PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض هر برنامه ای رو باز میکنم windows media center بالا میاد

fakhr
25-07-2011, 01:52
با سلام ، سیستم من سون هستش چند روزه که هر فایل exe رو که می خوام اجرا کنم برنامه windows media center باز میشه با avira اسکن کردم ویروس رو پیدا کرد ولی همه ایکونها شدن ایکون wmc .
قبلا" از راهنمایی شما ممنونم

saeedking2012
25-07-2011, 08:48
سلام
ببین سیستم تو آلوده به ویروس نیست بلکه سیستم شما فایل های پیش فرضش دچار مشکل شده مثلا وقتی می خوای یک صفحه اینترنت ذخیره شده در هارد دیسکت را باز کنی به قسمت media center می رود خوشبختانه در ویندوز 7 برای این کار یک عملی وجود دارد که از طریق این ادرس به این قسمت بروید تا مشکل شما حل شود:
Start>>default progarm>>در قسمت زیر کنترل پنل یا درصورت پیدا نکردن در سرج ان را بنویسید
در این قسمت 4 گزینه وجود دارد شما گزینه اول که set you default progarms را بزنید و وارد پنجره جدید می شویدو چند لحظه صبر کنید تا همه ای پسوند های ویندوز شناسایی شوند بعد از آن همه برنامه های ویندوز با پسوند های مختلف به نمایش گذاشته می شود در اینجا شما تک تک برنامه ها را انتخاب کنید و گزینه set this program as default را بزنید

Dr Hannibal
25-07-2011, 18:31
اینو اجرا کنید

FixExe.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fakhr
26-07-2011, 17:29
ضمن تشکر از دوستان که لطف کردن وجواب دادن هیچ کدوم از راه حل های بالا مشکل من رو حل نکرد

Dr Hannibal
26-07-2011, 19:34
ضمن تشکر از دوستان که لطف کردن وجواب دادن هیچ کدوم از راه حل های بالا مشکل من رو حل نکرد

احتمالش هست که ویروس هنوز رفع نشده باشه ، اون فایل ریجیستری این ایراد رو رفع میکنه.

به نظر من از رفع آلودگی مطمئن بشید. تاپیک زیر رو بخونید

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موارد ضروری رو انجام بدید و نتایج ، لاگ ها ، ریپورت ها رو اینجا بذارید.

نکته بعدی اینه که در تاپیک ویندوز7 یک تاپیک با مطرح کردن همین مشکل ایجاد کنید تا دوستان کارشناس دیگه در مورد این اشکال نظر بدن ( از نظر ایراد جز ویروسی بودن )

ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

fakhr
28-07-2011, 11:31
از راهنمایی شما ممنونم مشکلم حل شد

nimanima1
03-09-2011, 12:13
سلام.مشکل من که مشابه مشکل شما بودحل نشد.شما بگید چکار کردید شاید ج بده.من همه راه حلهای ارایه شده رو انجام دادم اما نشد.ممنون

Dr Hannibal
03-09-2011, 14:43
سلام.مشکل من که مشابه مشکل شما بودحل نشد.شما بگید چکار کردید شاید ج بده.من همه راه حلهای ارایه شده رو انجام دادم اما نشد.ممنون

این پست رو بخونید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایلش رو دانلود کنید ، حتما حل میشه.

موفق باشید