PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمكم كنيد

ابر بهاري
11-06-2006, 08:48
سلام
شرمنده كه من اين سؤال رو اينجا پرسيدم وقتي نوشتم تازه فهميدم كه وارد قسمت نرم افزاري شده بودم
چون تازه واردم نمي دونم چه جوري بايد اين موضوع رو به قسمت سخت افزار انتقال بدم

يكي از دوستام ازم يه سؤالي پرسيد ولي من نتونستم بهش جواب بدم
سؤالش اين بود :
من كامپيوترم پنتيوم 3 و مي خوام گرافيك رو بالاتر از 68 ببرم - همچين چيزي امكان داره يا بايد كامپيوترم پنتيوم4 باشه ؟؟؟؟

Tornado2800
11-06-2006, 09:44
سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه ورودت رو تبریک می گم و نگران نباش ما هم مثل تو بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب در مورد سوالت باید بگم در دنیای گرافیک و یا بهتره بگم کارت گرفیک ها و مادر بردها الا چندین مدل کارت گرافیک و یا AGP و یا همون جایی که کارت گرافیک ! روش نصب میشه ! . در مدل هایی مثل 2x 4x 8x عرضه شده (مادر برد )که به تازکی 16xهم اومده خوب کارت گرافیک هایی هم وجود دارند به همین مدل ها 2x4x8x (گرافیک) در اینجا همه چیز بستگی به مادر بردت داره که چند ایکس باشه ! مثلا اگر AGP مادربردت(همون جایی که کارت گرافیک نصب می شه ) 2 ایکس باشه که باید قید گرافیک های بالاتر رو بزنی
و اگر 4 ایکس باشه که باید بگم می شه یه کاری کرد چون الا کارت گرافیک 128 مگابایت در دو مدل 4ایکس و 8 ایکس اومده ! و در نتیجه می شه گفت می شه بالاتر برد که من حدس می زنم سیستم دوست شما باید 4 ایکس باشه ! و یا شایدم 2 ایکس !
سییتم اولییه من AMD CPU400 بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دارای AGP 2x که /اخرین حدش فکر کنم یادمه 64 کشید البته بازم می گم !
شایدم کارت گرافیک 128 برای 2x باشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اگه باید باید کم باشه و قدرتش پایین تر هستش
راستی ! روی دفترچه مادربوردت هم نگاه کن ! ببین چی نوشته
اگه جایی نفهمیدی بهم بگو تا بهترر بگم چون همیشه ضعیف بودم در رسوندن منظور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا علی

ابر بهاري
11-06-2006, 10:41
واقعا ممنونم
نمي دونستم بايد بهش چه جوابي بدم
پس بايد بگم يه نگاه به مادر بوردش بندازه

zonealarm
11-06-2006, 21:46
اگه 4x باشه 256 هم می شه زد
ولی 128 بیشتر نمی ارزه خرج PIII بکنی.