PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید کارت صدا

shayan234
21-07-2011, 01:52
سلام دوستان
من بعد از 16 سال نوازندگی ساز : کوبه ای و کلاویه ای (کیبرد و پیانو) قصد دارم که کار آهنگسازی رو شروع کنم . البته با نرم افزارهای مختلفی هم کار کردم. تجهیزاتی که من فکر میکنم لازمه شروع این کار باشه رو می نویسم :

1- میدی کنترلر : که منm-audio axiom pro 61 رو انتخاب کردم. اگر کسی مدل حرفه ای تری سراغ داره لفطآ این بنده حقیر رو راهنمایی کنه

2- میکسر : من peavey 10 دارم که ازش راضیم. 6 لاین ورودی داره که هر لاینش سه قسمت داره که شامل ورودی های حرفه ای سه کانال با نویز کم هم میشه و مجهز به فانتوم +48 هست در کل ازش راضیم

3- میکروفن : برای وکال و رکورد سازهای کوبه ای. که من LEON nt2a یا nt1a رو انتخاب کردم. اگر کسی بهتر از این مدل برای کار من میشناسه لطفآ کمک کنه.

4- کارت صدا با قیمت مناسب با کیفیت ورودی و خروجی بالا. پورت میدی داشته باشه.(در واقع ساده تر بگم فرکانس های پایین و بالای صدا رو حذف نکنه. تاخیر نداشته باشه. وقتی موزیک رو بصورت مولتی تراک ریکورد یا play میکنی. نترکه (جون نکنه) ) که در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم . از دوستان تقاضای کمک دارم. نمی خوام بند و بساط ولوم و یا خروجی و ورودی زیادی داشته باشه. یا جنگول بنگول باشه lcd و غیره داشته باشه. فقط کیفتش خوب باشه. کیفیت ورودی خروجی . و پورتهای میدی خیلی برام اهمیت داره.

5- اتاق آکوستیک : که خودم میتونم با هزینه کم درستش کنم.

6- باند مانیتورینگ : که چون قیمتش بیش از حد انتظار بنده بود، ترجیه دادم از پخش خانگی خودم که مدلش sony vx88 هست استفاده کنم. کیفیتش عالی هست

خواهش میکنم دوستانی که توی این طمینه اطلاعاتی دارن بنده رو راهنمایی کنن