PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور موقع باز شدن بعضی برنامه ها

بهزادlinux
23-07-2011, 14:44
سلام
من یک نرم افزار که اشتباهی از اینترنت دانلود کردم با حجم خیلی کم رو نصب کردم حالا چند تا از برنامه هامو باز نمیکنه! نود 32 اپدیت هم دارم سیستم رو هم اسکن کردم از این نرم افزارهای تعمیر رجیستری هم استفاده کردم ولی جواب نداد
فقط یک نرم افزار تعمیر dll مونده که نسخه کرک شده نتونستم پیدا کنم
کسی نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه؟
ممنون

saeedking2012
23-07-2011, 15:47
سلام شاید این یک ویروسی باشد که در یک قسمت از حاظه قرار می گیرد که اکثر برنامه برای اجرا شدن در ویندوز به این مقدار حافظه نیاز دارند که اکثر ویروس ها هم نیز به این قسمت رفتند و حجم که حدود 512 کیلوبایت است را اشغال می کنند و اجازه اجرا هیچ نرم افزاری را نمی دهند برای این کار از یک انتی ویروس دیگری مانند avsat استفاده کنید یا ویندوز خود را عوض کنید چون انتی ویروس نود 32 اجازه ندارد که فایل های برنامه های ویندوز را پاک کند اما برای این کار شما می توانید به قسمت task manager رفته و درتب processes و گزینه explorer را end processes کنید در اینصورت انتی ویروس خود را از قسمت file و new task اجرا کنید در اینصورت شاید ویروس پیدا شود واگر این کار نتیجه نداد در قسمت FILE و new task در قسمت کادر این دستور را وارد کنید تا صفحه نمایش ظاهر شود explorer.exe حتما پسوند را وارد کنید

بهزادlinux
23-07-2011, 21:42
میتونم avast رو نصب کنم و تست کنم ولی فکر نکنم این ویروس که میگید رو داشته باشم چون سرعت سیستم خوبه و برنامه های سنگینتر رو باز میکنه...
من فکر میکنم یجای سیستم مثلا یک یا چند فایل dll خراب شده!

Dew Drop
23-07-2011, 21:53
سلام
ارور چی هست؟
عکس یا متنش رو بزارید.
در ضمن ببینید ریستور پوینت دارید که برش گردونید به زمان قبل از نصب ...

بهزادlinux
23-07-2011, 22:37
این یک عکس که توی پوشه نرم افزار فایلی به اسم streamreader.dll داره و باید داشته باشه ولی به این گیر میده
و بعد توی پروسس ها نشون میده که نرم افزار در حال اجراست و بسته هم نمیشه
فایل streamreader.dll هم صد در صد سالمه
check online هم جواب نمیده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

این هم متن کامل ارور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید