PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل(شايد راجع به كوكي يا هر چيزه ديگه باشه)

ali_yousefian19
21-03-2005, 01:52
سلام به همه دوستان
به يه مشكل عجيب بر خوردم
اول ار همه بگم من براي گشت در اينترنت از برنامه toch net browser يا internet explorer استفاده ميكنم
مشكل از اينجا شروع شد كه من شنبه وبلاگم را آپلود كردم يكشنبه برگشتم ديدم وبلاگم مثل روز جمعه شده(يعني اوونايي كه شنبه آپلود كردم نبود :cry: )بعد به دوستم يه پي ام دادم و متوجه شدم كه اوون تو كامپيوترش صفحه آپلود شده را ميبينه
حدس زدم كه اشكال از كوكي باشه برا همين تو برنامه tuchnet همه كوكيها را پاك كردم درست نشد بعد رفتم سراغ اينترنت اكسپلورر كه ديدم با اين برنامه هم ايم مشكل هست :oops:
حالا يكي كمك كنه بگه مشكل از كجاست :?:
نكته: اين مشكل فقط برا وبلاگ من نيست و برا ديدن بعضي سايتها هم اين مشكل بوجود ميآيد
نكته2:در بعضي مواقع بعد از اينكه 10 بار ديس كانكت و كانكت ميكنم اين مشكل حل ميشه :wink:
با تشكر

M.R.M
21-03-2005, 09:56
سلام دوست عزيز.
شما تا حدودي درست حدس زديد. اين مشكل ممكن است به چندين دليل رخ دهد. يكي از آنها همين كوكي ها هستند. اما حالا چند دليل ديگر را نيز براي شما ميگويم كه شايد مشكل شما از آنها ناشي شده باشد :
تغيير ISP ، شلوغي و يا ترافيك اينترنتي ، بهم ريختن تنظيمات كوكي و امنيتي مرورگر سيستم شما و ...
راستش را بخواهيد من خودم هم با بسياري از سايتها و وبلاگ ها اين مشكل را دارم اما از روشهايي براي حل مشكل استفاده ميكنم. در بعضي مواقع با عوض كردن ISP مشكلم حل شده اما اين مورد علتي هميشگي نيست. مشكل ديدن برخي از سايتها را با تغيير دادن تنظيمات كوكي و امنيتي مرورگر حل كردم. اما روشي كه در بسياري از موارد مشكلم را حل كرد اين بود كه در آخر نام سايتها از سه تا علامت ??? استفاده كردم. با اين روش شما همواره جديدترين محتويات موجود بر روي سايت را مشاهده خواهيد كرد. براي مثال به اين صورت :
???/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما شما زياد نگران نباشيد زيرا اين مشل فقط مختص شما نيست.
اميدوارم مشكلتان حل شود.
موفق باشيد.

patal
21-03-2005, 11:21
سلام
M.R.M عزيز، كاملا درست گفت.
اين مشكل از Cookies هاي ISP ناشي مي شه و باعث مي شه كه حالت mirroring پيش بيآد.
البته مشكل Cookies مي تواند از server هم باشد، ولي چون شما گفتيد كه دوستتون WEBlog رو به صورت update شده مي بينه، پس، مشكل از server نيست.

براي اينكه از اين مشكل فرار كني :twisted: ، همون طور كه M.R.M عزيز گفت، بعد از آدرس چند تا از character هاي زير رو بزن.

@
#
$
%
&
(
)
?

به عنوان مثال:

$#@&/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش باشي،
©م.م.©

mpsjavad
21-03-2005, 15:52
با سلام ..

منم يه همچين مشكلي داشتم كه با عوض كردن مرورگرم اين مشكل حل شد ..

البته ترفند اظافه كردن @
#
$
%
&
(
)
?

هم جواب ميده :arrow:

ali_yousefian19
21-03-2005, 19:20
دسته همتون درد نكنه