PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا كرك نياز دارم ببينيد ميتونيد كمكم كنين...

Hary
11-06-2006, 06:22
سلام

سلام بچه ها، من به کرک چند تا برنامه نیاز دارم (فقط این ورژن ها و این Built ها):

اولیش نرم افزار ضد اسپای Webroot Spy Sweeper v4.5.9 711

دومیش بازم یه ضد اسپای هست (در صورتی نتونستید اولی رو بهم بدید) به نام WinAntiSpyWare 2006 v3.0.32.1

سومین نرم افزاری رو هم که من به کرکش نیاز دارم نرم افزار Email Tarantula v1.0.0.0

چهارمی هم باز از نوع Email Extractor (در صورتی که نتونستید اولی رو بهم بدید) به نام Email Spider Easy v4.9.1

به این نکته هم توجه داشته باشین که من فقط این ورژن ها و فقط این Built ها رو نیاز دارم

پس من منتظر کمک شما هستم

Satrikon
11-06-2006, 06:56
گفتن حذف بشه!!
چشم :)

Mani_Borna
12-06-2006, 03:08
معرفي سايت خلاف قوانين انجمنه.لطفا رعايت كنيد.
دوست عزيز براي برنامه اول تاپيك از قبل داريم.برنامه دومي جزء ليست سياه قرار داره و اصلا ازش استفاده نكنيد.وبراي سومي و چهارمي با اين ورژنها چيزي پيدا نكردم.

Satrikon
15-06-2006, 09:57
ببخشيد
اولآ چرا معرفي سايت خلاف قانون هست----اونا رو ميخواستن رو ----- كردن و تازه ملت تو امضا و تاپيك ها تند تند سايت معرفي ميكنن!
ثانيآ "برنامه دومي جزء ليست سياه قرار داره و اصلا ازش استفاده نكنيد"
ميشه يكم توضيح بديد
ممنون

*سینا*
15-06-2006, 10:14
معرفي سايت خلاف قوانين انجمنه.لطفا رعايت كنيد.
دوست عزيز براي برنامه اول تاپيك از قبل داريم.برنامه دومي جزء ليست سياه قرار داره و اصلا ازش استفاده نكنيد.وبراي سومي و چهارمي با اين ورژنها چيزي پيدا نكردم.
با سلام
نرم افزار ضد اسپای چرا در لیست سیاهه؟؟؟

Mani_Borna
17-06-2006, 05:05
دوست عزيز سايتها با هم فرق دارند.اوني كه مجازه سايت مربوط به خود شماست.معرفي سايتهاي نرم افزاري و كركي و موسيقي و اين قبيل فقط تبليغ محضه و علاوه بر اينكه ميتونه مشكلاتي هم براي انجمن بوجود بياره خلاف قوانينه.بد نيست قوانين را خوب بخونيد.در مورد اون برنامه بايد عرض كنم كه اين برنامه بقول معروف گرگي در لباس ميشه.ظاهرا ضد اسپاي وار هست ولي خودش اطلاعات سيستم شما را براي نويسندگان و فرستندگان اسپاي ميفرسته.بجاش ميتونيد از Spyware Doctor يا Ewido استفاده كنيد.