PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد فایروال

gigi_alex
23-07-2011, 20:02
سلام دوستان

من چند وقتی بود که اینترنتم دائم در حال دانلود بود بعد فایر وال کمدو نصب کردم تا دسترسی نرم افزارهارو محدود کنم. ولی بازم جواب نداد

آپدیت ویندوز خاموشه .
اکثر نرم افزارها رو هم بلاک کردم . مثل فتوشاپ و آفیس ولی بازم دانلود زیادی داره. بعضی وقتها تو 1 ساعت 200 مگابایت دانلود میکنه. بدون اینکه بدونم چه نرم افزاریه :41:

آپیدیت ویندوز رو همون اول که بلاک کردم چند وقت پیش خود به خود از بلاک درآمد :41: و کلی خجم رو از دست دادم

لطفا بگید چه فایروالی نصب کنم خوبه که به راحتی و درست حسابی بلاک کنه .

Dr Hannibal
23-07-2011, 20:31
1_ همان فایروال کمودو رو نصب کنید ترافیک اینترنت رو بهتون نشون میده ، اون فایلی که در حال دانلود و یا اپلوده دارید کافیه همون رو بلاک کنید.

2_ مودم وایرلس ندارید ؟ امکان داره کسی از اینترنتتون استفاده کنه.

gigi_alex
23-07-2011, 20:49
1_ همان فایروال کمودو رو نصب کنید ترافیک اینترنت رو بهتون نشون میده ، اون فایلی که در حال دانلود و یا اپلوده دارید کافیه همون رو بلاک کنید.

2_ مودم وایرلس ندارید ؟ امکان داره کسی از اینترنتتون استفاده کنه.

نه مودمم وایرلس نیست .
میشه بگید از کجا باید ترافیک رو ببینم ؟؟؟

Dr Hannibal
23-07-2011, 21:08
نه مودمم وایرلس نیست .
میشه بگید از کجا باید ترافیک رو ببینم ؟؟؟

comodo رو باز کنید. سربرگ summery پایین سمت راست ترافیک شما رو نشون میده.

یا میتونید سربرگ فایروال گزینه اکتیو کانکشن رو ببینید. با کلیک راست و انتخاب گزینه شو فول پچ مسیر فایل مورد نظر رو روی هارد ببینید.

mr_shelman
15-08-2011, 12:17
سلام
فایروال من کریو 7 هست. میخوام یه کاربر خاص فقط بتونه چند وبسایت مشخص و محدود رو از اینترنت باز کنه. کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون میشم

AhvazGame
26-08-2011, 21:56
سلام
احتمالا نرم افزار MALWARE نصب شده رو سيستمت
دارن ازت به عنوان BOT توي يه شبكه استفاده مي كنن
يه ANTI MALWARE نصب كن ، يا ويندوزتو عوض كن

orang_rz
24-10-2011, 19:30
این احتمالا یه بد افزار ه که رو سیستمت نصب شده .نرم افزار ad-Aware رو نصب کن بعد از نصب خودش رو آپ دیت میکنه مدتی طول میکشه تا کارش تموم شه ولی به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه

I Am Gangster
10-11-2011, 11:32
فایر وال ویندوزتو اگه اورجیناله روشن کنی کارتو راه میندازه !