PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتباه و فرمت درایو!

frankval
20-07-2011, 20:53
عصابم بهم ریخته!!!
اومدیم خیر سرمون ویندوز سون نصب کنیم به هنگام نصب درایو سی رو فرمت کردم و پیش خودم فکر کردم ویندوز قبلیم هم پاک می شه ولی بعد از نصب ویندوز دیدم ویندوز قبلیم پاک نشده و رفته روی درایو دی قرار گرفته و ویندوز سون روی درایو سی نصب شده! و همینطور یکی از درایوهام فرمت شده!
خریت کردم و فایلهای سیستمی دی رو پاک کردم ولی ای کاش نمی کردم چون بعدا به فکرم رسید که می تونستم از طریق درایو دی به فایلهام دسترسی پیدا کنم .با نرم افزار get data back فقط مقداری از فایلهام رو برگردوندم!
الان وقتی ویندوز بالا میاد دو گزینه پیش رو دارم:
Earlier version of windows همونی که فرمتش کردم
Windows 7
می خوام وارد وینوز اکس پی قبلیم بشم ولی اروری می گیرم:
windows couldnt start file system 32 hall.dll is missing
از روش ریکاوری هم نتونستم اقدام کنم چون سیستم قبلیم ÷سورد نداشت من اینتر رو می زنم ولی جواب می ده که پسوردت انولیده!با پسورد administrator همک امتحان کردم نشد
واقعا موندم چه کار کنم!

Dew Drop
20-07-2011, 21:09
سلام
همه چیز درست بوده ,اشتباه شما این بوده که متوجه این نبودید که
ویندوز سون خودش رو تو اولین درایو یعنی درایو C نشون میده,برا همین ویندوز xp تو درایو D نشون داده میشه
این یه چیز ظاهریه ... در اصل و تو Disk managemnet همه چیز درسته و درایوها درست نشون داده میشه!!!

ویندوز xp رو Repair کنید ببینید درست میشه؟
روش های مایکروسافت برای حل این مشکل رو ببینید مشکلتون رو حل می کنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

frankval
20-07-2011, 21:53
سلام
همه چیز درست بوده ,اشتباه شما این بوده که متوجه این نبودید که
ویندوز سون خودش رو تو اولین درایو یعنی درایو C نشون میده,برا همین ویندوز xp تو درایو D نشون داده میشه
این یه چیز ظاهریه ... در اصل و تو Disk managemnet همه چیز درسته و درایوها درست نشون داده میشه!!!

ویندوز xp رو Repair کنید ببینید درست میشه؟
روش های مایکروسافت برای حل این مشکل رو ببینید مشکلتون رو حل می کنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد گذاشتن سی دی ویندوز از طریق Recovery Consloe اقدام کردم ولی با اینکه ویندوز قبلیم هیچ پسوردی نداشت وقتی انتر را می زنم پیام اینویلید میده
با انواع پسوردها امتحان کردم
Admin
Administrator
دیگه نمی دونم چه کار کنم راه حلی ؟!

frankval
21-07-2011, 11:06
دوستان کسی واقعا نمی دونه چه پسوردی بایستی بدم که بتونم ویندوز قبلیم رو ریکاور کنم؟

jafarian
21-07-2011, 13:30
شماازبرنامه هایی که پسورد ویندوزازطریق بوت برمیداره رو تست کنید مثل Windows Password Remover یا Lazesoft Recover My Password :20: