PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<<اجرا نشدن هیچ برنامه ای جز Opera >>> کمک کمک کمک کمک فوری

sikhoonak
26-07-2011, 11:50
[B]سلام دوستان من چند روز پیش روی یه فایل exe که دانلود کرده بودم کلیک کردم به خیال اینکه avira دارم
نمیدونم مشکل از همون فایل بود یا نه اما بعدش win7 antiviruse که تاحالا از وجودش با خبر نبودم یک سره پیغام میداد که شما در خطرید و برای کشتن تعدادی ویروس که پیدا کرده بود درخواست رجیستر کردن میکرد
من kasper رو نصب کردم که به avira گیر داد و unistallesh کرد اما به win 7 antiviruse گیر نداد و همچنان alert داشتم
تا اینکه چند تا فایل کهkasper تشخیص داد پاک کنه رو پاک کرد و بعد رستارت هیچ کدوم از نرم افزارهای start up لود نشدن و کنار ساعت و volume فقط icone اتصال lan مونده و بقیه پریده
آها اینم بگم چندین error از شاخه system32 صادر شد قبل از این اتفاق
الان حتی system restor و extract here و ینزیپ هم کار نمیکنه و همه ی نرم افزارهام پیشنهاد میشن که با opera اجرا بشن
از ویروس 37 kb هم خبری نیست چون من به جای 2 تا servise.exe یکی هم ندارم
search هم کردم هرچی exe زیر 100 کیلو بود اما هیچ کدومش فولدر نبودن
راستی task maneager من قسمت processes فقط 11 داره به شکل زیر:
conhost.exe*32
csrss.exe
dwm.exe
dwm.exe*32
csrss.exe *32
nvvsvc.exe
explorer.exe
task.host
task.mgr
winlogom.exe
opera.exe*32

الان فایل هم که دانلود کنم برای unzip شدن احتیاج به winrar داره که خوب error میده و من به داخل
این فایل زیپ دسترسی ندارم

charandestan
26-07-2011, 12:06
برو اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sikhoonak
26-07-2011, 13:19
ممنون ازت خبرشو میدم

sikhoonak
26-07-2011, 13:51
دوست من هر نرم افزار exe رو میخواد با opera باز کنه !!!!!! اینجوری نیست که بعد اجرا ببندش به خاطره anti viruse بو دنش

sikhoonak
26-07-2011, 14:34
در safe mode هم به همین ترتیب مشکل پابرجاست

MrGee
26-07-2011, 14:35
لاگ ، ریپورت ، نتایج ؟؟؟؟ !!!!

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

charandestan
26-07-2011, 15:26
اگه بتونی با ریکاوری سیستم رو برگردونی به قبل از آلودگی شاید حل بشه