PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خیلی خیلی فوری(مشکل با نصب فن case)

madadnoki
21-07-2011, 05:28
سلام مدل مادربرد من M52L-S3 برای شرکت gigabyte هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا سوال اینه که من میخوام علاوه بر فن cpu که ضروری است ، فن case هم بزارم (pwm).....جای سوکت فن cpu در شکل نشان داده شده ولی هر چی گشتم جایی برای سوکت فن case پیدا نکردم.......چه کار کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعداد هارد هم یکی هست ، ظرفیتش هم فکر کنم 173GB باشه!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فن هم برای پشت کیس هست...
اندازه فن case هم 8*8 سانتیمتر هست.

یعنی جا برای سوکت فن case نزاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EXTREME
21-07-2011, 09:17
معمولا فن کبس برقش میخوره به پاور نه به مین
pwm هم نداره الان مشکل شما چیه؟

madadnoki
21-07-2011, 09:57
ولی تو سایت coolermaster.com من یه فن کیس نشون کردم که pwm داره و فکر نکنم به پاور بخوره.........!!!!!!!!!!!!!:13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن فن کیس من 8*8 سانتی متر هست...مشکل من اینه که اگه این فن رو انتخاب کنم جایی برای وصل کردنش ندارم:18:....اگه شما فن بهتری میشناسید معرفی کنید لطفا که دیگه برم با فن cpu که قبلا صحبتش بود با هم بگیرم...مرسی:11::11::11:

jafarian
21-07-2011, 14:18
احتمال میدم اون 4 رشته رنگ سیم فن ازسوکتش جدا کنید مستقیم به یکی ازسوکتهای پاوراتصال بدین کارکنه البته باید تو رنگها دقت کنید:20:

EXTREME
21-07-2011, 16:25
اگه اینطوریه باید به سوکت sysfan بزنید 4 پینه هست با نرم افزار speed fan درستش کنید

madadnoki
21-07-2011, 17:23
احتمال میدم اون 4 رشته رنگ سیم فن ازسوکتش جدا کنید مستقیم به یکی ازسوکتهای پاوراتصال بدین کارکنه البته باید تو رنگها دقت کنید
خیلی زیرکانه بود:11:....سه تا از اون 4 رشته سیم که میشه این کارو کرد...
1)مشکی GND
2)قرمز 5v
3)زرد نمیدونم چیه....فکر کنم برای تشخیص دور فن باشه

ولی سیم چهارم که آبی باشه که مخصوص PWM هست رو به چی بزنم؟؟؟؟
بین سیم های پاور من یک رشته سیم هست که دو رنگ هست آبی و زرد به این میشه زد؟؟؟

اگه اینطوریه باید به سوکت sysfan بزنید 4 پینه هست با نرم افزار speed fan درستش کنید
به sysfan سیم های led power و یه سیم سفید دیگه وصل است نتونستم بخونم....تازه از پشت کیس خیلی فاصله داره...در ضمن سه پینه هست....:24::24::24::24:

madadnoki
22-07-2011, 19:07
هیچ کس نمیدونه من بایدچه کار کنم ؟؟؟؟
حداقل یه فن 8*8 برای کیس معرفی کنید و اینکه از کجا بخرم ......پاساژ ایرانیان تو ولیعصر یا پاساژ امجد تو جمهوری!!!!!!!!

madadnoki
04-08-2011, 17:10
مرسی دوستان .......رفتم Hyper 212 Plus پلاس خریدم...واقعا عالیه......یه فن هم روی کیس گذاشتم...10 درجه سیستم خنک تر شد.واقعا ممنون:10: