PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ccsvchst.exe چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

xfati
20-07-2011, 04:01
یه برنامه تو تکس مسنجر من هست ....که اصلا نمیشه از رم و یا سی پی بو و یا از شبکه حذفش کرد ...
کل سرعت اینترنتم رو گرفته ولی اصلا نمیدونم چیه ؟؟؟
یکی هست کمکم کنه بگه این چیه و چجوری میشه کنسلش کرد که اینجوری نکنه
90 درصد سرعتم رو راحت در اختیار داره

adrenaline
21-07-2011, 08:41
ccSvcHst.exe یکی از اجزاء مرتبط با محصولات امنیتی گروه سیمنتک هست و به احتمال زیاد شما از آنتی ویروس نورتون استفاده میکنید و بیشتر برای نمایش محیط کاربری این برنامه استفاده میشه که در صورت بروز مشکل، تنها با ریستارت کردن ویندوز، مشکل رفع خواهد شد. اصولا زمانیکه این نرم افزار در حال آپدیت هست، این سرویس نیز CPU و پهنای باند زیادی از اتصال اینترنت شما رو اشغال میکنه.

شاید با آپدیت NAV به آخرین ورژن مشکل این سرویس هم رفع بشه ولی میتونید به روش زیر بطور موقت این شرایط رو عوض کنید:

• در پنجره Run ویندوز، عبارت services.msc رو تایپ کنید.

• در پنجره باز شده، سرویس Symantec Service Framework رو یافته و Startup Type رو از Automatic به Manual تغییر بدید.

• سیستم رو ریستارت کنید.

samyer
07-08-2011, 08:54
اين يك نوع ويروسه چون من خودمم به همين مشكل برخوردم و فقط تونستم براش ويندوز عوض كنم

xfati
08-08-2011, 00:15
ccSvcHst.exe یکی از اجزاء مرتبط با محصولات امنیتی گروه سیمنتک هست و به احتمال زیاد شما از آنتی ویروس نورتون استفاده میکنید و بیشتر برای نمایش محیط کاربری این برنامه استفاده میشه که در صورت بروز مشکل، تنها با ریستارت کردن ویندوز، مشکل رفع خواهد شد. اصولا زمانیکه این نرم افزار در حال آپدیت هست، این سرویس نیز CPU و پهنای باند زیادی از اتصال اینترنت شما رو اشغال میکنه.

شاید با آپدیت NAV به آخرین ورژن مشکل این سرویس هم رفع بشه ولی میتونید به روش زیر بطور موقت این شرایط رو عوض کنید:

• در پنجره Run ویندوز، عبارت services.msc رو تایپ کنید.

• در پنجره باز شده، سرویس Symantec Service Framework رو یافته و Startup Type رو از Automatic به Manual تغییر بدید.

• سیستم رو ریستارت کنید.

Symantec Service Framework نیست تو این قسمت
یکی هست مال این شرکت اونم اسمش Symantec event notification service

xfati
13-10-2011, 00:10
فکر نکنم ویروس باشه ... چون داره از اینترنت حجم زیادی چیز دانلود میکنه و باعث کندی سرعت اینترنتم میشه ...میشه کمکم کنید تا کاری کنم خودشو قاطی دانلود نکنه

mp49
25-10-2011, 09:50
با برنامه فیلتر nod smart security جلوی برنامه برای استفاده از اینترنت بگیر