PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساعات آخر عمر هارد؟؟

Penryn
25-07-2011, 20:45
اول صداهای عجیب هارد رو بشنوین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عکسی از صداهای عجیب!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم دو هارد کاملاً یکسان داره. روی اولین درایو هر دو, ویندوز هفت نصبه و این هاردِ ظاهراً مشکلدار, هارد دوم محسوب میشه ولی همیشه با ویندوز همین هارد بوت میشم. ضمن بوت یا ضمن کارهای سنگین هیچ مشکل یا حتی کوچکترین صدایی ازش شنیده نمیشه و کاملاً نرماله. فقط گهگاه ضمن امور سبک این صداهای عجیب از هد اون بگوش میرسه! اینم نتایج تست هارد که سلامت کلی و سلامت پلیتها رو نشون میده:

Penryn
25-07-2011, 20:56
هارد کمتر از دو سال کار کرده و هیچ مشکلی بجز این صداها نداره. این صداها هم با فاصله ی زمانی چند دقیقه از هم شنیده میشه و من کنار هم چیدمشون. امروز صداهاش بیشتر بود شاید حدود 15 بار! بخش اول صداها قیچ قیچ! خیلی دلخراشی داره. بخش دوم مثل وقفه هست.
حیف از شرکت سیگیت که رفت زیر دست مکستور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noisymind
25-07-2011, 21:42
برعکس فکر کنم مکستور رفت زیر نظر سیگیت.
سیگیت خیلی برند معتبر و قدیمی هست و تو سرعت تست هم که بچه ها میذارن تقریبا از همه بهتره ولی نقطه مشترک نظر همه اینه که عمر هارداش کمه!

Extreme-Forces
25-07-2011, 21:54
من 1 هارد 80 مكستور دارم ساخت سال 2000 هست و اون موقع كه خريديم 8 روز از ساختش گذشته بود. هنوزم داره كار ميكنه ولي مثل تراكتور صدا داره.. :31:

Penryn
25-07-2011, 22:01
من 1 هارد 80 مكستور دارم ساخت سال 2000 هست و اون موقع كه خريديم 8 روز از ساختش گذشته بود. هنوزم داره كار ميكنه ولي مثل تراكتور صدا داره.. :31:
صدا داریم تا صدا..... شما اون فایلی که گذاشتم را اول گوش کن بعدش فکر نکنم بازم این حرفو رو بزنی!

.:PAR3A:.
25-07-2011, 22:32
تا وقتی که همه چی به ظاهر سالمه خیلی نگران صدا نباشین به نظرم...
منم یه 80مکستور دارم هنوز داره کار میکنه :دی آخ نگفته... کاملا سالم!!!

noisymind
26-07-2011, 07:18
خب منم بک هارد مکستور 40 دارم که مثل ... داره کار میکنه و ازش به عنوان هارد پرتابل دارم استفاده میکنم الان! :31: فکر کنم 10 سالی هست که دارمش! ولی کیفیت مکستور 10 سال پیش کجا و کیفیت مکستور یا سیگیت الان کجا!

omidbooter
04-08-2011, 17:18
سلام
منم یه مکستور 200 دارم خرخر زیاد میکنه صداش گوش خراشه داغئنه خلاصه.
اما دماش خوبه بد نیست.

5 سالی هست داره کار میکنه اونم مثل اسب.
اما شما به نظرم تا اطلاعاتت نپریده تو هارد دیگه کپی کن و به عنوان ازشیو اصلا استفاده نکن چون کار یک بار میشه دیدی فردا دیگه بالا نیومد
هارد مطمئن برای اطلاعات طبق تجربیات بچه ها و شنده ها وسترن هست