PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی دم دستی تا سقف 100 تومن ***

Romina.M
24-07-2011, 11:57
سلام.
من یه گوشی می خوام برای دم دستی که ارزون باشه فقط واسه این که اون یکی خطم رو توش بندازم و بشه باهاش تو اینترنت هم رفت.:20: بودجه هم حداکثر 100 تومن.
انتظارات من از گوشی :
1- قیافه اش زننده نباشه ، شکیل و ساده باشه مثل سونی اریکسون سدار یا ال جی جی یو 230.
2- ال سی دی گوشی تو نور آفتاب اذیتم نکنه ، میزان رنگش هر چی بیش تر باشه بهتره و رزولوشنش هم 320 در 240 باشه بهتره (اگه 220 در 176 باشه هم مشکلی نداره ولی کم تر دیگه نه)
3- سایز ال سی دی کم تر از 2.2 اینچ نباشه.
4- صفحه لمسی اصلاً برام مهم نیست ولی اگه باشه هم فرقی برام نداره (فکر کنم تو این رنج قیمت فقط سامسونگ champ باشه که ازش خوشم نمیاد)
5- صدای زنگش تو شلوغی شنیده بشه ( نمی خوام مثل چینی ها 10 تا اسپیکر داشته باشه ولی صداش استاندارد باشه.)
6- حداقل تا 2 گیگ مموری رو ساپورت کنه. بیش تر بهتر:20:
7- اگه با یو اس بی شارژ بشه خیلی خوبه.
8- بلوتوث حداقل 2 داشته باشه.
9- حتماً edge داشته باشه (حالا کلاس 32 باشه بهتره ولی نمی دونم تو این رنج قیمت هست یا نه ولی کلاس 10 به پایین نباشه.)
10- مرورگر گوشی حتماً html رو به صورت کامل پشتیبانی کنه.
11- دوربین اصلاً برام مهم نیست ولی اگه داشته باشه برای وقت مبادا بد نیست:20:
12- از همه مهم تر موقع مکالمه بشه صدای طرف مقابل رو ضبط کرد ، این خیلی برام مهمه.
13- فایل های pdf رو نشون بده خوبه (گرچه فکر نمی کنم تو این رنج قیمت گوشی این مشخصه رو داشته باشه.)
14- جاوا رو به صورت کامل ساپورت کنه مخصوصاً حجم بالا رو (یعنی قشنگ بشه نقشه تهران رو توش درست نصب کرد.)
15- باتری هم دیگه واسه مکالمه کم تر از 9 ساعت نباشه و اگه لیتیوم پلیمری باشه بهتره (حالا اگه لیتیوم پلیمری هم نبود اشکال نداره.)

در کل 2 گوشی LG GU230 و SonyEricson Cedar مد نظرمه ، شما اگه گزینه (ها) ی بهتری دارید خوش حال می شم راهنمایی کنید.
با تشکر:11:

maryam.n98
24-07-2011, 14:08
yendo و corby هم هر دو خوبن.قیافه هاشون هم بد نیست.(البته اگه بتونین بیشتر هزینه کنید)
corby:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدyendo:

Romina.M
24-07-2011, 14:29
من اصلاً نمی خوام وایرلس داشته باشه. خودم علاقه ی شدیدی به سدار پیدا کردم ولی به نظر شما بین این سه گزینه کدوم رو انتخاب کنم؟ ( ال جی رو خذف کردم)
Sony Ericson Cedar
Nokia 2730 Classic
Samsung S3500

فقط می شه بگید از این موارد بالا که گفتم هر کدوم ساخت کجاست؟ مخصوصاً سدار؟ مثلاً ال جی جی یو 230 رو می دونستم کره ای هست.
امروز می خوام برم بخرم امیدوارم بتونم رو کمکتون حساب کنم:11:

maryam.n98
24-07-2011, 15:01
من اصلاً نمی خوام وایرلس داشته باشه. خودم علاقه ی شدیدی به سدار پیدا کردم ولی به نظر شما بین این سه گزینه کدوم رو انتخاب کنم؟ ( ال جی رو خذف کردم)
Sony Ericson Cedar
Nokia 2730 Classic
Samsung S3500

فقط می شه بگید از این موارد بالا که گفتم هر کدوم ساخت کجاست؟ مخصوصاً سدار؟ مثلاً ال جی جی یو 230 رو می دونستم کره ای هست.
امروز می خوام برم بخرم امیدوارم بتونم رو کمکتون حساب کنم:11:

بین این سه تا به نظر من Nokia 2730 Classic بهتره.هم از نظر قیافه و هم از نظر امکانات.به نظر من سدار رو نگیرین بهتره.همون نوکیا رو بگیرید...
به نفعتونه:27:

Romina.M
24-07-2011, 18:18
نوکیا 2730 ساخت کجاست؟
سامسونگ S3500 ساخت کجاست؟
سونی اریکسون سدار ساخت کجاست؟
اگه اینارو جواب بدین خیلی راحت می تونم یکی رو انتخاب کنم.
مرسی:11:

Mahdi_Co_1368
24-07-2011, 19:08
نوکیا 2730 ساخت کجاست؟

واسه چینه. البته ممکنه مجارستانیش رو هم گیر بیاری هندیش هم ممکنه باشه. همشون هم اصل هستن

سونی اریکسون سدار ساخت کجاست؟

این هم واسه چینه. ولی به هیچ وجه سراغش نرو

به نظر من همین 2700 یا 2730 کلاسیک رو بگیر البته nokia x2 هم انتخاب خوبیه

behnaam
28-07-2011, 11:43
تجربه به من ثابت کرده که هیچ وقت تو گوشی های ارزون قیمت با پلتفرم جاوا سراغ غیر از سونی اریکسون نرم.شما رو هم توصیه میکنم دنبال همون سونی اریکسون باشید.