PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی حدود 300 تومن | اهمیت سیستم عامل

sefroyek2007
20-07-2011, 20:39
سلام
می خوام یه گوشی بخرم حدود 300. نهایتش 310 320. نه دلم میاد بیشتر از این پول گوشی بدم، نه در حال حاضر بودجه ش رو دارم.
نظر خودم روی نوکیا c6 01 و htc wildfire هست.
wildfire از نظر کیفیت صفحه نمایش، دوربین، cpu پایین تره. ولی خب سیستم عاملش آندرویده. البته نمی دونم نسخه چند روش نصبه و تا نسخه چند براش میاد. (اگه بگین ممنون میشم)
c6 هم البته دوربینش فوکوس ثابت هست و برای فاصله های کم تر از نیم متر هیچ کاری (دقیقا هیچ کاری) نمی تونه بکنه. که البته کیفیت هشت مگاپیکسلیش در مقابل 5 مگاپیکسل wildfire کمی جبران میکنه. سیستم عاملش هم سیمبین 3 هست که جدیده و فعلا روی 5 6 تا گوشی هست.
حالا من نمی دونم ارزش داره به خاطر آندروید از امکانات بهتر c6 بگذرم یا نه. از نظر نرم افزار برای سیمبین 3 مشکلی هست؟ برنامه هایی که روی نسخه های قدیمی سیمبین اجرا میشن رو سیمبین 3 هم اجرا میشه؟
پیشنهاد های دیگه ای هم اگه دارین بگین تا بررسی کنم

h!tman
20-07-2011, 21:00
Wave II
بهتر از جفت این هاس
ولی بادا هست و به نظرم همچین بدک هم نیس
اگر اندروید میخواید خوب Galaxy Ace هم هست گوشی خوبیم هست سی پی یوش هم نسبت به قیمتش خیلی خوبه
اگرم خواستید Galaxy Gio و فیت هستند که دوربین فیت بهتره
ویواز هم هست دوربینش خیلی خوبه ولی سیمبین ه
سیمبین سیستم عاملیه که منسوخ شده و دیگه دورانش به سر اومده
Ace بهتره به نظرم یا ویو 2

sefroyek2007
20-07-2011, 22:39
تجربه ی خوبی از گوشی های سامسونگ که دست این و اون دیدم ندارم. مهمترین مشکل کمبود نرم افزاری در مقابل سیل نرم افزارهای خوب سیمبین و آندرویده.
ترجیح میدم روی نوکیا، htc و سونی اریکسون فکر کنم
منتظر نطر و پیشنهاد دیگر دوستان هستم

h!tman
20-07-2011, 22:44
برند دیگه اصلا مهم نیست
اگر بود که گوگل گوشی جدید خودشو نمیداد سامسونگ بسازه
اصلا بحث برند دیگه مهم نیست
شما هم گالکسی Ace بهترین گزینس اگر آندروید میخواید

pour-homme
21-07-2011, 01:25
با حرف این رفیقمون موافقم ایس انتخا عالی هست به طور کل

rafsanjan gsm
21-07-2011, 08:00
منم میگم ایس بهترین گزینه هست، سی پی یوش 800 هست اما wildfire 600، کیفیت عکس برداریش خیلی خوبه اما فیلم برداریش جالب نیست، تمام برنامه های اندروید روش نصب میشه، قابلیت ارتقا به 2.3، صفحه نمایش بزرگتر از wildfire، از نظر قشنگی گوشی هم که کاملا مشخصه، در کل بگم رو قیمتش گوشی عالی هست

HEGMATANEH
21-07-2011, 11:42
ببین دوست عزیز به قول دوستمون دیگه نباید بگید مشکل برند دارم .ببینید الان سمسونگ یه گوشی به نام گالاکسی اس2 زده که از تمام برندها سره.اچ تی سی چون خیلی از قطعاتشو خودش نمیزنه برای همین خیلی قیمتهای بالایی داره و ما ایرانیا اصولا هرچی گرونتر باشه میریم سراغ همون و اصلا با خودمون نمیگیم که این اچ تی سی داره سامسونگ واسش تاچ میزنه و سونی داره واسش دوربین میزنه.چون مایکروسافت مقداری از سهام اچ تی سی رو داره به خاطر همین این شرکت به خاطر همین داره داره به خاطر زدن گوشی های آندرویدی داره به مایکروسافت غرامت میده.
در بین گوشی هایی که به بودجه شما بخوره ما ایس داریم و ویلدفایر ولی شما خودتون یه مقایسه در سایت های معتبر کنید ببینید که کودوم امکانات بیشتری داره.
پس بهترین انتخاب برای شما ویو 1 ،ویو2 و ایس هست.

alishadabmehr
21-07-2011, 13:02
بنظر من برو c6-01 رو بگير بهترين صفحه نمايش دوربين عالي سيستم عامل خوب كه با اومدن update آنا آيكون ها خيلي قشنگتر ميشن و گالريشم گرافيكي تر ميشه . ظاهر بهتري هم داره مولتي تسكينگشم خوبه بدنه ي فلزي داره .كلي بازي و نرم افزار خوب هم واسش هست تا 2015 هم واسش بازي و برنامه مياد عين آندرويد نيست كه 6 ماه يه بار يه نسخه اضافه ميشه و معلوم نيست كه گوشيه شما ارتقا داده ميشه يا نه .البته مشكل باطري هم نداره كه اكثر اندرويدي ها دارن و من ميگم تو رده ي متوسط بهتره سمت اندرويد نري...

sAeEd_kHaAn
21-07-2011, 18:21
50-60 تومن بوجتو ببر بالا قویترین گوشی بازار تو این رنجو بگیر htc nexus one واقعا ارزششو داره

sefroyek2007
21-07-2011, 20:28
با تشکر از دوستانی که تا اینجا راهنماییم کردن. مثل اینکه باید بیشتر از اینا فکر و تحقیق کنم. دوست ندارم بعد دو سه ماه پشیمون بشم. دارم سامسونگ هایی که معرفی کردید رو بررسی می کنم.
اگه میشه نظرتون در مورد vivaz و vivaz pro رو هم بگید
ممنون

sefroyek2007
22-07-2011, 11:44
کسی نظری در مورد vivaz نداره؟!

h!tman
22-07-2011, 13:43
ویواز رو با اینا مقایسه نکنید چون اصلا تو این زمینه شوته :دی
سعید جان درست گفتند 40-50بالاتر Nexus one هست که دیگه اون خداس:دی
ولی گفتید هزینه بیشتر نمیکنید Wave II همه جوره از ویواز سر تره به جز یک دوربین که زده 8 مگا پیکسل ولی تفاوتشو من نفهمیدم:دی

red moon
22-07-2011, 17:51
میگم سیستم عامل بادا و آندرویید بنظرتون کدومش بهتره
بادا برنامه خورش خوب هست؟

h!tman
22-07-2011, 18:04
آندروید بهتره ولی بادا هم جای پیشرفت داره
سامسونگ خوب داره روش سرمایه گذاری میکنه