PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بوت XP 64-Bit

basketball
24-07-2011, 10:47
سلام دوستان عزيز
من ويندوز رو دانلود کردم ولي نميدونم چرا موقعي رايت ميکنم روي سي دي بصورت ديتا، بوت نميشه....ويندوز فعلي من 32 بيتي است.....

این لینکی که دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتي روي نصب کليک ميکنم ارور ميگه setup.exe is not valid a win32 application

اينم محتواي فايل هايي که رايت کردم...آيا بايد يک سري فايل حذف شود يا خير؟

basketball
24-07-2011, 11:03
سایت
s o f t 9 8.ir

basketball
24-07-2011, 11:46
دوستان ممنون میشم کمک کنند

saeed774
24-07-2011, 12:21
وقتي روي نصب کليک ميکنم ارور ميگه setup.exe is not valid a win32 application

فایل اجرایی ویندوز چون 64 بیتی هست به همین خاطر این ارور رو میده و باید از طریق بوت نصب بشه .

شما وقتی پارت های دانلود شده رو اکسترکت کردی باید یه فایل با پسوند ISO بدست میومد که اونو دیگه نباید اکسترکت میکردید . با اینکار خاصیت بوتیبل شدنش از بین میره ، اگه هنوز فایل Iso رو پاک نکردی باید با نرم افزارهای رایت Image مانند ImageBurn یا Clonecd یا الکل یا حتی نرو فایل رو رایت کنی .
اگر هم فایل Iso رو پاک کردی و محتویات ویندوز بصورت اکسترکت شده مانند شکلی که قرار دادی باقی مونده باید دوباره بصورت ISO در بیاری با قابلیت بوت .

برای بوتیبل کردن تاپیک زیر کمکت میکنه : برای نسخه 64 بیتی هم کاربرد داره

basketball
24-07-2011, 12:24
بسیار ممنونم
آره دو بار اکسترک کردم.....نمیدونستم اون فایل ایمیج رو نباید اکسترک کرد
امتحان میکنم خبرش رو میدم
سپاس

basketball
24-07-2011, 12:42
سعید جان اون تاپیک خیلی قدیمی هست و ورژن الان ایسوباستر من 2.8 است...نرو هم دارم
میتونی بگی با اون فایل ها چطوری بوتیبل درست کنم؟

jafarian
24-07-2011, 22:22
شماابتدا برنامه power iso رونصب کنید بعدش درمزحله بعد فایلهایی که اکسترکت کردین به داخل پنجره همین برنامه دراگ کنید بعدش اونو به صورت یک فایل با فرمت iso سیو کنید بعد فایل روی یک سیدی رایت کنید ببینید بصورت بوت بالا میاد یا میتونید ازبرنامه nlite هم استفاده کنید:20:

لینک دانلود power iso

سریال برنامه

TEAM CRUDE

IV1IG-6S2BL-X7YJE-3IKKP-EHWI8

saeed774
24-07-2011, 23:26
فایل ISO زیرو دانلود کن و بعد برنامه ای که جعفریان عزیز قرار دادند رو دانلود کن و از منوی File اون این فایل رو باز کن :

بعد در کادر پایین مسیر فایل اکسترکت شده ویندوز رو باز کن و محتویات اونو به کادر بالا Drag and Drop کن . بعد F8 رو بزن و در کادر باز شده مسیر فایل خروجی رو بهش بده و Make روبزن و ok

قایل iso حدید بدست اومده رو با همین برنامه روی DVD بزن تا خاصیت بوتیبل بودنش حفظ بشه . ویندوز 64 بیتی فکر کنم روی CD جا نمیشه .