PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد دوباره تاپیک مشاوره خرید لپتاپ تا سقف قیمت ...

hermione
26-07-2011, 04:54
سلام
از وقتی اون تاپیک ها از بین رفت چندجا هم اعلام کردم که به نظرم این تقسیم بندی جدید جالب نیست
خودتون دقت کنید هر کس می خواد لپتاپ بخره اول نگاه می کنه ببینه چقدر بودجه داره اون موقع که تقسیم بندی از روی قیمت بود میومد میگفت با این بودجه چه انتخاب هایی هست از بین اون لپتاپ های که معرفی میکردن انتخاب میکرد (بستگی به کاراییش یعنی کارایی خود به خود اولویت دوم بررسی میشد)
تقسیم بندی جدید می تونه جالب باشه وقتی توی هر شاخه (مثلا مالتی مدیا) تقسیم بندی از نظر قیمت هم باشه
اگه نباشه می تونید شاهد ساخت چند تاپیک در روز برای مشاوره تا سقف قیمتی که دارن بشید و مطمئناَ نظم اینجا بهم میریزه
این نظر شخصیه من بود فقط و فقط به عنوان انتقاد ( جدیداَ میگن انتقاد سازنده)
به امید موفقیت و پیروزی برای همه .

hsein
26-07-2011, 10:16
من هم بشدت موافق هستم ، بعنوان كسي كه درگير خريد هستم اونجوري مي دونستم كجا بايد سوالمو بپرسم كه ديده شه ، اينجوري مدام بايد تاپيك اضافه شه و دست آخر هم بخاطر اينكه همه پخش شده اند تاپيك يا ديده نمي شه يا فقط 1 نفر مياد 1 جواب ميده و ميره ... اون همكاري و نتيجه گرئهي ديگه وجود نداره

biostar
26-07-2011, 10:23
به زودی یک تاپیک نظر سنجی درباره بخش لپتاپ و عملکرد اون قرار خواهیم داد و امیدواریم بتونیم از نظرات شما استفاده کنیم

ممنون

Stream
26-07-2011, 12:12
دوستان نگران نباشید این شکل نهایی انجمن نیست، تاپیک های زیادی قراره طی چند روز آینده اضافه بشن که اکثر نواقص فعلی رو برطرف می کنه. کمی صبر کنید تا انتقال از انجمن های قدیمی به جدید کامل بشه، بعد در خدمت کلیه پیشنهادات و انتقادات دوستان هستیم :20: