PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» راه حل مشکل به هم ریخته گی فونت ها در ویندوز 7

ask_bl
26-07-2011, 13:48
به نام خدا

مشکلی که برای بسیاری از بچه ها پیش اومده که فونت ها به شکل مربع در اومدن و در بعضی موارد فونت تغییر کرده و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مشکل معمولا هنگامی پیش میاد که بچه ها فونت های جدید میریزن و تا این جا مشکلی نیست! اما مشکل وقتی به وجود میاد که هنگام ریختن فونتها، پیغام مبنی بر جایگزین کردن فونت جدید رو با قدیمی رو قبول میکنن!
در صورتی که اگر قبول نکنند دیگه هیچ مشکلی پیش نمیاد!

برای حل مشکل:

شما سه تا راه دارین!
که در هر سه حالت شما باید فونت های اصلی ویندوز رو در بیارین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه اول:
شما میتونین فونت های اصلی ویندوز رو که توسط دوست عزیزمون _sharifdorsa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود شده، رو دانلود و توی فولدر فونت بریزین.

دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه دوم:
میتونین از طریق دی وی دی ویندوز، فونتها رو در بیارین
برای این کار نیاز به نرم افزار 7Zip دارین

»» 7Zip | برنامه ی فشرده ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اینکه DVD ویندوز رو باز کردیم فولدر source رو بین پوشه های داخل DVD باز می کنیم بعد روی فایل install.wim کلیک راست کرده و از منوی zip_7 گزینه open archive رو انتخاب می کنیم.تو صفحه جدیدی که باز میشه فایلهای اصلی ویندوز از جمله dll,.exe,Fonts,media player,ie.,... نمایش داده میشه که باکپی یا انتقال اونها در صورت لزوم به پوشه مورد نظر در درایوی که ویندوز رو نصب کردیم می تونیم راهی برای تعمیر یا ترمیم فایلهای ویندوز داشته باشیم که گاهی با معیوب شدن این فایلها مجبور میشیم که در صورت نبودن ریستور یا حتی با repair ویندوز ,ویندوز رو دوباره نصب کنیم. (نوشته شده توسط _sharifdorsa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه سوم:
میتوانید از یه سیستم دیگه فونتها رو کپی کنین

باید توجه کنین که، از هر کدام از راه ها که استفاده کردین، باید هنگام کپی کردن، پیغام جایگزین کردن رو قبول کنین.

hajit
11-07-2013, 16:34
آقا دستت خیلی درد نکنه! ممنون از راهنماییت
:n19::n19:

mdsn
13-09-2014, 14:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه اول:
شما میتونین فونت های اصلی ویندوز رو که توسط دوست عزیزمون _sharifdorsa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود شده، رو دانلود و توی فولدر فونت بریزین.

دانلود:

سلام.
لینک دانلود مشکل داره ... دانلود نمیشه ... لطفا اصلاح کنید.

ask_bl
13-09-2014, 18:19
[/CENTER]

سلام.
لینک دانلود مشکل داره ... دانلود نمیشه ... لطفا اصلاح کنید.
لینک اصلاح شد

unique6769
17-06-2015, 14:32
واقعا ممنون هرجا میزدم هی میگفتن برو قسمت change system locate رو persian کن در صورتی که پرشین بود اما مشکل حل نمیشد .فایل شما رو دانلود کردم مشکلم حل شد.:n40:

NEUROSIS
27-10-2016, 08:48
سلام .من یه فایلی توی پوشه APPDATA/ROAMING دارم که مربوط به یه بازیه و باید با NOTEPAD بازش کنم و ویرایشش کنم تا یه سری رمزا فعال بشه.ولی به زبون ماشین باز میشه و نمیتونم کاری انجام بدم.اصلا فارسی هم نیست در واقع باید انگلیسی باز بشه تا بشه ویرایش کرد.میشه لطفا راهنمایی کنید؟