PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل روشن شدن کامپیوتر

mahziar123
24-07-2011, 09:53
سلام دوستان

زمانی که کا مپیوتر را روشن میکردم سه تا بوق می زد وهیچ تصویری بالا نمی امد به همین دلیل کارت گرافیکی یکی از دوستامو گرفتم وبه مادر برد زدم ودیدم که کامپیوتر بدون هیچ مشکلی بالا میاد واسه همین یه کارت گرافیکی جدید خریدم
اما زمانی که به مادر بردم زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای کامپیوترم یه مشکل دیگه ایجاد شد و اونم این بودکه پاور قطع و وصل میکند و مادر بورد بوق هم نمیزند

پاور و فن را هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد

یه کارت گرا فیکی دیگه هم جا زدم بازهم فرقی نکرد

ariamns
24-07-2011, 13:53
بایس مادربوردتون باید آپدیت بشه . اگر درست نشد دیگه باید مادربرد رو عوض کنی . و ربطی به گرافیک نداره

jafarian
24-07-2011, 14:11
مدل مین و گرافیک خودتون مشخص کنید درمرحله اول هم بایوس مین clr COMS کنید دیدین کارتون درست نشد قطعات بطور موقت بیرون کیس تست بزنید بعدا جوابش بدین:20:

madadnoki
24-07-2011, 16:55
بایس مادربوردتون باید آپدیت بشه . اگر درست نشد دیگه باید مادربرد رو عوض کنی . و ربطی به گرافیک نداره
تصویر اصلا بالا نمیاد ....این بنده خدا چه جوری بایاس رو آپدیت کنه.....البته نمیدونم از طریق DOS میشه یا نه

مدل مین و گرافیک خودتون مشخص کنید درمرحله اول هم بایوس مین clr COMS کنید
منم با این نظر موافقم

در ضمن مدل bios رو هم مشخص کنید....با تعداد بوق ها میشه اشکال رو فهمید.....مدل BIOS رو مشخص کنی...کار راحت تر میشه......حل میشه انشااله:11::11::11::10:

Lord_theOne
26-07-2011, 22:13
رم سیستمتون رو یک چک کنید احتمال زیاد از رم سیستمون است
اگر سیستم بالا اومد ویندوز را حتما عوض کنید

ztczt328
26-07-2011, 22:28
میتونی با موبایل یک فیلم بگیری از روشن شدن تا ریستارت شدن اون و بزاری فیلم میخوام صدا هم داشته باشه صدای بوقی که میزنه برام خیلی مهمه ااگر این کارو کنی میتونم بهت مشکل دقیق را بگم ولی همین ندیده شاید از رم باشه 20 درصد احتمال میدم

mahziar123
27-07-2011, 09:01
کامپیوتر من نه بوق میزنه ونه تصویر میده که من بایوس را اپدیت کنم وبه طور مرتب پاور قطع ووصل میکنه

پاور را هم که عوض کردم بازهم مشکل قطع ووصل کردن داشتم

منتظر راهنمایی های شما هستم

madadnoki
27-07-2011, 17:02
با M.B فعلی کانکتور M.B و power رو چک کن و محکم کن...........
اگه با ولت متر بلدی کار کنی ار کانکتور های power یه خروجی برای تست بگیر ببین درست هست یا نه
تو این سایت ولتاژ سیم ها رو نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه برات ممکنه با یه M.B جدید تست کن ببین درست میشه؟؟؟:question:
اگه درست نشد مشکل باید از power باشه.............!!!!!!!!!!

mahziar123
28-07-2011, 10:59
دوست عزیز وقتی منpower را عوض کردم بازهم مشکل قطع ووصل کردن داشتم پس مشکل از power نیست و دیگر لزومی نیست که بایهmb دیگر تست کنم
اما به یک نکته جالب برخوردم اونم این بود که وقتی cpu را برداشتم power دیگه قطع ووصل نمیکرد اما زمانی که cpu را سر جاش میزارم دوباره قطع ووصل میکرد

حالا کسی است که را هنمایی بکند

ztczt328
28-07-2011, 22:23
cup شما intel هست یا amd

mahziar123
31-07-2011, 06:40
cpu من intel میباشد

EXTREME
31-07-2011, 15:03
دوست عزیز وقتی منpower را عوض کردم بازهم مشکل قطع ووصل کردن داشتم پس مشکل از power نیست و دیگر لزومی نیست که بایهmb دیگر تست کنم
اما به یک نکته جالب برخوردم اونم این بود که وقتی cpu را برداشتم power دیگه قطع ووصل نمیکرد اما زمانی که cpu را سر جاش میزارم دوباره قطع ووصل میکرد

حالا کسی است که را هنمایی بکند
شما با یه رم دیگه باید سیستم رو چک کنید و جای رم رو هم عوض کنید
درست نشد بایوس رو دیفالت کنید درست نشد ایراد از مین هست
یا اینکه اسلات گرافیک ایراد داره
گرافیک جدید رو روی یه سیستم دیگه چک کنید

mahziar123
07-08-2011, 13:22
1بایوس را دیفالت کردم
2- رم را چک کردم سالم بود
3-کارت گرافیکی رانیز چک کردم سالم بود
اما هنوز مشکل قطع و وصل کدن را دارم