PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت فایل های Html روی هارد

Mohammad Hosseyn
10-06-2006, 17:44
با سلام .
من دنبال یه نرم افزار میگشتم که بتونم باهاش فایلهای HTML یا همون صفحات وب که درون هاردم دارم رو راحتتر کنترل کنم طوری که اونا رو مثل یک فایل یکپارچه کنم یا یه چیزی شبیه این...
آخه من صفحه ی وب زیاد دارم و وقتی هم می خواهم یکی رو پیدا کنم باید هارد رو زیرو رو کنم.تا اون جایی که تونستم اونا را تفکیک کردم اما بخاطر یه فایل باید هزارتا پوشه باز کنم که اعصابمو خورد می کنه. :angry:
حالا دوستان اگه کمکم کنند خیلی متشکر می شم..
منتظر هستم...

Spy
10-06-2006, 21:17
محمد حسین جان ببینم بدردت میخوره ؟ این مطلب رو قبلا یه جای دیگه گذاشته بودم /
""
نرم افزاریست توانمند و ایدئال برای مدیریت و مرتب کردن اطلاعات.

AskSam به شما کمک میکند تا هر نوع اطلاعاتی را در دیتابیس هایش اضافه و قابل جستجو اظافه کنید. مانند متون ایمیل ها , فایلهای متنی , آدرس ها ¸وب سایت ها و ..

AskSam به شما قدرت استفاده از پایگاه داده ها را میدهد آن هم بدون هیچ گونه پیچیدگی .به وسیله این نرم افزار شما میتوانید داده هایتان را import و یا دستی وارد کنید و بعد براحتی در میان آنها جستجو کنید.

افرادی که از این نرم افزار استفاده میکنند این نرم افزار را برای مدیریت ایمیل ها , آدرس ها , مطالب پژوهشی , مقرراتها و قوانین , و دیتابیس های شرکتی پیشنهاد میکنند .

از ویژگیهای حرفه ای این نرم افزار :

جمع آوری اطلاعات : با این نرم افزار اطلاعات پراکنده خود را که در صفحات وب , سی دی ها , و یا در فایلهای هارد دیسک هست را بداخل دیتابیس این برنامه اضافه کنید با این کار مدیریت کاملی بر روی اطلاعات خود دارید .

شما میتونید اطلاعا را دستی وارد کنید و یا از فایلهای ساپورت شده ( در بخش انگلیسی در ادامه مطلب ببینید) استفاده کنید .

ذخیره صفحات وب: شما میتوانید صفحات اینترنتی را مستقیما ذخیره و قابل جستجو نمایید . اطلاعات در اینصورت ماندنی و قابل جستجو ست صفحات وب کاملا با تمامی عکس ها و فریم ها ذخیره میشود . شما میتوانید با ساختن پوشه و زیرپوشه ها در این نرم افزار صفحات وب خود را مدیریت کنید . این نرم افزار میتواند یک صفحه یا یک وبسایت کامل یا قسمتهایی که شما دستور میدهید را ذخیره کند.

و به اختصار میتوان به ساختن دیتا بیس های ساخت یافته , منتشر و به اشتراک گذاشتن دیتابیس این نرم افزار در یک شبکه یا در اینترنت , ساختن گزارش , دسته بندی اطلاعات بوسیله استفاده از فولدر ها و ...اشاره کرد .
"""

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید