PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال نشدن وایرلس لپ تاپ بعد از آپدیت ویندوز 7 به سویس پک 1

ًArya
19-07-2011, 23:33
با سلام
عرض شود که من مودم TP-Link W8901G دارم و تا دیشب به راحتی با وایرلس لپ تاپم به نت کانکت میشدم، امروز ویندوز لپ تاپم آپدیتهای جدید ویندوز 7 رو نصب کرد و پیغام داد که به سرویس پک 1 آپ شده،
بعد از این دیگه وایرلس لپ تاپ هیچ کانکشنی رو پیدا نمیکنه ، (تا دیشب علاوه بر کانکشن خودم 6-7 تا کانکشن در و همسایه رو هم پیدا میکرد)

الآن با کامپیوتر دسکتاپ و با اتصال LAN به نت وصلم و با موبایل هم از طریق همین مودم تونستم به نت کانکت بشم،
حتی فایروال لپ تاپ رو هم خاموش کردم، ولی وایرلس لپ تاپ هیچ کانکشنی پیدا نمیکنه که نمیکنه :(

ممنون میشم راه حلی ارائه کنید

ًArya
21-07-2011, 00:06
یکی نیست راه حلی برای این مشکل داشته باشه؟!
لپ تاپم Dell 1090 هست و امروز با سیستم ریکاوری برگردوندمش به حالت اولیه ش ، ولی بازم وایرلسش راه نیافتاد

موبایلم راحت مودم وایرلس رو پیدا میکنه و کانکت میشه ، ولی این یه ضربدر قرمز رو کانکشنش خورده و هیچ اتصالی رو پیدا نمیکنه

zayayou
24-03-2014, 16:14
سلام دوست عزيز تنها راهي كه من ميدونم وممكنه جواب بده اينه كه درايو وايرلس لب تاپ رو دوباره نصب كني.

TREASURES
24-03-2014, 17:03
سلام دوست عزيز تنها راهي كه من ميدونم وممكنه جواب بده اينه كه درايو وايرلس لب تاپ رو دوباره نصب كني.
دوست عزیز تاپیک مربوط به سال 2011 است که 3 سال گذاشته ازش !
صاحب تاپیک الان 100 تا لپتاپ دیگه عوض کرده