PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی جدید Counter Strike Online محصول سال 2010 با سبک MMOFPS برگشته !

Dante May Cry M
21-07-2011, 08:26
با سلام خدمت دوستان مخصوصا کانتر بازها !
می خواستم نسخه جدید بازی کانتر استرایک با نام Counter Strike Online که این بار به حالت یک بازی سبک MMOFPS درآمده که در آخر های سال 2010 عرضه شده است را معرفی کنم.
بازی دقیقا مانند نسخه Counter Strike 1.6 می باشد و حتی Map های بازی نسخه 1.6 را دارد مثل De_Dust 2 ، اما در این نسخه المان های بازی های RPG هم در آن اضافه شده، یعنی در این بازی با پیروزی در مبارزه شما XP و پول کسب خواهید کرد که می توانید با این پول سلاح های بهتر را خریداری کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی تمام ویژگی های نسخه قبلی را دارد اما دارای Game Mode های بیشتر که شامل :
Detonation : همان حالتی که در نسخه 1.6 هم وجود دارد به این صورت که وظیفه ترور ها بمب گزاری و کشتن دشمن هست تا پیروز شوند، و در مقابل Counter-Terrorist ها وظیفه محافظت از Base خودشان دارند تا ترور ها بمب گزاری نکنند و یا آن ها را بکشند.
Hostage Rescue : در این حالت وظیفه CT محافظت از گروگان ها و یا کشتن تمام ترور هاست تا پیروز شوند و در مقابل وظیفه ترور ها کشتن CT هاست تا گروگان ها را نجات ندهند.
Assassination : در این حالت ترور ها با کشتن فردی که با نام VIP شناخته می شود پیروز می شوند، و CT ها با همراهی VIP تا محل مشخص.
Team Death Match : در این حالت ترور ها با CT ها مبارزه می کنند تا تمام اعضای یک تیم کشته شوند.
Death Match : در ایت حالت همه دشمن هم هستند و باید همدیگر رت بکشند.
Zombie Mode : در این حالت هم Zombie ها تحت کنترل CPU قرار می گیرند و شما در تیم مقابل که انسان ها هستند باید با آن ها مقاله کنید و آن ها را بکشید تا زنده بمانید که هر چه زمان بیشتری زنده بمانید و بیشتر بکشید جایزه های بیشتری در یافت خواهید کرد.
و همین طور اسلحه های بیشتر،Map های بیشتر و ... می باشد!
در این بازی امکان ارتقای اسلحه ها وجود دارد و همیطور Challenge های روزانه، هفتگی و همیشگی هم وجود دارد که هم باعث انگیزه میشه و هم به شما جایزی هایی خواهند داد مثلا اسلحه ای برای 1 روز یا آیتمی برای ارتقای اسلحه و همینطور Event هایی مثل XP 2x و امثال این و حتی تشکیل Clan که در صورتی که با Clan خود به بازی بروید به شما 80% XP بیشتر داده می شود.
دوستان ایرانی می تونن جمع بشن و یکی که ADSL با سرعت بالا داره Host بشه و بقیه به اون وصل بشن و Lag نداشته باشن!
امیدوارم CS باز ها بریزند این بازی که خیلی جدید تره و ویژگی های خیلی جذاب تر را هم داراست و همین طور دیگه هکر وجود نداره و بازی گاهی هم با Update نقص هایش را برطرف می کند و یا چیز های جدیدی به بازی اضافه می کند !
لینک عضویت در سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بازی با حجم 745MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک YouTube از Gameplay بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dante May Cry M
21-07-2011, 19:14
چه کسایی وارد بازی شدن؟؟
بگید بدونیم خب ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و از بازی چه برداشت هایی کردید؟؟

Dante May Cry M
22-07-2011, 09:21
تاحالا در سایت های دیگه 10-12 نفر گفتن قرار به زودی بیان بازی ، کسی هست اینجا هم بخواد دانلود کنه بازیرو؟

Iloveu-ALL
22-07-2011, 09:52
این بازی اون قدر طرفدار نداره فعلا طرفدارهای این بازی ها خیلی بیشتر از cs online هستند
Alliance of Valiant Arms
Combat Arms
Battlefield Heroes
S4 League
Genesis A.D
Cross Fire
GunZ: The Duel
و بعد این ها
Project Blackout
CrimeCraft
worlfteam
Quak live
war rock
MicroVolts
جزو بهترین های mmofps هستند.

Dante May Cry M
22-07-2011, 12:04
این بازی اون قدر طرفدار نداره فعلا طرفدارهای این بازی ها خیلی بیشتر از cs online هستند
Alliance of Valiant Arms
Combat Arms
Battlefield Heroes
S4 League
Genesis A.D
Cross Fire
GunZ: The Duel
و بعد این ها
Project Blackout
CrimeCraft
worlfteam
Quak live
war rock
MicroVolts
جزو بهترین های mmofps هستند.
حق با شماست ولی من این تاپیک رو برای CS باز ها زدم ببینم کسی میاد!
بازیش که دقیقا مثل CS 1.6 هستش فقط امکانات اش بیشتره و بر بازیش نظارت هم میشه و Update اینا هم میاد واسش.

Zaghan_13
22-07-2011, 21:31
خب حالا بگین چیکار باید بکنیم...توی این سایت کجا رو باید پر کنیم...بازی رو دانلود نصب کردیم بعدش چیکار کنیم؟

اصلا رایگانه؟Identification Number /
Private Identifier*چیه؟

من میخوام بازی کنم راهنماییم کنید...

AMIR_TO
22-07-2011, 22:03
منم هستم امشب میزارم دانلود بشه

Dante May Cry M
22-07-2011, 22:13
خب حالا بگین چیکار باید بکنیم...توی این سایت کجا رو باید پر کنیم...بازی رو دانلود نصب کردیم بعدش چیکار کنیم؟

اصلا رایگانه؟Identification Number /
Private Identifier*چیه؟

من میخوام بازی کنم راهنماییم کنید...
بازیش کاملا رایگان هستش برو اینجا عضو بشو بعد برو بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Identification Number الکیه ، هر چی بزنی قبول می کنه.Mobile Number هم همین طور.

منم هستم امشب میزارم دانلود بشه
خوشحالمون می کنید :31:

Dante May Cry M
26-07-2011, 19:59
کسی نیومد بازی؟

AMIR_TO
28-07-2011, 10:42
من دوباز دانلود کردم ولی هر دوبار خراب بود
لانچر درست اجرا نمیشد و نمیشد بازی کنی
راستی این دوبار هر کدوم از یک لینکه جدا بود

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

من خیلی مشتاقم بازی کنم لطفا کمک کنید

Rhodes
28-07-2011, 15:30
من دوباز دانلود کردم ولی هر دوبار خراب بود
لانچر درست اجرا نمیشد و نمیشد بازی کنی
راستی این دوبار هر کدوم از یک لینکه جدا بود

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

من خیلی مشتاقم بازی کنم لطفا کمک کنید

دقیقا مشکلت کجاست؟

وقتی میخواد وارد بازی بشه یکم طول میکشه.ولی بالا خره وارد میشه.

بدک نیست.ولی همش سرورای ملزی و سنگاپوره.

اگر کسی هست یه سرور درست کنه با هم بازی کنیم من پایه ام.

AhvazGame
01-08-2011, 14:02
سعي مي كنم ببينم ميشه سرور زد براش يا نه
اگه موفق شدم خبرتون مي كنم
فعلا ميخوام بازيشو دانلود كنم:31:

king_killer
05-08-2011, 12:46
غزیزم لینک دانلودش کو؟

sajad-tnt
05-08-2011, 17:59
غزیزم لینک دانلودش کو؟
سلام دوست خوبم.

دوست عزيزم ، اگه كمي دقت كني لينك دانلود اين بازي در صفحه اول و پست اول موجود هست:46:.
بهرحال ، اينم لينك دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.