PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows startup

Golbarg01
24-07-2011, 20:47
سلام دوستان
از کدوم قسمت ویندوز 7 می تونم برنامه هایی رو که با شروع ویندوز بالا میان و اجرا میشن رو ببینم؟
و چجوری می تونم بعضی برنامه ها رو از این قسمت اضافه و یا حذف کنم ؟
یعنی تعیین کنم در شروع ویندوز چه برنامه هایی بالا بیان و چه برنامه هایی بالا نیان؟

saeed774
24-07-2011, 21:08
بهتره نرم افزار جدا نصب کنی تا بهتر و راحت تر و با امکانات بیشتر اینکارو انجام بدی .

یکی از این نرم افزارها و با حجم کم برنامه CCleaner هست که علاوه بر این امکان میتونی فایل های رجیستری و ویندوز رو هم بهینه کنی.
CCleaner 3.08.1475

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اجرا در پنل سمت چپ روی Tools و بعد روی Startup کلیک کن . میتونی لیستش رو ببینی و حذف یا غیرفعال کنی.

در کادر سرچ منوی استارت تایپ کن : msconfig و روی مورد پیدا شده در بالا کلیک کن . بعد به منوی Startup برو و لیستش رو ببین. هر کدوم رو خواستی، تیک کنارش رو بردار و ok

Golbarg01
25-07-2011, 11:39
بهتره نرم افزار جدا نصب کنی تا بهتر و راحت تر و با امکانات بیشتر اینکارو انجام بدی .

یکی از این نرم افزارها و با حجم کم برنامه CCleaner هست که علاوه بر این امکان میتونی فایل های رجیستری و ویندوز رو هم بهینه کنی.
CCleaner 3.08.1475

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اجرا در پنل سمت چپ روی Tools و بعد روی Startup کلیک کن . میتونی لیستش رو ببینی و حذف یا غیرفعال کنی.

در کادر سرچ منوی استارت تایپ کن : msconfig و روی مورد پیدا شده در بالا کلیک کن . بعد به منوی Startup برو و لیستش رو ببین. هر کدوم رو خواستی، تیک کنارش رو بردار و ok

ممنون.
امتحان می کنم این برنامه رو ببینم چجوریه.

ولی یه سوال هم داشتم:
در tasl manager و در تب processes وقتی روی explorer.exe راست کلیک می کنیم و end process tree رو می زنیم به جز برنامه های در حال اجرایی که خودمون نصب کردیم چه برنامه های دیگری بسته میشن؟