PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک آپ از نرم افزار نصب شده

Lord_theOne
22-07-2011, 20:44
یک برنامه حسابداری فارسی است روی یک ویندوز ویندوز دچار مشکل شده و خام برنامه در دسترس نیست
برنامه ای هست که بشود از برنامه نصب شده بک آپ گرفت و ویندوز را عوض کنیم اون رو نصب کنیم دوباره؟
Acronis یک همچین کاری می کند نمی دونم دقیق کار باهاش نکردم از یک برنامه بخواهم بک اپ بگیرم ولی ویندوز مشکی نداره

jafarian
22-07-2011, 22:05
بابرنامه اکرونیس شما میتونید ازهرقسمت که بخواین بک آپ تهیه کنید ورژن فینالشم ازتاپیک پایین میتونید دان کنید:20:

لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lord_theOne
22-07-2011, 22:35
acronis بهترینه؟ یعنی نرم افزارهای ایرانی که معلوم نیست چطوریه هم جواب میده؟ تست کردی؟

jafarian
22-07-2011, 22:51
برنامه اکرونیس که تو بک آپ گیری خیلی عالیه من فقط روی برنامه های ایرانی تابحال تست نکردم اما ویندوز نصب کردم تابحال بعدشم برنامه های جانبی ویندوزتصب کردم با همین برنامه اکرونیس ایمیجش گرفتم مشکل نداشته.

Lord_theOne
22-07-2011, 23:15
من نمی خوام از ویندوز بک اپ بگیرم فقط یک برنامه می خواهم بک اپ بگیرم همه ویندوز با برنامه ها نه فقط یک برنامه که برم روی یک سیستم دیگه نصبش کنم

jafarian
23-07-2011, 13:21
اگربرنامه شما داخل درایو Cباشه با اکرونیس نمیشه درضمن شما چون برنامه رو میخواین روی یک سیستم دیگه انتقال بدین بعید میدونم کار کنه شما برنامه های Genie Backup Manager Pro یا Backup4all Professional 4 یک تست بزنید.