PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت عکس های محو

nelahe
24-07-2011, 12:57
سلام این دو تا عکس چطور ساخته می شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

far2009
24-07-2011, 14:21
در مورد عکس اول باید اول یک مقدار زوم کنید و وقتی شاتر را فشار می دهید همزمان و به سرعت زوم را کم کنید .

nelahe
24-07-2011, 14:30
در مورد عکس اول باید اول یک مقدار زوم کنید و وقتی شاتر را فشار می دهید همزمان و به سرعت زوم را کم کنید .

با فتوشاپ نمیشه درست کرد

pedramh
24-07-2011, 16:36
من عکساتونو نمیبینم. فکر کنم از سرور پاک شده
اگر دور عکست محو هست (مثلا اطراف یه سوژه خاص) اون قسمت که میخوای تمرکز روش باشه رو انتخاب میکنی بد انتخاب رو معکوس میکنی بعد (filter > Blur > Motion Blur)

HEGMATANEH
24-07-2011, 16:44
با فتوشاپ میشه فقط زیاد کار داره. اون بچه هه رو بعید میدونم بشه ولی اون زنه که تو ایستگاهه رو باید دولایه باشه تا بشه روش کار کرد .باید اول اون زنه رو حذف کنید بعد با ابزار اسماج اونو یکم محو کنید به یه طرف انگار قطار سرعت گرفته .ولی اون بهچه هه رو فکر کنم میشه با تکرار یه براش درستش کرد

nelahe
24-07-2011, 16:52
با فتوشاپ میشه فقط زیاد کار داره. اون بچه هه رو بعید میدونم بشه ولی اون زنه که تو ایستگاهه رو باید دولایه باشه تا بشه روش کار کرد .باید اول اون زنه رو حذف کنید بعد با ابزار اسماج اونو یکم محو کنید به یه طرف انگار قطار سرعت گرفته .ولی اون بهچه هه رو فکر کنم میشه با تکرار یه براش درستش کرد

اون بچهه عکس گرفته شده یا با نرم افزار ساخته شده

تکرار یه براش یعنی چی

Amir 3d
24-07-2011, 18:18
سلام
از منوی فیلتBlur می تونی اینکارو بکنی
دومیه که تابلویه که یا لایه جدا گذاشتن و یا دختره رو سلکت کردن و بعد اینورتش کردن و بکگراندو بلر کردن
مترو با موشن بلور و اولی با ...یادم نیست خودت امتحان کن اما سلکت و ملکت نکردن سریع بلر کردن یادم نیست اسمش ولی راحته چند تا پارامتره که کم و زیاد کن و اوکی کنی حله :دی

far2009
24-07-2011, 19:27
من زیاد تو فتوشاپ حرفه ای نیستم ولی به نظرم اول آن زنه را از تصویر با سلکت جدا کن بعد تصویر را مات کن و دوباره زنه را برگردان

Ali Delkhosh
24-07-2011, 20:56
برای عکس اولی شما بعد از انتخاب کردن سوژه روی عکس راست کلیک کن و Select Inverse رو بزن، اینکار باعث میشه محیط اطراف سوژه انتخاب بشه بعد مسیر زیر رو دنبال کن :
Filter -- > Blur -- > Radial Blur -- > Zoom
Amount رو هم می تونی روی 20 ( به خودت بستگی داره ) قرار بدی و Ok رو بزن

عکس دومی هم به همین شکل ساده ست ، شما بعد از طی این مرحله :

بعد از انتخاب کردن سوژه روی عکس راست کلیک کن و Select Inverse رو بزنبعد این مسیر رو دنبال کن :
Filter -- > Blur -- > Motion Blur
Angle رو روی صفر تنظیم کن و Distance رو هم 100 به بالا ( بازم سلیقه ایه )

امیدوارم توضیحاتی که دادم به دردت بخوره