PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی یه نرم افزار خوب برای بازیابی اطلاعات

tik-tak
22-07-2011, 00:51
سلام
یه هارد 1 ترا دارم که فقط 100 گیگ فضای آزاد داشته . وقتی به سیستم نصب کردم هیچ اطلاعاتی بهم نشون نمی داد و کل فضای هارد خالی بود . یکی برام ریکاوری کرد با برنامه حلقه نجات !!! حدود یک چهارم اطلاعاتم برگشته . الان فضای خالیم 670 تا هست . همه اطلاعاتم فیلم بوده.
با چه نرم افزاری میتونم برگردونم . خیلی فوری و حیاتیه . پروژه هایی بوده که باید تحویل میدادم .
خواهشن کمکم کنید .

jafarian
22-07-2011, 13:19
شمابه ترتیب ازبرنامه های Auslogics File Recovery بهمراه DiskGetor Data Recovery استفاده کنید :20:

لینک دانلود DiskGetor Data Recovery

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال برنامه

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828

لیتک دانلود Auslogics File Recovery

دانلود کرک برنامه

tik-tak
24-07-2011, 00:41
میشه نحوه کار با این ها رو هم بگید ؟
این DiskGetor Data Recovery رو دانلود کردم .
امتحان هم کردم تا حدودی یه چیزایی رو برام برگردوند . دستتون درد نکنه .
ولی دو مورد ! یکی اینکه این سیال نامبر رو کجا باید وارد کنم . یکی هم اینکه از این فایل هایی که بر گردونده حالا بخوام ذخیره کنم چه طوری باید ذخیره کنم ؟

jafarian
24-07-2011, 13:42
برای سئوال اولتون باید طبق شکل روی گزینه Register که فعال میشه کلیک کنید بعد ازسریال مربوطه برای رجیسترکردن استفاده کنیدبرای سئوال دوم هم وقتی که کارریکاوری این برنامه تمام شدطبق شکل شماره 1 تیک پوشه مورد نظر که میخواین اطلاعاتش ریکاوری بشه رو میزنید بعدش طبق شماره 2 گزینه Recover فعال شد مسیرفایلی که میخواین اونجا ریکاوری بشه رو میدین بعد تموم میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tik-tak
25-07-2011, 00:31
خیلی خیلی تشکر