page complite ذخيره كنم به من پيغام ميدهد در اين location نمي شود با اينكه location هاي ديگر را تعريف مي كنم تا 70 يا 80 درصد ميرود و بعد چنين پيغامي مي دهد و مجبورم بصورت web page HTML ذخيره كنم كه خيلي از اطلاعات ذخيره نمي شود :?:

mahyar60
21-03-2005, 15:33
دليلش اينه كه صاحب سايت save كردن اون سايت را ممنوع كرده
بهترين كار اينه كه صفحه رو نبيندين و پس از ديسكانكت كردن صفحه رو ذخيره كنيد :wink:

amirkayvan
21-03-2005, 21:52
با سپاس البته من تو file ميروم و work offline را ميزنم وبعد save as ....باز هم نمي شود

M.R.M
21-03-2005, 22:28
سلام دوست عزيز.
شما ميتوانيد از مرورگر FireFox استفاده كنيد.
همان طور كه ميدانيد مرورگر IE براي Save كردن صفحات به صورت كامل منابع را از روي وب سايت بارگذاري ميكند ( در حالتي كه ذخيره به صورت كامل را انتخاب كنيد ) .
در بسياري از سايتها از Script هاي خاصي براي جلوگيري از كپي و ... استفاده شده كه ممكن است به IE اجازه ذخيره كامل صفحات را ندهد.
اما چرا FireFox ميتواند اين كار را بكند ؟
در اين مرورگر تمام صفحه به صورت كامل در Cache مخصوص اين برنامه ذخيره ميشود ( صفحه با تمام جزئيات ). همين امر باعث ميشود كه شما پس از Disconnect شدن به راحتي بتوانيد صفحه را به صورت كامل روي هارد خود ذخيره كنيد.
در واقع نمايش صفحه در اين برنامه برابر است با قرارگيري تمام جزئيات آن بر روي سيستم شما.
با اين برنامه شما ميتوانيد هر تعداد صفحه را كه دوست داريد باز كرده و بعد تماس خود را قطع كرده و صفحات را به صورت كامل بر روي سيستم خود ذخيره كنيد و بعد براي مثال با مرورگر IE مشاهده كنيد.
موفق باشيد. :)

amirkayvan
23-03-2005, 01:43
با سپاس فراوان پيروز باشيد