PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی سونیه یا نوکیا؟

songilgook
22-07-2011, 14:33
سلام دوستان
بهترین گوشی نوکیا هست یا سونی اریکسون؟
با تمامی امکانات باشه و قیمتشم خوب باشه...میگن ویواز اشعه داره و خوب نیست. خودم از ساتیو خوشم اومده ولی قیمتشم گرونه. آیا خوبه؟
قبلاw700 سونی داشتم که چون کارم بیشتر بادوربینش بود و ساخت کلیپ برام عالی بود اما فروختمش.
حالا یکی از اون سرتر میخوام چی پیشنهاد میدین؟
با دلیل و مدرک بگینا تا آخر تابستون میخوام.
البته نوکیاn8 هم دیدم ولی از ترکیبش خوشم نیومد و اینکه باتریش کمه.
درکل با سونی حال میکنم حالا ساتیو خوبه؟
خودم اینجا مقایسه شون کردم که نوکیا فعلا سرتره حالا شما هم یه چیزی بگین دیگه:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tanatos
23-07-2011, 14:27
ببین دوست من شما داری دو تا برند رو با هم مقایسه میکنی در حالیکه میخوای گوشی بخری!
بهتره شرایط خودت و نیازها و علاقه مندیهات رو بگی تا بهت یه گوشی خوب پیشنهاد کنیم! حالا این دیگه به خودت برمیگرده که طرفدار برند خاصی باشی یا بدون تعصب بخوای گوشی خوبی بخری!
خیلی هم به نظرسنجیها دل نبند نوکیا خیلی وقته که در بازار گوشیهای همراه حرفی برای گفتن نداره!

songilgook
25-07-2011, 10:05
سلام و تشکر که بلاخره یکی یه نظری داد:8:
خب من یه گوشی میخوام که بتونم باهاش فیلم ها و عکسهای با کیفیت عالی وبالا بگیرم-ضبط صداشم خوب باشه- اینترنت بتونم برم-بلوتوثشم خوب باشه-همه نوع موزیک و فیلمی رو بتونه پخش کنه با هر فرمتی-خوش دست هم باشه خودم برند سونی اریکسون رو میپسندم که خودمم قبلاw700 داشتم و خیلی خیلی راضی بودم چون کارم بیشتر ساخت کلیپه باهاش.
و ویرایش فیلم هم داشته باشه- رادیو داشته باشه-اتصال به کامپیوتر هم برام مهمه و اینکه خودم که قبلا توی نت گشته بودم ویواز رو پسندیدم که بعدش یه جا نوشته بود رادیو نداره بعد یه جا نوشته بود اشعه داره و بده و در کل یه کم و کاستیهایی هم داره و خلاصه یه مدت گذشت تا ساتیو وارد شد و البته با قیمت خیلی گرون تاحالا بهتر از ساتیو ندیدم ولی بعضیا که استفاده کردن راضی نیستن و بعضیا با فارسی سازش مشکل دارن-بعضیا میگن بخاطر صفحه نمایش بزرگش نمیتونیم عکسایی که دلمون میخواد رو بذاریم روی زمینه و تمهای قبلی سونی اریکسونو قبول نمیکنه و...
من خیلی از ساتیو خوشم اومد که بعدش گفتن نوکیا n8 اومده که امکانات پخش موزیک و ویدئوش از ساتیو یه کمی بیشتره خلاصه موندم کدومو بگیرم قیمتش زیاد مهم نیست و لی 500به بالا هم نباشه.
حالا ممنون اگه راهنماییم کنین:11:

HEGMATANEH
25-07-2011, 10:21
دوست عزیز بهترین گوشی موجود در بازار برای کارهای مولتی مدیا بی شک ان 8 هست .شما دوربین عکاسی حرفه ای میخوای که ان 8 میتونه همچین شرایطی رو برات مهیا کنه.کلا با توجه به نیازهای شما بهترین انتخاب ان 8 هست .البته گوشیهای آندوردی خوبی هم هستند ولی در بحث مولتی مدیا هنوز سیمبین حرف اول رو میزنه
موفق باشید .

songilgook
25-07-2011, 10:26
توبرند سونی هم مثل نوکیا n8 چیزی هست؟

songilgook
03-08-2011, 05:40
نظرتون در مورد XPERIA ARC چیه دوستان؟ :5:

meiguo
03-08-2011, 06:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این تلفن همراه بسیار خوبی است ، من به شما توصیه می کنند به آن نگاه کنید.

meiguo
03-08-2011, 06:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

songilgook
03-08-2011, 23:32
T8100خوب بنظر میاد اما من که تجربه ی TV داشتم بهتون میگم که تو ایران بدرد نمیخوره و خیلی زود باتریش داغ میکنه و شارژتون هم خالی میشه :41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

songilgook
05-08-2011, 21:59
خب من گوشیمو انتخاب کردم... با این تاپیک خداحافظی میکنم.... بای بای :11: