PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DELL5110

vipmaster
26-07-2011, 12:32
سلام
نظرتون درباره این چیه
cori7
6G 6M
HDD 750
VGA 1G Gforce
Display 1506
قیمت 1050
به نظرتون با این قیمت لپتاپ بهتری هم پیدا میشه یا همینا بخرم؟

m.diadem
26-07-2011, 12:58
سلام
نظرتون درباره این چیه
cori7
6G 6M
HDD 750
VGA 1G Gforce
Display 1506
قیمت 1050

سلام
از من می شنوی به هیچ وجه دل اینسپایرون نخر چون افتضاحه...چند مورد به چشم دیدم که لپ تاپو وقتی از کارتونش در آوردن صفحش مشکل داشته،یعنی از کارخونه خراب بوده.

یه مشکل دیگه هم که داره اینه که خیلی داغ می کنه و فنش مثل سشوار کار می کنه...مخصوصا که 5110 سی پی یو قویی داره که باعث می شه خیلی بیشتر داغ شه.

با همین حدودای قیمت می تونی acer Aspire 5750 بخری که کانفینگش تو مایه های همینه.
اگه می تونی تا 1300000 پول بدی بگو تا معرفی کنم بهت.

SAJAD0936
26-07-2011, 13:14
سلام
نظرتون درباره این چیه
cori7
6G 6M
HDD 750
VGA 1G Gforce
Display 1506
قیمت 1050

مدل 5110 مدل پر فروشیه ولی چندان خوب جواب نداده تا حالا

با همین پول میتونید 5750 ایسر رو تهیه کنید که تجربه نشون داده از 5110 بهتره

اگر هم کاربری عادی دارید واقعا سی پی یو i7 به کارتون نمیاد بهتره i5 تهیه کنید که هزینه بیخودی نکنید.

در بین مدلهای i5 لپ تاپ z570 لنوو مد خوب و با کیفیتی هستش.

در کل خودتونو درگیر اعداد کانفینگ لپ تاپ ها نکنید.

vipmaster
26-07-2011, 14:54
به نظرم لنوو، زیاد شناخته شده نیست
i5 دل چی پیشنهاد میکنید؟

mammuot
26-07-2011, 15:08
باسلام
حتما باید دل بگیری ایسر نمی خوای؟

SAJAD0936
26-07-2011, 15:27
به نظرم لنوو، زیاد شناخته شده نیست
i5 دل چی پیشنهاد میکنید؟

لنوو یکی از بزرگترین تولید کننده های لپ تاپه و مهمترین ویژگی شم بدنه مستحکم و قوی و دمای پایین دستگاهاشه

کیفیت اسپیکراش هم که عالیه کیفیت نمایشگرشم نسبت به 5110 بالاتره.

در مورد لنوو بیشتر تحقیق کن نظرت عوض میشه:11:

در کل z570 بهترین انتخابیه که میتونی تو این رنج قیمت داشته باشی

vipmaster
26-07-2011, 17:26
باسلام
حتما باید دل بگیری ایسر نمی خوای؟

نمیدونم والا
اگه ایسر هم باشه چرا که نه
من دنبال یه برند معتبرم که جواب داده باشه
؟؟[COLOR="Silver"]

vipmaster
26-07-2011, 17:33
باشه سجاد جان
تحقیق میکنم
ممنون از لطفت

mammuot
27-07-2011, 14:25
نمیدونم والا
اگه ایسر هم باشه چرا که نه
من دنبال یه برند معتبرم که جواب داده باشه
؟؟[COLOR="Silver"]

باسلام
من که می گم ایسر بگیر برو قیمتا رونگاه کن باکارای هاشون می فهمی چرامی گم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmostafa
15-09-2011, 18:29
بین ایسر و لنوو کدوم بهتره؟؟؟
دوستان Core i5 با Core i7 چقدر فرق دارن؟؟؟؟
در مورد مدل های سی پی یو توضیح میدین به نسب کدوم بالاتر هست و چه کارایی داره؟؟ مثلا core 2du بعدش چیه الان هد core i7 چند هسته ای میشه؟؟؟ سی پی یو بالاتر بهتره یا کش بالاتر؟؟؟
الان بین Lenovo Z570 که core i5 هست بهتره یا Acer 5750 ؟؟؟
در ضمن این لپ تاپ ها ویندوز 8 رو هم میشه روش نصب کرد؟؟؟ البته من میخوام صبر کنم لپ تاپ با ویندوز 8 بخرم.
از نظر خرکاری و اینکه داغ نمیکنه کدوم بهتره؟؟ چون میخوام اگه برای دانلود 2 روز هم روشن باشه مشکلی نداشته باشه یا روشن بودن صبح تا شب
کلا بین ایسوس و ایسر و لنوا کدوم کیفیت ال سی دیش بهتره؟
کدوم Sandy Bridge دارن؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

SAJAD0936
15-09-2011, 19:56

دوستان عقیده دارن که روی برند نباید نظر داد ولی من این قانون رو میشکنم و برندها رو باهم مقایسه میکنم مدلهایی که از ایسر توی ایران هست جزو لپ تاپای ارزون و متوسطه ولی لنوو مارک نسبتا گرونیه در کل برند لنوو برندی ه ک لپ تاپاش خرکار ه و خنک کار میکنه ولی مدلایی از ایسر که توی ایرانه معمولا از کیفیت پایینتری نسبت به دستگاههای لنوو برخورداره و موقع استفاده از کارت گرافیک دماشون بالا میره

برای اینکه خوب متوجه بشی برو و 5750 ایسر رو با z570 لنوو مقایسه کن

البته 5750 با کانفینگ i7 و z570 با کانفینگ i5

خیلی فرقشونه i7 قدرت و مصرف و گرمای بالاتری داره

در مورد مدل های سی پی یو توضیح میدین به نسب کدوم بالاتر هست و چه کارایی داره؟؟ مثلا core 2du بعدش چیه الان هد core i7 چند هسته ای میشه؟؟؟ سی پی یو بالاتر بهتره یا کش بالاتر؟؟؟

بعد از core 2du سی پی یو i3 بعدش i5 بعدش i7

سی پی یو ک میره بالاتر کش میره بالاتر دیگه

i7 چهار هسته واقعی چهار هسته مجازی i5 i3 دو هسته واقعی دو هسته مجازی

از نظر خرکاری و اینکه داغ نمیکنه کدوم بهتره؟؟ چون میخوام اگه برای دانلود 2 روز هم روشن باشه مشکلی نداشته باشه یا روشن بودن صبح تا شب
کلا بین ایسوس و ایسر و لنوا کدوم کیفیت ال سی دیش بهتره؟

خرکاری لنوو بهتره جواب میده

اگه میخوای واسه دو روز پشت هم روشن باشه فکر پی سی باش نه لپ تاپ ولی برای شب تا صبح روشن بودن ایسر هم جواب میده ولی لنوو چیز دیگری است

کیفیت ال ای دی لنوو بالاتره

هر دوتاشون سندی بریج دارن

چقد طولانی شد از نفس افتادم

mehdi666lp
15-09-2011, 20:30
سلام
نظرتون درباره این چیه
cori7
6G 6M
HDD 750
VGA 1G Gforce
Display 1506
قیمت 1050
به نظرتون با این قیمت لپتاپ بهتری هم پیدا میشه یا همینا بخرم؟.
.
.
این مدل پیشنهاد نمیشه زیاد چون گرافیکش ضعیفه....بجاش میتونی Acer 5750G با CPU Core i7 برداری یا Asus N53SV

mrmostafa
15-09-2011, 23:25
دوستان عقیده دارن که روی برند نباید نظر داد ولی من این قانون رو میشکنم و برندها رو باهم مقایسه میکنم مدلهایی که از ایسر توی ایران هست جزو لپ تاپای ارزون و متوسطه ولی لنوو مارک نسبتا گرونیه در کل برند لنوو برندی ه ک لپ تاپاش خرکار ه و خنک کار میکنه ولی مدلایی از ایسر که توی ایرانه معمولا از کیفیت پایینتری نسبت به دستگاههای لنوو برخورداره و موقع استفاده از کارت گرافیک دماشون بالا میره

برای اینکه خوب متوجه بشی برو و 5750 ایسر رو با z570 لنوو مقایسه کن

البته 5750 با کانفینگ i7 و z570 با کانفینگ i5

خیلی فرقشونه i7 قدرت و مصرف و گرمای بالاتری داره

بعد از core 2du سی پی یو i3 بعدش i5 بعدش i7

سی پی یو ک میره بالاتر کش میره بالاتر دیگه

i7 چهار هسته واقعی چهار هسته مجازی i5 i3 دو هسته واقعی دو هسته مجازی

خرکاری لنوو بهتره جواب میده

اگه میخوای واسه دو روز پشت هم روشن باشه فکر پی سی باش نه لپ تاپ ولی برای شب تا صبح روشن بودن ایسر هم جواب میده ولی لنوو چیز دیگری است

کیفیت ال ای دی لنوو بالاتره

هر دوتاشون سندی بریج دارن

چقد طولانی شد از نفس افتادم

ممنونم از راهنمایی و توضیحات
ولی من ددم لپ تاپی که 2-3 روز هم مدام روشن بوده هیچیش نشده. الان دیگه پی سی از مد افتاده و فقط به درد کارای سنگین یا سرورها میخوره که اونم فرق داره من میخوام پی سی رو جمع کنم هم اینکه میز کامپیوتر اینا جمع میشه جا باز میشه و هم اینکه از مداوم نشستن پای میز کامپیوتر خسته شدم و غوز دراوردم.
لپ تاپ ها برق کمتری مصرف میکنه و با صرفه تر از پی سی هست دیگه. از خیلی ها اینو شنیدم و لپ تاپ های جدید هم که سندی بریج دارن خیلی عالی هستن و برق کمتری مصرف میکنن و باطری بهتری نگه میدارند.
در کل من برام مشخص شدن بین برندها هست. چون یه سری اچ پی رو میبرن بالا. یه سری دل رو و یه سری ایسوس. اینکه ایسوس تو کار قطعات بوده ولی دلیل بر این نیست لپ تاپ خوبی بزنه چون در زمینه لپ تاپ تازه فعالیت میکنه. ولی دل رو از نظر خرکاری و اینکه داغ نمیکنه میگن خوبه اونم بیشتر مدل لتی توتش . ولی اچ پی رو دوستم که لپ تاپ فروش هست گفت خوبه ولی خراب بشه به درد نمیخوره. ولی برای من مهم اینه داغ نکنه و خوب کار کنه و ال سی دیش هم با کیفیت باشه برای تماشا فیلم و اینا حالا اچ پی خوبه - ایسوس خوبه یا لنوو. البته خود لنوو مال آی بی ام هست و معروفه ولی بین این برندها کدم بهترن نمیدونم. تو ایارن دل خیلی پر فروش شده. الان ایسوس خریدم برای دوستم 850 هزار خوب خوبه نسبت به قیمتش. یا چه لپ تاپ هایی هستن که قابلیت ارتقاء رم رو دارن؟ من راهنمایی خرید برای لپ تاپ خوندم اینکه amd و کارت گرافیک gforce یا ati خیلی بهتره برای سیستم های بازی و مالتی مدیا و اینتل جالب نیست ولی من بیشتر کارم اینترنت و استفاده های شخصی روزانه هست ولی با دانلود زیاد و روشن بودن زیاد سیستم.

F R E E M A N
16-09-2011, 10:43
asus از 12 سال پیش یعنی از زمان pentium 3 تولید لپ تاپ را شروع کرده و از 6 سال پیش که شرکت الماس خاورمیانه اولین بار
لپ تاپهای asus را وارد ایران کرد تا حالا همینطور سهمش در بازار بالا رفته پس این حرف که در این زمینه تازه کاره مسخره است.
lenovo هم مال ibm نیست بلکه فقط شرکای تجاری هستند و در سالهای اخیر هم سهم ibm در حد زیادی کاهش یافته.
اینکه فلان برند خوبه یا بده بحث بیهوده و نامربوطیه هیچ برندی مطلقا خوب یا بد نیست درستش اینه روی مدلهای مشخصی بحث و مقایسه بشه.

SAJAD0936
16-09-2011, 12:25
ممنونم از راهنمایی و توضیحات
ولی من ددم لپ تاپی که 2-3 روز هم مدام روشن بوده هیچیش نشده. الان دیگه پی سی از مد افتاده و فقط به درد کارای سنگین یا سرورها میخوره که اونم فرق داره من میخوام پی سی رو جمع کنم هم اینکه میز کامپیوتر اینا جمع میشه جا باز میشه و هم اینکه از مداوم نشستن پای میز کامپیوتر خسته شدم و غوز دراوردم.
لپ تاپ ها برق کمتری مصرف میکنه و با صرفه تر از پی سی هست دیگه. از خیلی ها اینو شنیدم و لپ تاپ های جدید هم که سندی بریج دارن خیلی عالی هستن و برق کمتری مصرف میکنن و باطری بهتری نگه میدارند.
در کل من برام مشخص شدن بین برندها هست. چون یه سری اچ پی رو میبرن بالا. یه سری دل رو و یه سری ایسوس. اینکه ایسوس تو کار قطعات بوده ولی دلیل بر این نیست لپ تاپ خوبی بزنه چون در زمینه لپ تاپ تازه فعالیت میکنه. ولی دل رو از نظر خرکاری و اینکه داغ نمیکنه میگن خوبه اونم بیشتر مدل لتی توتش . ولی اچ پی رو دوستم که لپ تاپ فروش هست گفت خوبه ولی خراب بشه به درد نمیخوره. ولی برای من مهم اینه داغ نکنه و خوب کار کنه و ال سی دیش هم با کیفیت باشه برای تماشا فیلم و اینا حالا اچ پی خوبه - ایسوس خوبه یا لنوو. البته خود لنوو مال آی بی ام هست و معروفه ولی بین این برندها کدم بهترن نمیدونم. تو ایارن دل خیلی پر فروش شده. الان ایسوس خریدم برای دوستم 850 هزار خوب خوبه نسبت به قیمتش. یا چه لپ تاپ هایی هستن که قابلیت ارتقاء رم رو دارن؟ من راهنمایی خرید برای لپ تاپ خوندم اینکه amd و کارت گرافیک gforce یا ati خیلی بهتره برای سیستم های بازی و مالتی مدیا و اینتل جالب نیست ولی من بیشتر کارم اینترنت و استفاده های شخصی روزانه هست ولی با دانلود زیاد و روشن بودن زیاد سیستم.

اینجوری نیست ک لپ تاپ بعد از 3 روز روشن بودن کاملا ناپدید شه ولی در طول زمان باعث کاهش عمر شدید لپ تاپ میشه پی سی هم هنوز از مد نیوفتاده اگه یه سر به انجمن پی سی بزنی میبینی حداقل روزی 50 تا پست توی قسمت مشاوره خریدش میخوره هنوزم کارایی خودشو داره پی سی برای کارای سنگینه

برای استفاده زیاد از لپ تاپ نمیشه اون رو روی زمین گذاشت و حتما باید روی میز بزاری تا جریان مناسب هوا زیرش جریان داشته باشه.

بله لپ تاپا مصرف برق کمتری دارن و صد البته قدرت کمتر و عمر پایینتر.

در مورد مقایسه برندهام باید بگم ک طبق نظر دوستان نباید برندهارو باهم مقایسه کرد ولی با توجه به سیاستی ک هر برند در نظر میگیره برای کارایی ک شما میخوای اصلن مدلای دل یا اچ پی که در ایران موجوده مناسب نیست بیشتر روی لنوو و سونی تمرکر کن.

همه لپ تاپا قابلیت ارتقا رم رو دارن.

سی پی های ای ام دی معمولا خیلی کمتر از اینتل روی لپ تاپا استفاده میشن و چون من تا حالا باهاشون کار نکردم نمیتونم نظری در بارشون بدم.

در کل فکر میکنم تجربیاتت در زمینه پی سی رو میخوای روی لپ تاپ پیاده کنی که عملی نیستش به هیچ عنوان.:13:

برای کاربردایی هم که میخوای (دانلود شبانه روزی.بازی کردن) فکر نمیکنم لپ تاپ مناسب باشه مگر اینکه بخوای هزینه بالایی واسه اینجور لپ تاپا کنی.

و توصیه اخر من هم اینکه به جای لپ تاپ ب فکر یه ال این وان باش ک زودتر به نتیجه ای ک میخوای میرسی.

موفق و پیروز باشید:40:

mrmostafa
16-09-2011, 19:22
سجاد جان ممنونم. خوب من هم نمیخوام دنبال برند باشم برام مهم خوب بودن لپ تاپ و خرکار بودنش هست ولی خوب هر جا هم به چشمم خورده لپ تاپ دلی که میدونم طرف صبح تا شب باهاش کار میکنه و چند ساله داره آخ نگفته مدیر فروش یکی از شرکتهای سوئیچ سیسکو که با ما کار میکنه لپ تاپ 5 سال پیش ایسر داره و میگه کلا تو این 5 سال 2 بار هنگ کرده و راضی هستم تازه ودش وارد کننده لپ تاپ هم میشناسه که منو گفت میفرسته پیش اون دل 5110 که الان 980 فروش میرفت رو 50 هزار زیر قیمت بخرم.
من خودم الان یه لپ تاپ سونی F123Fx/b برای خواهرم خریدم 1سالی میشه و راضی هستیم همه چیش خوبه البته زیر خود لپ تاپ نوشته model: PCG-81114L نمیدونم چرا مدل خودش رو ننوشته ولی جلوش نوشته F series .
لپ تاپ Hp Pavilion Dv6-6090 رو دیدم همه چیش عالی بود و هارد 1 ترابایت و گرافیک 1 گیگ و رم 8 گیگ و سی پی یو 7 با قیمت نهایت 1 میلیون و پانصد هزار نمیدونم میارزه یا نه یا با این رنج قیمت باز لنو وا خرید یا غیره. من نیازی به بازی ندارم چون همین الانم که که پی سی دارم یه بار بازی نکردم با اونکه کارت گرافیک حرفه ای دارم. کار من اینترنت مداوم و دانلود موزیک و آهنگ و فیلم و این چیزاست. البته فیم هم مدتیه دانلود نمیکنم ولی یه موقع فایلی میخوام دانلود کنم که 1 گیگ هست یا 700 مگابایت مجبورم 2 روزی روشن بزارم البته الان دارم وایمکس 512 میگیرم مطمئنا تایمش کمتر میشه چون الان 128 مخابارت دارم اینقدر طول میکشه. من فقط برام مهم همون هایی هست که گفتم برندش هم مهم نیست. حالا بین asus , lenova , Hp , Acer حتی توشیبا و فوجیتسو و ساموسنگ هر چی که خوب باشه. من تعصبی به برند خاصی ندارم اصلا
یه میز لپ تاپ هم دیدم که 28000 تومان هست و یکی هم هست که 80 هزار و اسپیکرهای استریو داره و پایه خنک کننده آلومینیوم که خنک نگه میداره و خودش اسپیکر هم داره و روی پا قرار میگیره و در حالت های مختلف قابل تغییر هست و میز جالبیه مشکلی برای زیادر وشن بودن لپ تاپ نیست.

من بخوام مبلغ 1 میلیون 200 هزار بدم به All in One خوب همون لپ تاپ میگیرم فرقی نمیکنه که لپ تاپ با این مانیتورهای بدون کیس بخوان داغ کنن همشون میکنن
ال این وان که اونم میگن اصلا خوب نیست و دوستم که لپ تاپ و سیستم میفروشه میگه سمتش اصلا نرو و نسبت به قیمتی که داره الان Msi , hp , Acer , Asus داره که جالب نیستن. مثل این مینی پی سی ها که اومده یه کیس مربعی کوچک هستش اسمش یادم رفته برای اداره خریدیم زیاد جالب نیستن و اینکه داغ میکنن.
ممنونم از راهنمایی

SAJAD0936
17-09-2011, 14:49
سجاد جان ممنونم. خوب من هم نمیخوام دنبال برند باشم برام مهم خوب بودن لپ تاپ و خرکار بودنش هست ولی خوب هر جا هم به چشمم خورده لپ تاپ دلی که میدونم طرف صبح تا شب باهاش کار میکنه و چند ساله داره آخ نگفته مدیر فروش یکی از شرکتهای سوئیچ سیسکو که با ما کار میکنه لپ تاپ 5 سال پیش ایسر داره و میگه کلا تو این 5 سال 2 بار هنگ کرده و راضی هستم تازه ودش وارد کننده لپ تاپ هم میشناسه که منو گفت میفرسته پیش اون دل 5110 که الان 980 فروش میرفت رو 50 هزار زیر قیمت بخرم.
من خودم الان یه لپ تاپ سونی F123Fx/b برای خواهرم خریدم 1سالی میشه و راضی هستیم همه چیش خوبه البته زیر خود لپ تاپ نوشته model: PCG-81114L نمیدونم چرا مدل خودش رو ننوشته ولی جلوش نوشته F series .
لپ تاپ Hp Pavilion Dv6-6090 رو دیدم همه چیش عالی بود و هارد 1 ترابایت و گرافیک 1 گیگ و رم 8 گیگ و سی پی یو 7 با قیمت نهایت 1 میلیون و پانصد هزار نمیدونم میارزه یا نه یا با این رنج قیمت باز لنو وا خرید یا غیره. من نیازی به بازی ندارم چون همین الانم که که پی سی دارم یه بار بازی نکردم با اونکه کارت گرافیک حرفه ای دارم. کار من اینترنت مداوم و دانلود موزیک و آهنگ و فیلم و این چیزاست. البته فیم هم مدتیه دانلود نمیکنم ولی یه موقع فایلی میخوام دانلود کنم که 1 گیگ هست یا 700 مگابایت مجبورم 2 روزی روشن بزارم البته الان دارم وایمکس 512 میگیرم مطمئنا تایمش کمتر میشه چون الان 128 مخابارت دارم اینقدر طول میکشه. من فقط برام مهم همون هایی هست که گفتم برندش هم مهم نیست. حالا بین asus , lenova , Hp , Acer حتی توشیبا و فوجیتسو و ساموسنگ هر چی که خوب باشه. من تعصبی به برند خاصی ندارم اصلا
یه میز لپ تاپ هم دیدم که 28000 تومان هست و یکی هم هست که 80 هزار و اسپیکرهای استریو داره و پایه خنک کننده آلومینیوم که خنک نگه میداره و خودش اسپیکر هم داره و روی پا قرار میگیره و در حالت های مختلف قابل تغییر هست و میز جالبیه مشکلی برای زیادر وشن بودن لپ تاپ نیست.

من بخوام مبلغ 1 میلیون 200 هزار بدم به All in One خوب همون لپ تاپ میگیرم فرقی نمیکنه که لپ تاپ با این مانیتورهای بدون کیس بخوان داغ کنن همشون میکنن
ال این وان که اونم میگن اصلا خوب نیست و دوستم که لپ تاپ و سیستم میفروشه میگه سمتش اصلا نرو و نسبت به قیمتی که داره الان Msi , hp , Acer , Asus داره که جالب نیستن. مثل این مینی پی سی ها که اومده یه کیس مربعی کوچک هستش اسمش یادم رفته برای اداره خریدیم زیاد جالب نیستن و اینکه داغ میکنن.
ممنونم از راهنمایی

ببین مصطفی جان ایینکه شما از دل یه لپ تاپ دیدی ک چند ساله داره کار میکنه واخ نگفته یا اون مدل ایسر دلیل نمیشه ک مدلای حال حاضرم کیفیتی در اون حد رو داشته باشن مثلا داییه من یه مدل کامپک داره فک کنم وزنش 5 کیلو باشه اینو 3 روزم روشن بزاری عمرا داغ نمیکنه تا الانم هنوز یه بار تعمیرگاه نرفته ولی الان دیگه کی جرات خرید از برند کامپک رو داره؟؟؟

مدلای قدیمی کیفیت بالایی داشتن ولی مدلایی ک الان بیشتر مورد توجهن مدلایی هستن ک کانفینگای خیلی بالا و کیفیت پایین دارن نمونش همون 5110 دل کانفینگش طوفانیه ولی کیفیتش :41:

خوب حالا بیایم سر بحث انتخاب مدل برای تو خودت ک میگی بازی نمیکنی پس چه لزومی داره پول واسه گرافیک drr5 لپ تاپ 6090 بدی پس بیخیال این مدل میشیم کاربرد بیشتر روی وب گردی و دانلود پس اینجا دوباره یه سوال دیگه پیش میاد چرا پول سی پی یو i7 بدی؟

تو یه مدلی به کارت میاد که گرافیک پایین سی پی یو متوسط و رم در حد معقول داشته باشه ب همرا کیفیت بالا باور کن هیچ مدلی بهتر از z570 لنوو پیدا نمیکنی:8:

ولی میتونی به مدلای دیگه ام فکر کنی مثلا n53sn ک قیمتش در حد همون لنوو ولی گراف بالاتری داره و usb3

k53sv حدود 940 تومنه دقیقا با کانفینگ n53 با این تفاوت ک صفحه کلید بهتری داره و بدونusb3

اگر هم خیلی ب کانفینگ بالا همراه با قیمت پایین علاقه مندی بهتره به جای 5110 5750 ایسر رو برداری.

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.:11:

farhad moradi
17-09-2011, 19:58
سلام
نظرتون درباره این چیه
cori7
6G 6M
HDD 750
VGA 1G Gforce
Display 1506
قیمت 1050

مدل بسیار خوبیه . ولی رو گارانتی دقت کن. موقع خرید سرویس تگو هم تو بایوس چک کن و هم تو سایت . نه فقط مشخصات رم و گرافیک بلکه حتی مدل بلوتوث رو تو سایت چک کن.
نه زیاد داغ میکنه و نه کم میاره .
قیمت زیگورات = 1130000 - قیمتا این دو روزه خیلی رفتن بالا. قیمت قبلی 1080000 بوده
لنووو هم عالیه که مال شرکت IBM هست. این شرکت اولین کامپیوتر رو ساخته. و ماکروسافت با این شرکت شروع به کار کرده.

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

.
.
.
این مدل پیشنهاد نمیشه زیاد چون گرافیکش ضعیفه....بجاش میتونی Acer 5750G با CPU Core i7 برداری یا Asus N53SV

گرافیک ایسر مدلش چیه ؟ اگه 540 هست آنچنان فرقی با 525 نداره که شما میگید ضعیفه

farhad moradi
17-09-2011, 20:06
در ضمن این لپ تاپ ها ویندوز 8 رو هم میشه روش نصب کرد؟؟؟ البته من میخوام صبر کنم لپ تاپ با ویندوز 8 بخرم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

شرکت لنوو در کل خیلی بهتره . بستگی به بودجه شما داره . هردو مارک خوبین.
CORI7 تو فرکانس بالاتر و کش بیشتری داره. در نتیجه قدرتمند تره
اگه میخوای صبر کنی لپ تاپ با ویندوز 8 بگیری که هیچ و لی اگه از نظر ساپورت میگی مشکلی با ویندوز 8 ندارن. هیچ محدودیتی نداره واسه این ویندوز.
من خودم DEL دارم دقیقا 27 ساعت روشن بود نه اینکه بگی کار عادی ، بلکه داشت ریکاوری میکرد و بدون مشکل.

mrmostafa
18-09-2011, 07:54
ببین مصطفی جان ایینکه شما از دل یه لپ تاپ دیدی ک چند ساله داره کار میکنه واخ نگفته یا اون مدل ایسر دلیل نمیشه ک مدلای حال حاضرم کیفیتی در اون حد رو داشته باشن مثلا داییه من یه مدل کامپک داره فک کنم وزنش 5 کیلو باشه اینو 3 روزم روشن بزاری عمرا داغ نمیکنه تا الانم هنوز یه بار تعمیرگاه نرفته ولی الان دیگه کی جرات خرید از برند کامپک رو داره؟؟؟

مدلای قدیمی کیفیت بالایی داشتن ولی مدلایی ک الان بیشتر مورد توجهن مدلایی هستن ک کانفینگای خیلی بالا و کیفیت پایین دارن نمونش همون 5110 دل کانفینگش طوفانیه ولی کیفیتش :41:

خوب حالا بیایم سر بحث انتخاب مدل برای تو خودت ک میگی بازی نمیکنی پس چه لزومی داره پول واسه گرافیک drr5 لپ تاپ 6090 بدی پس بیخیال این مدل میشیم کاربرد بیشتر روی وب گردی و دانلود پس اینجا دوباره یه سوال دیگه پیش میاد چرا پول سی پی یو i7 بدی؟

تو یه مدلی به کارت میاد که گرافیک پایین سی پی یو متوسط و رم در حد معقول داشته باشه ب همرا کیفیت بالا باور کن هیچ مدلی بهتر از z570 لنوو پیدا نمیکنی:8:

ولی میتونی به مدلای دیگه ام فکر کنی مثلا n53sn ک قیمتش در حد همون لنوو ولی گراف بالاتری داره و usb3

k53sv حدود 940 تومنه دقیقا با کانفینگ n53 با این تفاوت ک صفحه کلید بهتری داره و بدونusb3

اگر هم خیلی ب کانفینگ بالا همراه با قیمت پایین علاقه مندی بهتره به جای 5110 5750 ایسر رو برداری.

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.:11:

شرکت لنوو در کل خیلی بهتره . بستگی به بودجه شما داره . هردو مارک خوبین.
CORI7 تو فرکانس بالاتر و کش بیشتری داره. در نتیجه قدرتمند تره
اگه میخوای صبر کنی لپ تاپ با ویندوز 8 بگیری که هیچ و لی اگه از نظر ساپورت میگی مشکلی با ویندوز 8 ندارن. هیچ محدودیتی نداره واسه این ویندوز.
من خودم DEL دارم دقیقا 27 ساعت روشن بود نه اینکه بگی کار عادی ، بلکه داشت ریکاوری میکرد و بدون مشکل.

از راهنمايي دوستان سپاسگزارم.
البته برند dell كه تعريف latitud رو زياد شنيد و اينكه در google‌ يه عبارتي كه الان يادم نيست رو ميزني بعد هر چيزي از جمله سيستم عامل ها يا برندهاي لپ تاپ و غيره رو سرچ ميكني مياره تو كل دنيا چقدر اين رو استفاده ميكنن يا سرچ ميكنن و چه پيشرفتي داشته از چه سالي تا الان.
سوني سري Z كه خيلي عاليه هم باطري بالايي داره و جزو پروفشنال هستش. سري s هم داره كه خوبه. پسرخاله خود من كه برنامه نويس هست زياد كار ميكنه و شركتشون همه لپ تاپ دارن ميگه اكثرا دل استفاده ميكنن و ايسوس رو از خيلي ها شنيده كه خوب نيست كسائي كه كارشون با لپ تاپه و ميگه برند معتبر بگير.
در كل سوني سري Z دوست دارم مخصوصا مانيتورش هم 13 هست ولي نميدونم تو بازار باشه يا نه يه سري براي مديران اومد و كمياب شد. البته ميخوام صبر كنم با ويندوز 8 ارائه بشه . اگر بخوام بالاي 1 ميليون پول بدم ترجيحا همون سوني ميگيرم ولي زير 1 ميليون يا لنوو يا دل. البته دل latitud تقريبا 1600 قيمت داره.
ديگه آدم واقعا بايد دلش رو بزنه به دريا يه چيزي بگيره خودش تجربه كنه ولي اينجا هم مثل اروپا نيست كه راحت بگيري استفاده كني بندازي بيرون يكي ديگه بگيري. نقدينگي هميشه حرف اول ميزنه:27:
از همگي ممنونم

farhad moradi
18-09-2011, 09:59
از راهنمايي دوستان سپاسگزارم.
سوني سري Z كه خيلي عاليه هم باطري بالايي داره و جزو پروفشنال هستش. سري s هم داره كه خوبه. پسرخاله خود من كه برنامه نويس هست زياد كار ميكنه و شركتشون همه لپ تاپ دارن ميگه اكثرا دل استفاده ميكنن و ايسوس رو از خيلي ها شنيده كه خوب نيست كسائي كه كارشون با لپ تاپه و ميگه برند معتبر بگير.
در كل سوني سري Z دوست دارم مخصوصا مانيتورش هم 13 هست ولي نميدونم تو بازار باشه يا نه يه سري براي مديران اومد و كمياب شد. البته ميخوام صبر كنم با ويندوز 8 ارائه بشه . اگر بخوام بالاي 1 ميليون پول بدم ترجيحا همون سوني ميگيرم ولي زير 1 ميليون يا لنوو يا دل. البته دل latitud تقريبا 1600 قيمت داره.
ديگه آدم واقعا بايد دلش رو بزنه به دريا يه چيزي بگيره خودش تجربه كنه ولي اينجا هم مثل اروپا نيست كه راحت بگيري استفاده كني بندازي بيرون يكي ديگه بگيري. نقدينگي هميشه حرف اول ميزنه:27:
از همگي ممنونم

داداشم اگه اشتباه نکنم سری z داره لپتاپ شیک وکوچیکیه و لی خیلی گرون و اصلا نمی ارزه بخری. به نظرمن اصلا سونی نگیر چون به قیمتش نمی ارزه . دل - ایسوس - اچ پی - لنووو همه مارک خوبین و لپتاپاشون عالین. من خودم xps l501 رو دارم واقعا ازش راضیم. سعی کن حتما یه تستی باهاش بزنی. البته با l502

mrmostafa
18-09-2011, 10:46
آقا cpu Quad-core بالاتر از core هستش درسته؟؟؟ من اينارو نميدونم. بعد از كجا بدوينم مثلا cpu Quad core p960 Hp بالاتر از core i7 دل هستش؟؟؟
الان بين لپ تاپ HP Pavilion DV6-6090 با Dell XPS L501 كدوم بهتره؟؟؟؟ در ضمن cpuمگاهرتز چند باشه خوبه؟؟؟؟ در ضمن Dell XPS L501 مدل هاي a - b-c-d داره فرق خاصي كه ندارن؟؟؟ مدل Dell XPS L502-J كههمه چيش عاليه فقط در سايت دي جي كالا يكي از نقاط ضعفش رو زده وزن سنگين يكي هم زده نداشتن كيبورد عددي؟؟ يعني چي؟ نداره؟؟ راستي تايپ كيبوردش خوبه؟ بعضي كيبوردا دكمه هاي خوب و پهني داره خيلي راحته
البته از نظر ظاهر اچ پي خوشگل تر هست ولي اين دل كه داغ نميكنه خر كاره درسته؟ چون دل هم بعضي هاشون داغ ميكنه موقعي كه كار ميكنه هارد داغ ميكنه يا از كيبوردش حرارت ميزنه بيرون سوني هم بعضي مدل هاش اينطوريه .
ممنونم